jana1941 jana1941 komentáře u knih

Dcery jezera Dcery jezera Wendy Webb

Tuhle knihu jsem si vlastně koupila nějak omylem, ve spěchu, normálně bych po ničem takovém nesáhla. Jsem ale ráda, že jsem knihu přečetla. Velmi mě bavila, byla napínavá a dobře se četla.

23.07.2021 5 z 5

Lži, dokud můžeš Lži, dokud můžeš Mary Kubica

Pro mě byla kniha celkem zklamání. Téma dobré, nutilo mě to stále číst dál a dál, i když postupně se kniha stávala tak nějak nudnou a místy byla zbytečně rozsáhlá, chyběly mi tam nějaké zvraty. Dočetla jsem tedy napjatě do konce a přišlo velké zklamání ... Tato kniha je tím, jak skončila tak nějak zbytečná.

22.05.2021

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Kniha je napínavá, to se musí nechat, ale zároveň je dost nudná a v podstatě čte člověk jen o tom, jestli hlavní hrdinka svého manžela miluje, či ne a tak podobně. Celá kniha byla taková zdlouhavá a před koncem obzvlášť.

17.02.2021 3 z 5

Naivní manželka Naivní manželka Amy Lloyd

Tak tahle kniha pro mě byla velkým překvapením. Díky hodnocení jsem od ní moc nečekala. Ale hned od prvních stránek mě kniha chytla a nepustila, byla velmi čtivá a to i přes to, že se chvílemi nic nedělo. Za mě fajn čtení.

07.01.2021 4 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Předchozí díly série mě bavily víc. Tenhle díl mi přišel chvílemi zbytečně zdlouhavý a nudný, celkově mě to bohužel nějak nechytlo.

28.12.2020 3 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Začátek byl pro mě zdlouhavý a pomalý, chvílemi až nudný, takže mi trvalo déle, než mě kniha chytla. Zhruba od půlky se to zlomilo a nabralo to spád, kniha mě vtáhla a dočetla jsem ji téměř jedním dechem.

17.07.2020 4 z 5

Desátý kruh Desátý kruh Jodi Picoult

Tak tohle mě nijak nenadchlo, spíše i zklamalo, autorčiny knihy mám ráda, ale tady se nějak nedostavilo to, na co jsem u jejich knih zvyklá. Přišly mi úplně zbytečné pasáže o Aljašce. Dočetla jsem to spíše z donucení a ze zvyku, že nikdy neodkládám nedočtenou knihu.

09.07.2020 3 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Nijak mě to bohužel nenadchlo ale ani nemůžu říct, že by to byla špatná kniha. Kniha je dobře napsaná a čtivá. Více mě asi bavil první příběh.

28.05.2020 3 z 5

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Tahle kniha byla jiná, než na jaké jsem od autorky zvyklá. Ze začátku mě to strašně štvalo a nemohla jsem se začíst, to se pak naštěstí zlomilo. Kniha je čtivá, téma zajímavé, přesto mi tam něco chybělo a musím říct, že tato kniha patří mezi autorčiny slabší.

18.05.2020 4 z 5

Mlčet jako hrob Mlčet jako hrob Mark Roberts

Stejně jako předchozí autorova kniha mě i tahle zaujala. I přes pro mě nezajímavou obálku jsem obě knihy koupila a mile mě překvapily. Možná se mi tahle líbila o něco víc než Krvavé nebe.

29.11.2019 5 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Tohle byla první autorčina kniha, kterou jsem četla a určitě se nebudu bránit přečíst další. Celkově mě kniha bavila a rozuzlení bylo zajímavé a překvapivé.

11.11.2019 4 z 5

Třetí hlas Třetí hlas Rolf Börjlind

Kniha se celkově četla dobře, ale chybělo mi tam napětí, což z knihy dělá obyč průměrnou detektivku, která extra nenadchne, ale ani neoslní.

13.06.2019 3 z 5

Bludná sdělení Bludná sdělení Sophie Hannah

Dloho mi trvalo, než jsem se začetla. Musela jsem se do čtení celkem nutit. Pak mě to tak nějak začalo zajímat, ale nebavily mě kapitoly s detektivy. Taková kniha, která nijak nenadchne.

01.06.2019 3 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Rosamund Lupton

Jako thriller mi to moc nepřišli. Byl to spíš dobrodružný, ne příliš pravděpodobný příběh. Nechci říct, že by mě kniha nebavila, ale něco mi tam chybělo.

05.03.2019 3 z 5

Mona Lisa virus Mona Lisa virus Tibor Rode

Knihu jsem neměla na svém předlouhém seznamu knih, které si nutně potřebuji přečíst, ale přesto jsem si ji koupila. A nelituji. Většinou mi střídání děje vadí, ale tady mi to nijak nepřekáželo. Myslím, že je to fajn kniha.

14.02.2019 5 z 5

První díl byl lepší, ale i tak je to fajn čtení

17.01.2019 3 z 5

Poppy Day Poppy Day Amanda Prowse

Taková průměrná kniha, nějak mě nenadchla, ale nemůžu říct, že by byla vyloženě hrozná. Spíše takové odpočinkové čtení, když chce člověk nějak zabít čas.

17.01.2019 2 z 5