ivetapl ivetapl komentáře u knih

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

ak dlouho jsem ji odkládala....
Proč sakra?!
5/5⭐
Knihy od autorky mi vždy rozlámou srdce a zase ho slepí. Její příběhy jsou plné bolesti, ale i plné něčeho... nádherného. ️
,,Člověk si nevybírá, do koho se zamiluje."
,,Možná, ale může si vybrat, jak s tím naložit."
West mi přišel jako solidní blbec. Ale s každou další stránkou, jsem si ho víc a víc zamilovávala. Zlomený kluk. S motorkou, kdo by odolal? ️
Grace jsem obdivovala. Chápala. Být v její situaci neviditelná? Víc bych si nepřála víc...Jenže ne vždy to jde. Zvlášť s jedním z nejznámějších kluků ze školy za zadkem...️
,,Tak ven s tím."
,,Přál jsem si, abych už nechtěl umřít."
,,Pak si to budu přát taky."
Zamilovaní těhle dvou bylo tak nádherné, ale i bolestné pozorovat. Jak si člověk myslí, že ochrání toho druhého i přes to, že ví, že mu tím ublíží. Jak se snaží si získat zpět ztracenou důvěru...
Některé postavy bych nakopala do zadku za jejich chování vůdči Grace...Topince, jak ji nějací říkali...

Možná bylo lepší, že se s Grace všechno podělalo.
Ona byla zjizvená.
Ale já? Já byl v prdeli...
Tenhle příběh jsem si opravdu užila. Přirovnávání Fénixe se mi strašně moc líbilo. Je tu bolest, velké emoce, zamilovanost, sliby a lži... Nádherně zpracované pocity Westa a Grace. To, jak si hráli s ohněm... Jejich polibky... Ve food tracku, v Plaze..
Život není jednoduchý. Zvlášť když se vám ze dne na den obrátí naruby...

Všema deseti doporučuji! ️

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Tak tohle byla slušná jízda! Kam se na to hrabe Mount triology.
Tuto sérii můžete číst i přesto, že jste právě Mount triology nečetli. Je to stejné místo, objevují se tam i Kiera s Mounthem, ale nic z předchozích knih se nerozvíte.

Takže ke knize. Celou dobu jsem čekala, kdy bude pohled JEHO a ne jen Temperance. (Hrozné jméno. ) Dočkala jsem se až na posledních třech stranách. A stejně jsem se o něm nic nedozvěděla. Ani jméno!!! A vadilo mi to? Vůbec!
Rovnou vás připravíme na to, že tu nenajdete žádný příběh. Nic se nedozvíte. O něm, jen něco málo o Tempe. Ale vynahrazuje to ta část, kdy máme... Dost boží erotické scény. To vám řeknu, opravdu lepší jak v první sérii! A hned hezky od začátku! Takže pokud hledáte knihu na jeden večer, plnou sexu, bez pořádného příběhu, takovou jednohubku... Tak po tomhle rozhodně sáhněte! A připravte si něco tvrdšího na pití.
Jen upozorňuji, že po tomhle konci budete nutné chtít další díl!

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

Co si budeme. Amo je šílená a já tu její šílenost zbožňuju!!! Kdo nemáte rád Elitní klub králů, do dalších knih se nepouštějte. Jsou totiž pořád stejně šílený.

Musím říct, že na jednu stranu chci Killianovi naflákat a na druhou si ho vzít. Je to opět přesně ten hajzl, kterého u Amo můžeme čekat. A přesně ten, které v jejich knihách miluju! Hned bych si od něj to tetování taky nechala udelat.
To co udělal tátovi Sass...jsem nečekala. Na druhou mě to nepřekvapilo.
Saskii jsem měla ráda. Líbilo se mi, že nejde s každým jako někteří z Půlnočního běsnění. A moc se mi líbilo, že si z Killiana nesedla jen tak na zadek.

Dost mě sra*a Callan. A z něčeho podezřívám Val, ale ještě nevím z čeho.
Na další příběhy jsem šíleně zvědavá. Už aby vyšly!

