JaneSour JaneSour komentáře u knih

Tři minuty do soudného dne Tři minuty do soudného dne Joe Navarro

O knize jsem se dozvedela z rozhovoru s Joe Navarrem v Hyde Park na CT. Rozhovor me naprosto nadchnul.
Kniha za me byla o trosicku mene zajimava, nez byl rozhovor, kde prave Joe Navarro vypravel o teto knize. Nevim, jestli to bylo tim, ze jsem v podstate kostru knihy jiz znala.

05.08.2023 5 z 5

Štvanice Štvanice Lucy Foley

Kniha mi prisla lehce nad prumerem. Byla sice v urcitym pasazich dost napinava, ale bohuzel v nekterych castech jsem se trochu nudila. Kniha Seznam hostu mi prisla lepsi.

05.08.2023 3 z 5

Ostrov Ostrov Samuel Bjørk (p)

Kniha byla naprosto skvela. Ctiva, skvele vymysleny pribeh. Super detektivna!! Doporucuji.

14.05.2024 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Kniha se mi libila, takova oddychovka.
Skoro cely dej mi bylo jasne, jak pribeh dopasne a zaver byl naprosto jiny. Coz je super. :)

22.09.2023 4 z 5

Vlk Vlk Samuel Bjørk (p)

Kniha byla opet perfektne napsana. Nemam co vytknout. Jdu na dalsi dil. :)

03.05.2024 5 z 5

Purpurová síť Purpurová síť Carmen Mola

Kniha byla ctiva, napinava. Konec jsem cekala lehce jiny.
Prvni dil mi prisel o trosku zajimavejsi a mozna i napinavejsi.

27.02.2024 4 z 5

Zastav se, než skočíš! Zastav se, než skočíš! Libuše Gottwaldová

Zakladni linka knihy se mi libila. Bohuzel do prvni cca poloviny mi prisla kniha psana trochu chaoticky. Hure se mi cetla. Od druhe poloviny mi prislo, ze kniha je psana vice souvisle. Cetla se v podstate sama.
Pokud se odprostim od hodnoceni toho, jak kniha byla napsana..
Kniha byla psana se zamerem toho, aby pomohla a dala nadeji lidem, kteri si podobnou situaci prochazi nebo prosli, ze na konci se nachazi nadeje. I presto, jak kdo ma tezky zivotni start, muze nakonec zit spokojeny a stastny zivot.
To se autorce povedlo. :)

23.11.2023 3 z 5

Al Capone a jeho doba Al Capone a jeho doba Laurence Bergreen

Kniha mi prisla az moc popisna, dost me nudila. Nutila jsem se do cteni. Jelikoz ma kniha pres 700 stran, rozhodla jsem se, ze ji nedoctu a budu cist pro me zajimavejsi knihy, co mam pripravene na precteni.
Toto je snad prvni kniha v mem zivote, co jsem nedocetla.
Kniha neni muj salek kavy.

18.08.2023 1 z 5

Hunger Games 1–3 (box) Hunger Games 1–3 (box) Suzanne Collins

Pred serii knih jsem nekolikrat videla filmy. Musim rici, ze kniha byla naprosto stejna jako filmy. Napinava, nemela hlucha mista. Vetsinou je kniha lepsi nez film. Ale u teto serie mi to prijde nastejno. :)

05.08.2023 5 z 5