Janaves Janaves komentáře u knih

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Nelze jinak, než 5*

06.01.2023 5 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Přiznám se, že jsem toho o dějinách Rumunska mnoho nevěděla. Silný příběh, doporučuji.

04.12.2022 5 z 5

Jestli to řekneš... Jestli to řekneš... Gregg Olsen

Kniha se dobře četla, ale nechce se věřit, že je podle skutečných událostí. Tolik zla v jedné rodině, co musely holčičky a Shane vydržet...

04.10.2022 5 z 5

Labyrint tajností Labyrint tajností Linda Castillo

Skvělé. V knihovně mám objednané další knihy s Kate.

13.09.2022 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Opět napětí z prostředí Amišů. Čtivé, napínavé. Příběhy s Kate zatím nikdy nezklamaly.

20.05.2022 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Kniha se mi líbila, střídání minulosti a současnosti mi nevadilo. Vyprávění z pohledu tchyně a snachy bylo fajn.

11.02.2022 4 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Napínavé čtení. Teď se chystám na knihu Nikdo není doma.

25.08.2021 4 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Souhlasím se všemi kladnými komentáři. Napínavý děj,hezky se čte.Frost a Shack jsou super.

02.08.2021 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Mám knihy Tima Weavera ráda, a i tahle se mi hezky četla. Děj byl ale komplikovaný, těžko uvěřitelný.

18.07.2021 4 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Napínavé čtení, výborný trihller, otevřený konec, který určitě nevadí. Těšim se na pokračovaní.

06.07.2021 5 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Skvělá kniha, nemohla jsem přestat číst. Doufám, že přijde pokračování, protože chci vidět, co bude dál s Cyrusem a Evou, jestli se dozvím víc s Eviiny minulosti.

20.06.2021 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Včera jsme dočetla první díl,dnes druhý. Skvělé. Mám i třetí díl, asi se do něj hned pustím. Jen nevim,co budu číst potom. Knihovny zavřené a já už nemám nic v zásobě...

07.11.2020 5 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Napínavé, skvělé. Možná o kousek lepším,než předchozí díl Na dně.Nevim,jestli číst pokračování Ve víru. Tady se mi totiž konec hodně líbil.

18.09.2020 5 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Od této spisovatelky moje první kniha a moc se mi líbila. Při žehlení jsem si zkoukla v televizi Slib mlčení,abych byla v obraze a fakt dobrý. Určitě přečtu něco dalšího.

04.12.2019 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Moje první od Nesba a líbila se, napínavá, nedalo se od ní odtrhnout.

25.06.2018 4 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Skvěle napsaný příběh o domácím násilí a o návratu z vězení do běžného života, hezky se četl. Doporučuji.

20.12.2023 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Moc pěkná detektivka. Už mám připravenou další - Vesnice.

09.10.2023 4 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Další díl série s Erikou Fosterovou byl skvělý. Dávám 4*. Ostatní se mi zdály prostě o něco lepší.

25.08.2023 4 z 5

Když byla hodná Když byla hodná Michael Robotham

Dokonalé! Doufám, že bude pokračování.

15.03.2023 5 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Opět zajímavý příběh. Tentokrát jsem odhalila vraha poměrně brzy. Ale nevadí. Jediné, s čím mám problém u této série jsou ty "policejní kódy" Hrozně mi vadí.

11.11.2022 5 z 5