Amo nás opět dotáhne na dno, kdy si řeknete WHAT?!! A pak vás dostane. Protože přesně to co se stane nečekáte. Je to zvrácené. Je tam násilí. To co se dělo v Patientii... Chtělo se mi při čtení až zvracet... Ale ok, tenhle extrém k Amo patří...
Opět tu je hromada sexuálních scén, které má Amo už pěkně zmáknuté.
Za sebe říkám Ano, ano, ano!! Ale pouze pro ty, které Amo milují

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Tohle je tak krásná oddechovka.
Vtipná, veselá, chvilku budete mít slzu v oku. Pak se budete zase smát.

Co mě tedy hned na začátku a pak ke konci naštvalo.. tak to, že řídili pod vlivem. To bych je profackovala.

Ale pak už je tu jen ten krásný příběh. Sera je vtipná, prdlá, podporuje svou sestru a kvůli tomu nehledá vztah. Protože poslední partner nechápal, že prostě nemůže jinak. A pak se objeví Ben. Miluju ho už od začátku. Jejich seznámení bylo divoké.. A pak už se neměli vidět... Jenže osud, žejo. Tohle je boží a chcete to číst! Úžasná oddechovka. Nemám moc slova, protože přesně tohle jsem potřebovala. ️ V nejbližší době jdu na další knihu od Jo. ️ A obálka je hrozně povedená.

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Tohle byla opět pecka. ️

Kdo jste ještě od Julie nic nečetl, tak opravdu doporučuji. Dostanete krásný romantický příběh na místě, na kterém máte pocit, že jste se díky čtení ocitli. Julie uni místa tak dokonale popsat! Nečekejte žádnou velkou love Story, ale jemný, romantický příběh.

Co se stalo na začátku jsem absolutně nečekala. Nebo... Měla jsem podezření, ale na její kamarádku. Mazec ... absolutně chápu, že Sophie utekla.
Todda... Osobně miluji. ‍️ Je to takový ten hajzlik, co se nechce vázat. Ale má pro to dobrý důvod. Nebo důvod. Spíš toho u rodičů viděl dost na to, aby to nechtěl...
Ale nakonec je vše tak jak má. Ten sladký konec mě dostal. Ten sen nečekala. Ale bylo to boží.

Manažer Manažer Kristen Callihan

Kniha se mi líbila, stejně jako první díl VIP - Idol.
Gabriel byl sice nabručený a arogantní už od začátku, ale Sophie si ho slušně dávala.
U Sophie mě dosti dostalo to - kdo je. Respektive kdy se s klukama z Kill Johna už setkala.
Chemiinjsem tam cítila, viděla. Samozřejmě by se to obešlo bez toho otálení kolem citů, ale bez toho by to nebylo ono, že? Pokud se vám Idol líbil, tohle nesmíte vynechat.
Osobně se hodně těším na Jaxe

U knihy jsem se hodně bavila. Měla samozřejmě nějaké vady - to asi každá kniha, vždy se něco najde. Tady nebyla výjimka, přesto jsem si čtení užila. Dnes jsem si říkala, že mi kniha připomíná sérii Stage dive od Kylie Scott.

Ocenila bych, kdyby každá kniha nekončila žádostí o ruku. Copak Nestačí, že jsou spolu?
Jinak knihu doporučuji. Slupla jsem ji jako malinu. Je to skvělá oddechová četba. A i Scottiho si přes jeho bručuvou postavu zamilujete.

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Takže...️
Upřímně, prvních cca 70 stránek jsem tomu nějak nemohla přijít na chuť. Nějak se mi nešlo začíst...
A pak? Miluju to. Opět. Totálně.

U knihy jsem se tak smála! Hopsálek - Cameron, byl boží. ️ Milovala jsem ho od začátku. Joellen jsem si představovala pořád jako nějakou tlustou brýlatou zemskou, protože se tak pořád popisovala... Její rodiče bych nakopala do zadku!! A ještě jim tam předtím něco strčila! To samé Michaelovi. Nechápu, co na něm viděla. Její sousedka byla taky slušně švihlá.
U Hopsálka jsem úplně ,,viděla" a hlavně věřila v jiho city. ️ Už od začátku.
Krásně zde vidíme, že slavní lidé to ne vždy mají snadné... A každá mince má dvě stránky.

