jana1941 jana1941 komentáře u knih

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Ze začátku strašná nuda. Dlouho mi trvalo, než jsem se začetla. Kniha mě začala trochu bavit až někdy po straně 200, ale i tak pořád nic moc, až pak před koncem to bylo zajímavé. Knihu bych nezařadila mezi špatné, ale moc mě neoslovila, je psaná zvláštně a zbytečně zdlouhavě.

22.01.2020 4 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

No nevím, nebyla to špatná kniha, ale ani bych ji nezařadila mezi super knihy. Takový normál. Nic moc převratného se tam neděje a to je asi ten hlavní kámen úrazu, protože jsem pořád čekala, že se něco stane. Tak nějak od začátku je jasné, kdo je vinen. Ale nemůžu říct, že by kniha byla nudná a nezáživná, jen mě prostě nedostala.

07.01.2020 4 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Pohodové nenáročné čtení. Podle nápisů jsem čekala větší drama, které se moc neudálo, ale i tak byla kniha fajn a rozuzlení zajímavé.

06.07.2019 5 z 5

Poslední nádech Poslední nádech Lucy Clarke

Tak tohle mě bavilo. I když tam mohlo možná být více napětí, i tak to bylo fajn. Kniha patří mezi ty, které se čtou tak nějak sami.

24.06.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Tak tohle mě bavilo i když mi malinko vadilo divadelní prostředí, ve kterém se děj odehrává. Ale jako celek to bylo fajn. Kniha se četla tak nějak sama, pořád mě to nutilo číst dál.

06.05.2019 5 z 5

Krvavé nebe Krvavé nebe Mark Roberts

Tak tohle je hodně povedená kniha. Velmi čtivá, napínavá až do konce a plná nepředvídatelných zvratů. Hlavní hrdinka mi byla sympatická. Určitě je to kniha, která stojí za přečtení. Nechápu, že má kniha zde tak nízké hodnocení ....

19.03.2019 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Kniha se četla velmi dobře, vyhovovaly mi krátké kapitoly. Opravdu překvapivý konec. Určitě si pořídím i další autorčinu knihu.

22.02.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Takový průměr, nenadchla, ale nemůžu říct, že by nestála za nic. Čekala jsem dle reklamy víc.

17.01.2019 3 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Dobře napsaná, napínavá až do konce. Četla se mi velmi dobře.

17.01.2019 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Stejně skvělá kniha, jako autorova předchozí. Doporučuji

17.01.2019 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Jednoduché a rychlé čtení pro chvíle, kdy se člověku nechce moc přemýšlet ...

17.01.2019 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Odpočinkové čtení. První půlka super, druhá už trochu nudnější. Čekala jsem víc humoru, ale nevadí, i tak mě autorovi knihy baví.

29.04.2021 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Na novou sérii jsem byla velmi zvědavá. Na hlavní hrdinku jsem si musela zvyknout a ze začátku mě moc nebavila. V knize mi chybělo více napětí, až na pár vyjímek bylo vše předvídatelné. Celkově hodnotím knihu jako dobrou, ale série s Erikou mě chytla více. Třeba se to ale s dalším dílem změní ...

03.12.2020 4 z 5

Oheň a dým Oheň a dým Hugo Hromas (p)

Moc hezky zpracovaná kniha. Není to jen obyčejná kuchařka s recepty, které si připravíte na ohni, ale je to kuchařka, ve které si člověk rád čte a prohlíží krásné fotky, u kterých dostane hned chuť na jídlo. Líbí se mi, že text je psán tak nějak nespisovně a autor si na nic nehraje a na rovinu udává, jak se věci mají :)

05.10.2020 4 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Za mě to nebyla vůbec špatná kniha. Předtím jsem četla Spálená obloha od stejné autorky a ta mě nebavila, takže Vyvrhel byl ve srovnání jednoznačně lepší. Celkově mě kniha bavila a četla se dobře.

28.04.2020 4 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Nočního ptáka jsem bohužel ještě nečetla, takže srovnání nemám. Dobré čtení se zajímavou zápletkou, konec mě překvapil.

15.04.2020 5 z 5

Pod vodou Pod vodou James Marrison

Klasická detektivka, pár zajímavých zvratů a samozřejmě nechybí napětí až do konce. Kniha se čte dobře a autorův styl mi sedl.

31.01.2020 4 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Tak tohle je kniha přesně podle mých představ. Velmi čtivá. Napínavá až do konce. Tahle kniha je z těch, které člověka chytnou a nutí číst dál a dál, aniž by se člověk musel nutit, jako tomu je u některých jiných knih. Takhle si představuji thriller.

12.01.2020 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Tak nějak zbytečná kniha. Nezajímavý příběh, který je zbytečně zdlouhavý a nudný. Chvilku to vypadalo, že mě to i začne bavit, ale bohužel se tak nestalo. Pořád jsem čekala, že se stane něco velkého, ale ono nic ....

24.12.2019 3 z 5

Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Dominik Landsman

Super pohodové čtení, když se člověku nechce příliš přemýšlet. Celá trilogie mě bavila, několikrát jsem se zasmála i nahlas. Určitě stojí za přečtení.

30.10.2019 5 z 5