ivetapl ivetapl komentáře u knih

Rytíř Rytíř Devney Perry

Genevieve a Isaiah.
Jejich příběh mě dostával už od začátku. Genevieve se objevila nakonci prvního dílu a byla záhadou. Isaiah byl pro mě záhadou celý první díl. Byla jsem strašně zvědavá, co se tehdy v noci stalo v chatce. Když jsem to zjistila, pochopila jsem. A stala bych za nimi, i kdyby s pravdou přišli dřív.
Hrozně jsem si přála, aby se to napětí mezi nimi prolomilo. Aby si k sobě našli cestu. Když se to stalo, měla jsem velikou radost. Protože pak už u sebe drželi a bylo to boží.

,,Měl bych tě nechat jít, ale nenechám. "
,,To by stejně nešlo. Kam jdeš ty, půjdi i já. Pamatuješ?"

V knize se potkáme se stejným tématem jako v prvním dílu. Máme zde tedy i stejné postavy. Dravena jsem si tady oblíbila více než v prvním díle. Cca v půlce knihy jsem měla podezřelého a těší mě, že jsem se trefila.

Za sebe knihy doporučuji. Úžasné čtivo, protkané temnem a romantikou. Více takových knih.

31.08.2022 5 z 5

Král Král Devney Perry

Tohle se tak krásně četlo. Příběh utíkal šíleným způsobem. TO mezi Dashem a Bryce je úžasný. ️

Přiznám se, že konec jsem čekala trošku jiný. Ale věřím, že další díl nám toho poví víc. Já si tuhle knihu zamilovala během pár stran. A ty chvilky, kdy byla Bryce a Dash o samotě... Skvěle zpracované. Krásná chemie. To jak Dash propadl Bryce... ️️ Prostě krása! To prostředí mi přišlo úplně super. Měla jsem podezřelého, ale asi zbytečně, no. Snad v dalším díle.

Tohle noc doporučuji. Nemám úplně co říct, protože tahle kniha moc slov nepotřebuje. ️ Úžasný!!
Anotace v komentářích

17.08.2022 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Druhý díl série Savage triology. Za mě lepší než první díl. A celkově se mi to líbí víc než série Mount triology.
Tato série volně navazuje na předchozí. Takže pokud jste nečetli nevadí, ale vyspoilerujete si nějaké věci... Každopádně doporučuji číst obě dvě! Ale pozor! Autorky knihy končí otevřeně. Takže kdo nemáte nervy na to pak čekat, doporučuji počkat než vyjde poslední díl.

Myslela jsem si, že do Kanea jsem se zamilovala už v prvním díle. No, spletla jsem se. Totálně jsem se do něj zamilovala tady. Strašně se mi líbí, že se nebojí si přiznat, že se do Tempe zamiloval.

To jak je vůči Tempe ochranitelský. Úplně ji chápu, že se zamilovala.
Tempe je silná a zvládá to vše, co se kolem děje s přehledem. Nedá se. To je dobře.
Ovšem ten konec? Uf. To mi zase Meghan dala zabrat na nervy.
Doufám, že to je jinak než jak se zdá.
V knize je několik scén . A ty má Meghan zmáknute na jedničku. Tohle opravdu umí.
Tento díl mi přišel ještě čtivější než předchozí. Knihu nemůžete odložit. A vzhledem k tomu, že je členem tenká, máte knihu přečtený za večer, pokud máte čas. Pokud ne, tak za večery dva. ️
Meghan miluju!! A je jedna z mých nejoblíbenějších autorek.

17.08.2022 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Ze začátku jsem se nějak nemohla začíst. Ale pak se to zlomilo a já si knihu užila, tak jako předchozí dvě.

Jo má skvělý styl psaní. U jejích knih se opravdu od srdce zasmějete. A že tady jsem se opravdu nasmála, protože Poppy je fakt třída.
Kniha je ,,Hate to love". A že to tam mezi nimi opravdu jiskří. Strašně jsem chtěla, aby už se něco mezi nimi stalo. Protože vždy, když už jsem si říkala: ,,Jooo!" Se něco přihodilo a mezi nimi se nic nestalo.