Přemýšlím, který díl se mi líbil víc. Jestli Hořím pro tebe nebo Taju... A myslím, že Taju vede. ️ Je to více slowburn, ale vůbec vám to vadit nebude. Trénink líbání vám to vše vynahradí. ️

Kniha je vtipná, čtivá, veselá, místem smutná. Je to hot ale místy vás kniha i zchladí. Ale totálně si to užijete!

21.12.2021 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Co mě zarazilo a co jsem nevěděla, že kniha není psána ICH formou. Kvůli tomu jsem knihu četla delší čas a ze začátku jsem se nemohla začíst...
Ovšem...

Wow. Nechápu, že jsem od autorky nečetla nic dřív. Je to krásný romantický příběh. V nádherně popsaném prostředí. ️
Mina byla impulsivní a do všeho šla.hned a naplno. Luk taky a toho se Mina bála. Dokud nezjistila, že i když je Luk stejný jako ona, má vše promyšlené. ️ A bohužel, když na to přišla...bylo pozdě..nebo ne?

Autorka umí nádherně popsat přírodu. Máte pocit že tam jste. A to vás vede k tomu chtít tam být. Mine jsem všechno záviděla! Tu přírodu. Lidi, které tam poznala. Luka.
Zkrátka celé je to úžasná pohádka.

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Já miluju ty jejich pohádky, i když jsou nereálné.
Tato kniha není výjimkou. Miluju ji. ( I přes tu obálku a název knihy ) ️

Carter a Kendall. Už od začátku jsou spolu úplně sladcí a já se usmívala a culila celou knihu. Kendall měla těžké rozhodnutí a tenhle výlet ji úplně neulehčil rozhodnutí.
Občas se láska objeví ve chvíli,kdy ji nečekáme....
Carter má pověst playboye...no možná jim dřív byl... A minulost nikdo nezmění...
Na jejich cestě navštíví několik krásných míst a prožijí spolu nezapomenutelné chvíle (doslova - v Dubaji hlavně )

Tenhle příběh je opět mimo reálnou scénu, ale donutí vás usmívat se. A to je přesně v této době potřeba.
Já knihu určitě doporučuji i přes otřesnou obálku ️️
Anotace v komentářích

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Páni. Myslela jsem si, že Když jsme se poznali bylo úžasný... Ale Když jsme se skrývali to přebilo.

Dokonalost. To, jak se Sarina poprala s tématem, který v této knize měla, si zaslouží potlesk. ️

Knihu jsem chvilkami četla se zatajeným dechem a hltala jsem stránku za stránkou. Prostě musíte číst a zjistit co bude a co se stane. Musíte to prostě vědět!!

Ani jeden z hlavních hrdinů to neměl ani trošku lehké. Přemýšlela jsem, kdo na tom byl hůř. Jestli Bridger nebo Scarlet. Pravda je taková, že oba dva. Nedovedu si představit řešit situaci ani jednoho....

29.07.2021 5 z 5

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

Osobně za sebe můžu říct, že už nebudu soudit knihu podle obalu. Vůbec jsem nečekala, že pod touhle obálkou najdu takový příběh.

Je to krásně napsané. Čtivé, úsměvné, krásná romantická dějová linka, která úplně nechvátá, ale vůbec vám to nevadí.
Sára mě překvapovala s každým dalším nákupem knih. Až sem si říkala, že má asi nafukovací obchod. Max... Je takový ten hajzlík, před kterým vás budou varovat ( A že Sáru varovali). A vy se do něj stejně zamilujete, protože to tak prostě je. Holky mají rády grázlíky, tak to prostě je.

