jaja1989 jaja1989 komentáře u knih

Pokušení Pokušení Jo Beverley

nuda zdlouhave pojednani o prudernosti a zkazenosti londynske smetanky

14.04.2015 odpad!

Pravda o markýzi S. Pravda o markýzi S. Sabrina Jeffries

pribeh se mi libil neni tam ani moc sexu jak se snazi vyplnit prazdna mista jine autorky.
Jinak babicka stoji za to a naivita marie je taky uzasna.

13.04.2015 5 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství Suzanne Enoch

musim rict ze tato autorka umi i lepsi knizky.Zacatek zajimavy tema ale pak se to dlouho tahlo a autorka na muj vkus moc prekombinovala cinani, spatny milenec atd.

30.03.2015 3 z 5

Dočasná milenka Dočasná milenka Susan Johnson

zajimave tema , ale konec mohl byt lepsi podle me se moc tahnul

26.03.2015 4 z 5

Unesená nevěsta Unesená nevěsta Teresa Medeiros

krasny pribeh stocholskeho syndromu:), ale to neznamena, ze by se mi nelibil ikdyz predvidatelny

23.03.2015 5 z 5

Čas zemřít - série brutálních vražd ve stínu Vatikánu Čas zemřít - série brutálních vražd ve stínu Vatikánu David Hewson

na zadni strane komentare jsou komentare ze je tato kniha lepsi nez sifra coz ROZHODNE NEIIIII
velky zklamani.
ktery otec posle slapat svoji dceru jen aby si zachranil kejhak to nechapu.

13.03.2015 1 z 5

Pilátova žena Pilátova žena Antoinette May

ja mam historicky romany rada, ale tenhle stal za prd

13.03.2015 1 z 5

Jako v ráji Jako v ráji Julia Quinn

kniha o krasnem happy endu kde nejsou zadne zlociny on osamely ona osamela a po 15ti letech znamosti konecne zjisti ze se miluji no proste pohadka :))))

09.03.2015 5 z 5

Msta písecké panny Msta písecké panny Vlastimil Vondruška

Hezka kniha s napetim az do konce.

02.03.2015 5 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

no cekala jsem vic zvlast, kdyz mam rada filmy pro pametniky hlavne Falesna kocicka, a to je pocestela verze teto knihy, ale tady to nedopadne happy endem a hlavni hrdinove nejdou spolu vruce do zapadu slunce.Takze z konce jsem dost zklamana.

27.02.2015 1 z 5

Kouzelný vrch Kouzelný vrch Thomas Mann

zdlouhava nuda o tuberacich a smrti

23.02.2015 2 z 5

Dita Saxová Dita Saxová Arnošt Lustig

trochu nudny pribeh o tom, ze prezila koncentrak, ale nebyla schopna prezit ve svete po nem trochu nefer o proti tem co neprezili

23.02.2015 3 z 5

smutny pribeh o krutosti nemcouru, ale chytre vytahnute penize ze zidu

23.02.2015 5 z 5

Revisor Revisor Nikolaj Vasiljevič Gogol

komiédie ktera neni vubec vtipna a jeste se ztracite v postavach

23.02.2015 1 z 5

Němá barikáda Němá barikáda Jan Drda

vyssi princip moje cestinarka vyhlasila do nebes, ale ostatni povidky nestoji za nic

23.02.2015 2 z 5

Malá Dorritka I. Malá Dorritka I. Charles Dickens

zdlouhave ztvarneni chude holcicky ktera jde za svym dobrym koncem

23.02.2015 3 z 5

Slezské písně Slezské písně Petr Bezruč (p)

ja jako basnicky moc nemiluju, ale marycka magdonova je super

23.02.2015 5 z 5

Jeptiška Jeptiška Denis Diderot

velice silny pribeh skoro cely jsem ho proplakala jak mi je zuzany lito bohuzel se nedockame happy endu kdyz diderot necha otevreny konec

19.02.2015 5 z 5

Rasmus tulákem Rasmus tulákem Astrid Lindgren

ze zacatku smutny pribeh sirotka co se rozhodne utect ze sirocince ale s dobrym koncem a k tomu jeste dobrodruzstvi

19.02.2015 5 z 5

moje oblibena detska knizka jako mala jsem ji strasne zrala ani film se tomu nevyrovna
proste trhla zrzka jako ja:)

19.02.2015