Trošku mě zaráželo, že Ryan najal Poppy... Protože co si budeme, v reálu opravdu nevěřím, že by ji někdo najal. Hlavně je opravdu šílená. Má strašnou, ale opravdu strašnou smůlu. Budete si říkat, jak někdo takový může vůbec být. A ještě k tomu zaměstnaný. Po tom, co předvede na pohovu.
Zfalšovat životopis... Jméno... Převlek... Myslím, že ve skutečnosti by to neprošlo. Přeci jen je potřeba občanka a tak...

Další postava, Emma, se mi moc líbila. Prdlá puberťačka, která potřebuje mámu. A to chápu. ️ Dává to Ryanovi všechno sežrat a chudák to musí ,, trpět"... Protože mu nic jiného nezbývá... Pak mu pomůže Poppy a to mi přišlo úplně úžasné.
Klapalo jim to spolu úžasně. Všem třem. Než to Ryan ke konci zvoral. Tím mě dostal. ‍️ A překvapila mě Emma, jak mu to ,,nandala". Protože přesně to potřeboval!!

Za sebe knihy od autorky doporučuji. Pohodové čtení, které se čte samo.

17.08.2022 4 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Tohle bylo skvělé.
Autorka napsala sérii Objekty touhy. Já tu sérii miluju, ale vím, že není pro každého. Ale jedno vám řeknu. Pokud tu sérii/autorku nemáte rádi, tak téhle knížce stejně dejte šanci! Nebudete litovat.
U knihy jsem se dost nasmála, skvěle se četla. Příběh je z pohledu obou, což je super. Lucifer a Zvoněnka jsou opravdu super.
Obdivuju Chelse, jak se s tím poprala a chápu, že udělala co udělala. Je praštěná a jen tak se nedá. Luna je skvělá. ️
Damona miluju i přes tu jeho tvář, kterou chce aby svět viděl. Sice se choval jako blbec, ale má odpuštěno.
Líbilo se mi, že v knize není bůh ví jaký problém mezi hlavními postavami. Za to jsem ráda. Opět zde najdeme nějaké ty erotické části - upozorňuji, že tím vlastně kniha začne. Ale Penelope je má skvělé zmáknute.

Zajímá mě více věcí o bratrovi Chelse a stejně tak o bratrovi Damona.
U postav si určitě zamilujete i Dicka, tedy Richarda.
Za sebe doporučuji a těším se na další díl.

25.04.2022 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Musím říct, že mně se tato starší série od Elle líbí. Je znát, že je to něco jiného než Off-campus nebo Briar-U... Ale za mě jsou to povedené jednohubky na jeden večer.

Dej utíká rychle. Je to čtivé, ale upozorňuji, že psané ve třetí osobě.
Najdete zde opět krásný příběh.
Je jasné, jak to skončí, žejo.
Ale věřte, že se zamilujete. Reed mi přišel jako zlatíčko. I když měla Darcy poněkud jiný názor... Já byla zamilovaná už od začátku. Miluju to chlapské ,,drsné" chování. Líbilo se mi, jak se Reed snaží držet se dál, ale nejde mu to. A jak se mu Darcy poddává. Protože prostě nejde odolat... I když... Důvod proč se snaží držet se dál je ,,správný". A líbí se mi, že na to mysleli. Přestože se poddali chtíči a pocitům. Alespoň zkusili odolávat...️

Jestli hledáte něco na jeden večer. Něco se skvělou erotickou linkou. Něco, kde se zamilujete...sáhněte po téhle sérii.

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

do jste četl první díl, tak víte, že Lilly píše prostě strašně moc čtivě! Hltáte slovo za slovem - a najednou je konec! Prostě to utíká. A vy čtěte úžasný příběh, plný veselosti, samozřejmě i trochu smutku, zklamání. Ale je tam i radost... A jiskření! Autorka umí popsat scény tak, že máte pocit, že je žijete. Tak to mám s autorkou alespoň já. Jak u prvního dílu, tak tady.
(Kdo jste ještě nečetl první díl a jste romantická duše, objednejte rovnou oba díly! )