11.06.2021 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Tohle bylo krásný. Skvělá oddechová četba.
Libby se mi moc líbila. Že nebyla úplně poprděná a zblázněná, když zjistila, kdo Killian je. Měla svou hlavu a to se mij na ní líbilo. Jako na začátku mě úplně dostala, jak se o Killiana postarala
Killian... Ten rošťák se mi líbil už od začátku. Pak když Libb bránil v kapele bylo úžasné

Oba dva mi přirostli k srdci a moc se těším na další díl, který bude o manažerovi Killianovi kapeli. A podle toho, co jsem o něm četla v tomhle dílu to bude skvěle, protože on je boží

Co mě poslední dobou zaráží, že v každé knize, kde je kapela, tak je to ,,nejslavnější roková kapela na světě"

26.04.2021 4 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Skvělé čtení. Krásně se to četlo, spousta jiskření. Bude vás to bavit

03.03.2021 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Tenhle díl byl že všech nejvíc. Vůbec mi nevadilo, že Roman nepatřil k bandě od Viciouse. Tenhle příběh byl nejlepší, nejsilnější, taky nejvíc smutný. Ale úplně, úplně úžasný!

28.10.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Krásně napsané. Líbí s emi prolínání minulosti a současnosti. Vicious je prostě lump, ale ruku na srdce, holky miluji zlobivé kluky. Tenhle příběh si užijete.

21.10.2020 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Oddechovka, úžasná knížka! Za mě zatím nejlepší od Penelope. Přečteno za 24 hodin! Krásný příběh.

25.09.2020 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Aaa. Opět úžasný. Zase jednohubka, protože jsem nemohla přestat číst. Takovéhle knihy miluji. Top top top!

20.09.2020 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Úžasný. Bože, tohle mě tak bavilo!! Jednohubka. Nemohla jsem přestat číst. Doporučuji všem deseti.!!!

18.09.2020 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Aaa!!! Konečně! Konečně jsem se i já dočkala finálního dílu Savage trilogy.
PROMIŇ. NEMĚL JSEM NA VYBRANOU.

Musím říct, že to byla zase jízda! Autorka má totiž tendenci nechat otevřené konce, takže na další díl netrpělivě čekáte! Kniha se četla sama. Prostě to hltáte a najednou -konec.
Je tu plno akce, napětí, samozřejmě peprných scén.
Já jsem tým Kane už od prvního dílu. Já ty #badboy v knihách miluju. Musím přiznat, že Kane je za mě lepší než Lachlan (to jemno mě vždy rozesměje a říkám mu Lachtan z Mount trilogy). Je to ,,menší padouch" ale pořád se nebojí zabíjet každého, kdo by chtěl ublížit jeho ženě. ️️
Byla jsem dost překvapená událostmi, které se stali. Jakože chudák Temperance... Tohle si prožít... Tak určitě lidí zabiju sama! Líbí se mi, co nakonci udělala Tempe pro Kanea. ️ Po tolika letech...

Dokonalá jendohubka.
Tuhle sérii i předchozí sérii Mount trilogy, vám opravdu doporučuji! Knihy se skvěle čtou, nenudíte se u nich. Jen doporučuji koupit vždy rovnou celou sérii. ️

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Pokud hledáte knihu s #hatetolove , tak po této rozhodně sáhněte.
To, že je Kristen skvělá autorka už jsem se přesvědčila v sérii VIP. Také vřele doporučuji.

Delili je hustá. Co na srdci, to na jazyku. Občas to dávala Maconovi hezky sežrat. A on zase jí! Jejich ,,urážení", hádání se a popichování, vás bude bavit. Už od dětství se nenávidí. Ubližují si... Možná je to celé jen předehra. Protože když se po 10 letech vidí... Navazují tam, kde skončili. Tentokrát si ale oba uvědomují, že v tom je možná něco víc.... ️ Paradoxně se setkají kvůli Sam, sestře Delili. Ta mě štvala už od první zmínky o ní. A to co provedla ... Ne facku, ale pěstí by si zasloužila.

Hrozně moc se mi líbilo, jak Macon žárlil. ️ A to jak Delilu chránil a bránil je úžasné. A to si nemusel ani připustit, že ji má vlastně rád. To vidíte z jeho činů.

Moc se mi líbilo, jak si k sobě našli cestu. ️ Za sebe knihu opravdu doporučuji!!! Je vtipná, čtivá, budete se u ní culit a občas i červenat.

,, Říká se, že mezi láskou a nenávistí je jen tenká hranice...."