Ivusak7 Ivusak7 komentáře u knih

Dar lásky Dar lásky Julie Garwood

Jedna z nejlepších knížek od této autorky, také má první, kterou jsem od ní četla díky této knize jsem si autorku velmi oblíbila. Knížku jsem četla jedním dechem ne a ne se odpoutat, líbí se mi, hlavní hrdinka, že už není nevinná jak to většinou bývá, oba hlavní hrdinové se mi moc líbili. Krásná historická romance.

13.07.2017

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Opravdu velmi, velmi čtivé :) Nejdříve jsem viděla seriál a pak četla knihu, ale jsem nadšená. Příběh Simona a Daphne krásný, už se těším na další díly o sourozencích Bridgertonovích :)

02.11.2021 5 z 5

Trochu jiná slečna Bridgertonová Trochu jiná slečna Bridgertonová Julia Quinn

Řekla bych, že tento díl byl zatím nejzábavnější :) Andrewa jsem si zamilovala v prvním díle a na jeho díl jsem se moc těšila a nezklamal. Poppy a Andrew moc hezký pár, skvěle se doplnovali a ty jejich slovní bitvy mě moc bavily :)

08.04.2022 4 z 5

Hříšné myšlenky Hříšné myšlenky Teresa Medeiros

Knížka se četla sama přečetla jsem za dva dny. Catriona sice občas až moc naivní, ale Simon sice žádný pohádkový princ, ale jeho postava se mi moc líbila :)

10.08.2020 5 z 5

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Jedna z dalších skvělých knih od této autorky. Z celé série se mi líbí nejvíc a krásně se četla. Hlavní hrdinové Brodick a Gillian jak jsou k sobě už od úplného začátku přitahováni. Krásný příběh plný překvapení, nebezpečí a lásky.

24.07.2017 5 z 5

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Tuto knihu čtu, již po několikaté a stále se k ní ráda vracím:) Jamii i Alec se mi oba jako hlavní hrdinové moc líbí. Líbily se mi vepsané myšlenky záporné postavy, když jsem četla poprvé byla jsme překvapená kdo záporák je :). Teď sice už vím, ale stále mě ta knížka velmi baví. Jistě si ji za nějaký čas znovu přečtu :o)

15.09.2023 5 z 5

Falešná manželka Falešná manželka Julia Quinn

na tento díl jsem se těšila, nezklamal mě :) bylo to pěkné, příjemné, oddechové čtení jako první díl :)

04.04.2022 4 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Tento díl mi připomínal příběh Popelky macehca, dvě nevlastní sestry a krásný princ v podobě Benedicta. A jelikož je má nejoblíbejnější pohádka Popelka musím hodnit jedině 5*. Benedict a Sophie ,,A žili šťastně až do smrti.''

09.11.2021 5 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Teresa Medeiros

Knihu jsem četla a hltala jedním dechem moc se mi líbilo to tajemno kdo je netvor i když to od začátku bylo jasné... Moc hezky napsáno:)

09.08.2022 5 z 5

Prokletá nevěsta Prokletá nevěsta Rexanne Becnel

První knížka, kterou jsme od této autorky četla a knížka mě velmi bavila a mile překvapila. Nápad s jednovaječnými dvojčaty skvělý. Obě dvě vzhledově stejné,ale každá jiná :)

05.06.2022 5 z 5

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Četla jsem již poněkolikáté a stane tato kniha patří mezi mé nejoblíbenější od této autorky. To že přátelství mezi Judith a Francces přetrvalo bylo kouzelné:) A jako správný roman to za mě mělo vše.

07.02.2022 5 z 5

Princezna ohně Princezna ohně Shannon Drake (p)

Jsem prostě nadšená:), knížka se mi moc líbala. Rozdělení do 3 částí zajímavý nápad a úplně mě to vtáhlo. Líbilo se mi, jak se oba hrdinové postupně poznávali a jak mezi nimi vznikal vztah o kterém ani jeden nevěděl. Knížku jsem hltala. Jediné čeho mi v knížce přišli moc, bylo až moc války. Krásný příběh

09.01.2022 5 z 5

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Skvělé, skvělé, skvělé....Za mě jeden z nejlepších dílů ze série:)

12.12.2021 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Další díl a znovu nezklamal. Bala jsem se ,že bude horší než první díl, ale naopak mile mě to překvapilo a velice se mi děj líbil a sblížení dvou mladých lidí. Už se těším na seriálové zpracování.

08.11.2021 5 z 5

Divoká srdce Divoká srdce Shannon Drake (p)

velmi čtivé, příběh se mi velmi líbil

01.02.2021 5 z 5

Na křídlech touhy Na křídlech touhy Shannon Drake (p)

Na tenhle příběh jsem se těšila už od prvního dílu. Příběh Sloana a Sabriny byl sice slabší od předchozích dvou, ale stejně se mi líbil. Celková série je velice povedná.

13.10.2020 5 z 5

Sladká jako hřích Sladká jako hřích Shannon Drake (p)

Skvělé, skvělé, skvělé. Shawna a David se mi líbil jako pár už od začátku, zápletka super a padouch velké překvapení. Zatím se mi tato série moc libí již se těším na přečtení posledního dílu ze série.

05.10.2020 5 z 5

Ten pravý Ten pravý Shannon Drake (p)

Přečetla jsem během dvou dnů nemohla jsem se odtrhnout. Příběh Skylar a Jestřába skvělý, moc se mi líbilo, že tato knížka byla spojená s indiány, děj zápletka pro za mě na výbornou. Moc hezky se to četlo.

02.10.2020 5 z 5

Nespoutané myšlenky Nespoutané myšlenky Teresa Medeiros

Hezké, příjemné čtení. Příběh Conora a Pamely, se mi líbil byl slabší oproti předchozímu dílů přesto se mi líbil. Knihu doporučuji velmi příjemné čtení. Konec mě velice mile potěšil.

19.09.2020 5 z 5

Vikingova žena Vikingova žena Shannon Drake (p)

Maličko mi připomínal první díl ze série, ale opět mě nezklamal další že skvělých příběhu od této autorky Erik s Rhiannonou, krásný pár už od začátku i když Rhiannona trochu, ze začátku trochu (pro mě) sobecká a panovacna. Erik princ dívčích snů již od začátku. Ke knížce se jistě vrátím... Na konec spolu tvořili dokonalý pár..

13.07.2020 5 z 5