Co bych lehce vytknula je to, že mi chybí epilog! Jako vážně. V prvním díle taky nebyl, ale tady bych ho potřebovala. Nebo stačí, aby třetí díl pokračoval od tohoto konce. (Už aby byl venku! Na příběh o Colovi jsem hrozně moc zvědavá. )

K samotnému ději. Na příběh Izzy a Willa (šerifa ) jsem se těšila už z prvního dílu. Nejlepší kamarádi... Ne vždy jsou city opětované. Zvlášť, když o nich ten druhý neví...nebo je přehlíží, bojí se. Will mě trošku štval, jak žárlil. I když, nedivím se. Col byl ,,silná" konkurence. Která by totiž nechtěla ,,Aquilluse"- herce, co vypadá jak Bůh. Žít v Green Valley musí být zážitek. Protože drby se tam šíří hodně rychle.
Od začátku jsem si přála, aby už se něco stalo, políbili se třeba. A když se to stalo, tak ve špatný okamžik. To obcházení citů, to vzájemné ničení se, protože ani jeden z nich není ve vztahu zkušený, vás bude dostávat občas možná i k slzám. Ale!! Budete to milovat. Každou stránku. Zvlášť pokud jste romantická duše.
Izzy naprosto chápu, že chce čokoládový koktejl se šlehačkou, brčkem a posypem. Prostě komplet. Jen sladká šlehačka občas nestačí...

25.04.2022 5 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Přiznávám. Ze začátku jsem chtěla Chase nakopat do zadku, pak mu tam strčit násadu a někam ho poslat. Na místě Mad bych to udělala.
Ovšem... Boží, boží.
Je to něco jiného než Hříšníci. Ale tím že to je jiným stylem psaný, tak to vůbec není blbé. Je to sice delší příběh, ale nudit se nebudete.
Jsou tam postavy, které bych pohřbila zaživa. Julian a Amber. To jsou tak zlí lidi! A ani nakonci jsem Julianovi při omluvách neuvěřila.

Mad je strašně hodná. Nechá se dokonce šikanovat od stážistky, jen aby si nemusela stěžovat. Má skvělou kamarádku a hrozný vkus na muže. Protože Ethan nebo Chase? Chase hajzl a Ethan hrozně nudný doktor. Ale jasný, fandila jsem Chasovi. V knize jsou samozřejmě ,, postelové" scény. A opět povedené.
Trošku mě mrzí příběh, kvůli kterému předstírají zasnoubení. Ale sedí to k tomu skvěle.
Konec je opět lehce sladký, ale to já můžu. Takže pokud ještě odoláváte, tak to neoddalujte a objednávejte. Tahle autorka vás nezklame. ️‍️️

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

,Podepiš smlouvu s ďáblem, kotě. Podepiš a tvoje tělo i duše budou patřit jen mně. Udělej to. Pokud nechceš zemřít. Budeš moje a jen já rozhodnu, jestli jsi splatila dluh."

Tak tohle
To přesně sem potřebovala. Je to šílený. Je to plné násilí, drog, děvek, sexu .. drsného sexu... Takže to není pro každého!!

Příběh si myslím to úplně nějaký nemá, ale je to prostě bomba! Knihu jsem začala číst včera večer, dnes sem dočetla. Nemohla jsem ji odložit. Četlo se to samo. Hltala jsem každé slovo.

Přišlo mi to podobné Mount triologi, ale tohle je tedy o hodně divočejší. Kniha je také v mafiánském prostředí. Pro kulku do hlavy nejdete daleko... Ale prostě to číst chcete! Takže za mě pokud máte rádi tvrdý sex, násilí a tak dál, tak okamžitě do toho!!! Já to miluju!!! A moc se těším na další díl.

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Melanie Moreland?! Rozhodně ano!! Každá její kniha!
Miluju tu autorku.

Tohle byla taková jízda!
Dokonalost! Miluju její styl psaní.

