jana1941 jana1941 komentáře u knih

Jednosměrná jízdenka Jednosměrná jízdenka Jay Forman

Měla jsem problém se začíst, začátek takový nijaký, ale naštěstí to netrvalo dlouho a děj nabral spád. Celkem povedená kniha.

25.10.2019 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Za mě lepší, než Manželé od vedle, ale v podstatě velmi podobná kniha. Vše je skoro od začátku tak nějak předvídatelné ... Jinak se čte kniha dobře a rychle, ale není to takový ten správný, dech beroucí thriller, jaké mám ráda.

15.10.2019 4 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Fajn kniha, dobrý příběh, trochu mě zklamal otevřený konec, ale zase si každý můžu dle své fantazie domyslet, jak to dopadlo ...

04.10.2019 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Tak tohle bylo ... no těžko to popsat. Neuvěřitelné. Skvělá kniha s celkými emocemi a ještě větším zvratem na konci.

01.09.2019 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Začátek byl takový nijaký, místy nuda, ale i přes to se kniha četla dobře. Celkově byl příběh zajímavý a velmi čtivý. Rozuzlení bylo opravdu nepředvídatelné.

13.05.2019 4 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Kniha mile překvapila. Četla se velmi dobře, děj měl spád a obešlo se to celé bez zbytečněho přehánění. Nelituji, že jsem si knihu vybrala.

17.04.2019 5 z 5

Studio 6 Studio 6 Liza Marklund

Velmi čtivá kniha, místy, hlavně ze začátku, jsou tam zbytečně zdlouhavé popisy. Za půlkou je pak kniha napínavá a nutilo mě to číst dál a dál. Jako celek mě to bavilo, i když znám lepší knihy.

13.03.2019 4 z 5

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Zajímavá a napínavá kniha. Pasáže, ve kterých se vracíme do minulosti mě velmi bavily. Super jsou i krátké kapitoly, to mi vyhovuje. Myslím, že toto se celkově povedlo.

27.01.2019 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Tento díl se mi líbil víc, než předchozí. Těším se na další

17.01.2019 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Další skvěla autorova kniha, stejně jako předchozí ...

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Super, přečteno jedním dechem ...

17.01.2019 5 z 5

Jednoduchá oddechovka pro zasmání. Za mě fajn ...

17.01.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Velmi dobře napsaná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. Super!!!

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Musela jsem se hodně přemáhat, abych knihu dočetla, pasáže z minulosti jsem už pak přeskakovala, přišly mi tam zbytečné. Bylo to celé takové zmatené ... Četla jsem už spoustu knih, ale s touhle jsem měla opravdu problém, abych ji dočetla . Další autorčiny knihy mě tak už vůbec nelákají.

17.01.2019 2 z 5

Dům smrti Dům smrti Bernhard Aichner

První díl byl určitě lepší, tady se nic moc nedělo a když už ano, bylo to takové na sílu a přehnané. No jdu na třetí díl, tak jsem zvědavá …

02.01.2022 3 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Od knihy jsem nic moc neočekávala a mile mě překvapila. Četla se velice dobře a díky krátkým kapitolám i rychle, navíc jsem do ní začetla skoro hned, což se mi běžně nestává. Prostě mě chytla a bavila až do konce. Už teď jsem zvědavá na další díl, jdu na něj.

21.12.2021 4 z 5

Hádej kdo Hádej kdo Chris McGeorge

Četla jsem teda horší knihy, ale samozřejmě i mnohem lepší. Žádné velké drama to pro mě nebylo, ale napětí a překvapení nechybělo, ucházející kniha, pokud nic moc člověk neočekává.

19.11.2021 3 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Tento díl byl podle mě dost slabý oproti předchozím dvěma. Kniha mě trochu chytla až od půlky a pořádně začala bavit před koncem. Čekala jsem víc.

30.10.2021 4 z 5

Hraj mrtvého Hraj mrtvého Julia Heaberlin

Přes to, že po první autorčině knize - Černooké Zuzany, jsem si řekla, že další její knihy již číst nebudu, pustila jsem se do této. No, žádné překvapení se nekoná, opět jsem byla velmi zmatená, jak byl děj zbytečně zamotaný a zdlouhavý, někdy jsem nechápala, co čtu. Tak teď už si opravdu žádnou autorčinu knihu nepřečtu.

24.01.2021 3 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Kniha je čtivá a napínavý, za mě asi lepší, než první díl, ale něco mi tam chybělo. Příběh byl místy malinko zmatený a je v něm hodně postav. Kniha není špatná, ale bohužel se nezařadí mezi mé Top.

17.12.2020 4 z 5