ivvy45 ivvy45 komentáře u knih

Tak takhle knížka za to stojí.. :) zas se člověk vrátí v čase a navíc jak Tom píše, je super se dozvědět o jeho životě a jeho pohledy. Fakt hezky se to čte.

07.07.2023 5 z 5

Kopírák Kopírák Sam Holland

Za mě velmi dobrá kniha.. člověk si myslí, že ho nic nepřekvapí... ale v této knize, je vlastně možné vše.. po delší době detektivka...

10.06.2023 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Kniha se mi líbila. Četla se dobře.. jen ten začátek byl fakt táhlý.. a zvažovala jsem, jestli knihu dočtu, ale vyplatilo se, protože nakonec kniha začala být nakonec fakt zajímavá a konec jsem doslova hltala... jen ten začátek prostě..

12.12.2023 3 z 5

Špičkou jazyka Špičkou jazyka Sarah Waters

Tak todle??? Todle je naprosto úžasná knížka... fakt mě dostala... člověk si myslí, že příběh je prostě jasný.. ale ono ne.. vlastně se to mění a je to boží.. ! :)

10.06.2023 5 z 5

Sladká pomsta Sladká pomsta Sascha Rothchild

Začátek se vyvíjel slibně.. ale prostě časem to nějak vše vyprchalo.. a pak už jsem se jen musela přemáhat, abych to vůbec dočetla.. rozhodně bych nějaké stránky zcela vypustila..

23.11.2023 2 z 5

Tehdy jsme žili v letní zemi Tehdy jsme žili v letní zemi Lydia Millet

Kniha není něco co bych klasicky jako vždy četla... ale nakonec byla naprosto super. A fakt jsem si její čtení užila. Jen ten doslov by tam nemusel být... ten to fakt srazil o hvězdu..

18.11.2023 4 z 5

Letní bouřky Letní bouřky Eva Pospíšilová

Tahle knížka je naprosto úžasná. Nejen, že mi připomněla momenty a chvíle, ale skvěle se četlA a určitě ne poprvé. Holky Pospíšilovi nezklamaly. :)

01.08.2023 5 z 5

Sestry z Osvětimi Sestry z Osvětimi Roxane Van Iperen

Knižku jsem si koupila s nadšením.. ale dostala jsem se do poloviny knihy.. a nemám sílu na to jít dočíst... Osvětim.. Březinka... téma Hitler me velmi zajímá.. ale tato knížka.. ne. A dočítat ji už nebudu.

10.06.2023 1 z 5

Píseň L. Píseň L. Veronika Opatřilová

Jednoduše skvělé. Knihy Opatřilové jsou báječně psané. Nejvíc mě bavila historická část. Kniha má prostě své kouzlo. A hromadu emocí.

13.05.2024 5 z 5

Třeťák Třeťák Ella Fever

Kniha dobrá. Taková oddechovka, kde se řeší důležité téma o kterém toho moc lidí neví. Ale co mě velmi obtěžovalo byly chyby a překlepy. Sem tam i vynechané slovo.

13.04.2024 2 z 5

Zlomky nekonečna Zlomky nekonečna Adéla Rosípalová

Původné jsem si myslela, že knihu ani nedočtu..ale nakonec jsem u ní zůstala a jsem ráda. Protože byla fakt skvělá a nechala ve mě něco k zamyšlení.

13.01.2024 4 z 5