Maxx byl bručoun, ale skvělý. Už od začátku jsem ho milovala! A Zrzka? Silná ženská, která se jen tak nedá! ️ To já Maxe stírala bylo skvělé. A oni spolu dohromady? Sinfonie!!
Tvoří tak boží pár. U knihy se nasmějete, budou vás místy bolet tváře od úsměvu. Je tam taky ta smutná část, ale naštěstí moc dlouho netrvá.
Ja nemám moc slov. Tu knihu jsem doslova zhltla. ️️
Tuhle knihu prostě ANO ANO ANO! ️

Halton Halton Melanie Moreland

Ach. Můj. Bože.
Miluju to!! Totálně!
Je mi jedno, že to má šíleně sladký konec a že si Halton vytáhl hlavu ze zadku po fakt dlouhé době... Tohle je prostě boží!

Od začátku do konce. S úsměvem ve tváři. I když... když se objevil Scott, úsměv mi opadal. Totální kretén, u kterého mi nevadilo, že se mu něco stalo.
Halton a Fiona tvoří úžasný pár. ️
Je to přeslazené (hlavně konec), ale pořád dokonalé! René byl úžasný kolega a kamarád.
Líbí se mi, že se v knize objevují staré známé postavy. A neodpustí si rýpání do Hala. To bylo vždy skvělé, jak on nechápal.
Postelové scény jsou skvělá třešnička na dortu.

Melánie prostě umí psát!! O tom už jsme se přesvědčili několikrát. A já mám asi nový nejoblíbenější díl! ️

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland

Tohle bylo dokonalé! Kniha obsahuje 5 vánočních příběhů. Ty příběhy jsou relativně krátké, ale naprosto boží.
Jsou sice předvídatelné, vtipné, strašně se u nich nasmějete. Nebo alespoň já to tak měla. Předvídatelnost mi vůbec nevadila. Usmívala jsem se u čtení a to je za mě důkaz skvělé knihy.
Totálně jsem si to užila a ,,žrala" jsem jeden příběh za druhým. ️ Rozhodně si sám na vánoce rereading.
Já Vi a Penelope miluju. A tohle se opravdu povedlo.

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Věříte na osud? Já ano.

Přiznám se, že kniha menze začátku nebavila. Začalo mě to bavit, až když se Sadie a Sebastian začali sbližovat. Což bylo až někdy za stranou 110.

To, co Sadie dělala ze začátku mi přišlo přinejmenším zvláštní. ‍️ Celá na kniha je plná náhod. Ale ve finále krásných. Krásná pohádka pro dospělé. ️
Kniha je lehce neuvěřitelná. V reálu nevěřím, že je něco takového, co je tady v té knize možné. Ale proč ne? Osud dokáže zamíchat životy z minutu na minutu...
Nakonci knihy mě totálně dostal Marmaduk - německá doga. Pes Birdie, dcery Sebastiana. To co tam provedl mě dost odrovnalo.

Když pominul těch prvních 100 stran, tak kniha byla úžasná. ️ Konečně jsem se dočkala knihy, kde když se dají dva dohromady, nerozejdou se, ale zásah osudu je ještě více sblíží. ️ To se mi strašně moc líbilo.
Knihu tedy doporučím, ostatně jako všechny z per těchto dvou autorek.

21.12.2021 4 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Miluju to!
Absolutně mi to vynahradilo třetí díl - Jeho zákusek. To je za mě nejslabší díl.

Tohle bylo vtipné, romantické (hlavně když ji donesl její balík , plné sarkastických poznámek. Objeví se tu William a opět se u něj zasmějete. Babička, tu ani nemusím zmiňovat, ta je šílená. Prostě si to užijete.
Tahle série rozdělila čtenáře na dva tábory. Buď to milujete nebo ne. Knihy mají svůj humor a ne každému sedne.

Liam byl skvělý už od začátku, ale nevím, proč si nenechal zařídit soudně zákaz přiblížení pro jeho nevlastní sestru. Ale kdyby to udělal, málem bych se nepočůrala smíchy na konci knihy. Lilith je skvělá. Sarkastická a její smysl pro pomstu je skvělý.
Konec je trošku rychlý. Hlavně proto, že se vše odehraje během jednoho měsíce. Včetně konce. Ale i tak, je to boží.

Já si tuhle knihu užila od začátku do konce a svědčí o tom i fakty že jsem ji slupla jako malinu za méně jak 24 hodin.

