ja.cerven ja.cerven komentáře u knih

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Já ani nevím co napsat - za mě naprosto úžasná kniha. Šest hvězdiček z pěti.

24.01.2018 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Bleskově přečteno. Napínací, místy jsem nedýchala a.... a už se těším na další díl ;)

23.04.2020 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Super nápad od Nesba pustit se do něčeho takového. Knížka se mi moc líbila. Jsem fanda "Holeovek" ale i toto mě velice chytlo. Na začátku zvědavost, na konci úžas. Za mě velmi povedené.

22.08.2018 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Opět výborná kniha... jen to čekání na další bude nekonečné :O :O :O

27.12.2017 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Nádherná knížka. Moc jsem neočekávala, že mne knížka chytne, ale opravdu přečteno jedním dechem a místy i bez dechu.

15.08.2018 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Když už opravdu nevíte co číst, nebo je potřeba oddechovka, tak tuto knihu doporučuji - nenadchne, neurazí, příjemně se čte i když od první kapitoly je jasné, jak to dopadne... Ale neva ;)

12.01.2018 3 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Mě se druhý díl líbil víc než první :) To už jsem se opravdu smála nahlas a bylo jedno kde jsem momentálně stála, seděla, ležela, "pracovala"..... :D

Kruh Kruh Dave Eggers

Moc hezky napsaná kniha hlavně o síle manipulace. Hlavní hrdinka se nechá zblbnout až to hraničí s fanatismem.
Závěr mě potěšil (na rozdíl od filmu) a překvapil.
Film byl pro mě velké zklamání - ale to už tak bývá, když to chtějí "prodat"....

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Velice povedená knížka - nejen severští autoři umí psát severské detektivky ;) za mě určitě palec nahoru a klobouk dolů :)

Špecialistka Špecialistka Stephenie Meyer

Za mě tedy velké zklamání - knihu jsem dočetla jen proto, že jsem stále čekala, co z toho bude a nakonec mě zaujaly asi tak čtyři stránky v závěru, které byly opravdu napínavé :( Špionážní thriller mi přijde jako opravdu přehnané označení :D

11.12.2017 2 z 5

Neobvyklý typ Neobvyklý typ Tom Hanks

Jedna hezčí než druhá - asi nevím, která byla ta nej pro mě.

20.09.2018 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Nic moc... spíš nic než moc :( Další díly už určitě číst nebudu... na mě je knížka překombinovaná....

12.01.2018 2 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Mě se líbilo, ale ten konec :O Nejdřív mě překvapil, pak zklamal a nakonec šokoval.... Tohle bych opravdu nečekala - a že jsem těch teorií měla :D

12.01.2018 4 z 5

Pod vlivem Jupiteru Pod vlivem Jupiteru Gary D. Schmidt

Krásně napsaná kniha, s velice silným příběhem a spoustou životních pravd. Přečetla jsem ji jedním dechem.

11.01.2018 5 z 5

Anihilace Anihilace Jeff VanderMeer

Zvláštní kniha - ani nevím, co víc k tomu dodat, ale vím, že znovu už ji číst nebudu. Nebyla vyloženě špatná, jen mě už nějak nezajímá, co bude dál, pokud jsou další díly...

11.01.2018 3 z 5

Připravena zemřít Připravena zemřít Lisa Jackson

Nebylo to špatné, ale že bych se nemohla odtrhnout se říct nedá. Občas jsem se ztrácela ve jménech podezřelých, ale to bude možná i tím, že jsem knihu četla dlouho. Další knihy od této autorky už asi nevyhledám.

29.03.2018 3 z 5

Bílý Bim Bílý Bim Gavriil Nikolajevič Trojepolskij

Četla jsem jí ještě jako náctiletá a byla nádherná. Před pár lety jsem si ji přečetla znovu a byla opět nádherná.

13.01.2018 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Skvělá kniha, jako všechny v sérii ;)

11.12.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Druhý díl se mi líbil víc než první - i když začátek zase pro mě zdlouhavý. Ale když vydržíte, tak je to super ;)

10.01.2019 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Já ani nevím, co k tomu napsat. Byla jsem v šoku a ten mi vydržel do konce knihy :D

31.07.2018 3 z 5