Jana-Marie Jana-Marie komentáře u knih

Krásná kniha, nemohla jsem se odtrhnout - četla jsem jedním dechem, už se moc těším na čtvrtý díl.

18.07.2020 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Moc hezká kniha, která se četla velmi dobře. Oceňuji, že jsem si rozšířila při čtení obzory a dozvěděla se něco o životě Amishů.

22.03.2020 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Krásná kniha. Jojo prostě nikdy nezklame. Určitě doporučuji.

09.01.2020 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Krásná kniha, ale pro mě ne tak dobrá, jako první díl.

09.01.2020 4 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Knížky od Jojo mám moc ráda, takhle mi příjde ale jednoznačně nejslabší ze všech. Dlouho jsem se nemohla začíst a z nějakého důvodu jsem nečetla jedním dechem jako ostatní autorčiny knihy.

09.01.2020 3 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Nádherná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout - pro mě jedna z nejlepších autorčiných knih.

08.01.2020 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Nenáročná oddychovka. Ideální na dovolenou. Závěr mě příjemně překvapil.

08.01.2020 3 z 5

Kniha radosti Kniha radosti Douglas Carlton Abrams

Nádherná kniha, pohlazení po duši; určitě se k ní budu vracet.

05.01.2020 5 z 5

Kaktus Kaktus Sarah Haywood

Super oddechovka - četlo se moc dobře, příjemné překvapení.

05.01.2020 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Začátek mě nadchl; velkým přínosem byly informace o životě slonů. Druhá část už byla ale bohužel slabší; závěr knihy byl pro mě velkým zklamáním a pokazil dojem z celé knihy.

05.01.2020 1 z 5

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Příjemná romantika - na odreagování ideální, četlo se dobře.

24.08.2023 4 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Čtivé, mnoho věcí nereálných, ale bylo fajn se zase do něčeho takhle začíst.

19.03.2023 4 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Kniha mě ze začátku chytla, ale v druhé části už mě nebavilo pořád číst o Chrisovi a Emily a všem, co spolu prožili - na mě bylo příliš dlouhé, celkově se mi zdál příběh nereálný. Asi jedna ze slabších autorčiných knih.

04.03.2023 3 z 5

Konejšivé signály – Na jedné vlně s vaším psem Konejšivé signály – Na jedné vlně s vaším psem Turid Rugaas

Super knížka, která mi pomáhá lépe chápat svého psa. Ke knize se budu určitě vracet a pořídím i ostatní autorčiny knihy.

08.01.2023 5 z 5

Poslední slova Poslední slova Ann Granger

Kniha se ke mně dostala náhodou - ani mě moc nelákala, ale velmi příjemně překvapila. Začátek mě moc nezaujal, ale pak jsem si zbytek velmi užila - příjemné, pohodové (což je zajímavé - když se jedná o detektivku) a zajímavé čtení - určitě doporučuji a od autorky rozhodně není poslední knihou, kterou si přečtu.

21.12.2022 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Super kniha - velmi čtivá, jenom na mě byla chvílemi dost drsná - žádné pohodové čtení to zrovna není. Určitě ale stojí za přečtení.

02.10.2022 5 z 5

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Kniha velmi čtivá, příběh v minulosti se mi hodně líbil, ten ze součastnosti už méně - to byla na mě až moc velká červená knihovna - proto dávám o hvězdičku méně.

08.09.2022 4 z 5

Strážci světla Strážci světla Abby Geni

Kniha se mi moc líbila - čtivá a ještě jsem se dozvěděla něco o životě zvířat, určitě stojí za přečtení.

24.04.2022 5 z 5

Návrat Návrat Anne Jacobs

Celá sága pro mě byla příjemné a pohodové čtení, které jsem si velmi užívala - jako bych rodinu osobně znala:-) Už se moc těším na další díl.

04.04.2022 5 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Krásná a pohodová kniha. Oceňuji, že jsem se dozvěděla něco z poválečné doby, přitom bylo příjemné čtení. Určitě se pustí i do dalšího dílu.

03.03.2022 5 z 5