21.12.2021 5 z 5

Dokud nás pravda nerozdělí Dokud nás pravda nerozdělí Emily D. Beňová (p)

Takže. Svou blbostí jsem si nezjistila, že je kniha triologie. No, u nás vyšel zatím jen první díl a kniha konci otevřeně. Nebo jako. Konec má ukončený, ale špatně. Hodně špatně. Takhle to totiž nekončí a já nutně potřebuji vědět, co bude dál. No, mám zatím smůlu.
Takže na vás apeluji! Kupujte tu knihu, ať co nejdříve vyjde díl druhý!!

Jak jsem knihu chtěla na začátku odložit, tak se tam pak něco zlomilo a na potřebovala vědět, co bude dál! A najendou byl konec...

Eleanor mě naštvala, že mu pravdu neřekla dřív. Ryana zmiňovat nebudu, ten si to nezaslouží...a Jamiewtaky ne, je to solidní grázl a brácha za všechny prachy. Řekla bych, že je to trošku nereálné, ale přitom skvělé a věříte tomu. Jsem ráda, že se Collin probral, ale na druhou stranu mě napadla otázka, jak by to dopadlo, kdyby se Collin neprobral a ona převezla Jamieho.
No, doufám, že další díl bude opravdu brzy.

Když to shrnu, tak se mi kniha až na začátek líbila, takže ji doporučím. To téma mi přijde fajn a nevzpomínám si, že bych podobnou knihu četla. Jen mě opravdu mrzí, že jsem si nezjistila, že zatím nejsou další díly v ČR....

21.12.2021 4 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Tohle byla jedna z těch knih, které se četli sami ️
Bavilo mě to od samého začátku a že ten začátek začíná hustě
Cartera si zamilujete hned Není to ten chladný padouch, ale ... Mafián se srdcem, když to tak řeknu ️ Jeho prostě v takové situaci jako byla Emma chcete mít!!
U Emm mi občas vadila její nálada, ale jinak byla taky fajn
Trošku mě překvapil jejich vztah po 10 letech, co se neviděli ..ale co si budem, záviděla jsem jim ho ️

Ta knížka je... Určitě se někomu nebude líbit, ale pro mě je to úžasný šálek čaje. A Kdo ještě váháte, běžte do ní.

11.06.2021 4 z 5

Truly Truly Ava Reed (p)

Bavilo mě to! Četlo se to samo. Jindy bych řekla, že málo komunikace mezi hlavními postavami bude problém... Ale já jim dokonce snad i rozumněla. Někdy Vás to k sobě prostě táhne a vy se tomu snažíte vyhnout. Mluvit s tím člověkem co nejméně, vyhýbat se mu. Ale city nezmizí... I přes málo komunikace je tam prostě něco, co nevymažete... Já nemám moc slov, snad jen, že je opravdu chápu...️

21.05.2021 5 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Aaaa!! Úžasný !!
Tohle duo je prostě Top! Miluji každou knihu od nich. Dohromady i zvlášť.

Maddie a Milo ️ Hazel a Matteo ️
Oba jsem milovala od prvních stránek.
Tohle je tak krásně napsané. Úžasně se to čte. Je to vtipné. Krásné. Romantické. Boží.

21.05.2021 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Zatracená naděje... Byla stejně skvělá jako Bez naděje...možná i lepší.
Tento díl je z pohledu Holdera, který to sakra neměl vůbec lehké. Dopisy, které psal Less... Mě braly za srdce. Tenhle díl mi dal tolik doplňujících odpovědí k prvnímu dílu.
Konec mě úplně rozsekal..A ten dopis od Less nakonci... Měla jsem zase slzy v očích...
V některých případech je pohled na věc z druhé osoby úplně skvělá věc!
Kdo jste ještě nečetl, doporučuji!! Samozřejmě oba díly.
Colleen prostě umí vzít za srdce!!

11.04.2021 4 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Tohle bylo...úžasný.
Příběh krásně plynul. Je to hrozně čtivé! Často jsem se u knihy usmívala a od 241 stránky až dokonce jsem se usmívala v kuse. Líbilo se mi, že tam není žádná další ženská, která by se mezi ně pletla. Není tam bůh ví jaká zápletka a to se mi opravdu líbí. Ne všude se musí na několik týdnů odloučit...

26.01.2021 5 z 5