ivetamerth ivetamerth komentáře u knih

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Kniha mě nenadchla. Kvůli krátkým kapitolám a přeskakování mezi různými časovými a dějovými linkami jsem se nebyla schopna začíst a v příběhu jsem se často ztrácela. Příběh zajímavý, ale pro mě moc zdlouhavý.

03.01.2022 2 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Moje první knížka od Patrika Hartla. Bohužel mě vůbec nezaujala. Příběh byl zcela nezáživný a celá knížka mi připadala taková zbytečná. Celou dobu jsem si říkala, co nám tím chtěl asi autor sdělit? Příběh mi hodně připomínal knížku Vybíjená od M. Viewegha, která mi ale přišla mnohem lépe napsaná a propracovanější.

15.09.2019 2 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Super! Napínavý příběh, nečekané zvraty, skvěle vykreslené postavy. Víc se mi ale líbil DaVinciho kód.

04.01.2015 5 z 5

Pán stříbrné růže Pán stříbrné růže Ludmila Vaňková

Příběh mě moc nezaujal, zatím nejhorší s knížek, které jsem od autorky četla.

04.01.2015 3 z 5

Mafie v Praze Mafie v Praze Michal Viewegh

Knížku jsem přečetla až napodruhé, protože zpočátku mi připadalo až trapné a směšné, že autor změnil jména jednotlivých postav, i když se neustále mluvilo o tom, že je knížka napsaná na základě skutečných kauz, ke kterým u nás došlo. Napodruhé jsem se od toho zkusila odprostit a číst to jako fiktivní příběh. To pomohlo a musím přiznat, že se knížka pak četla velmi pěkně - příběh měl spád a byl akční. Nicméně i přesto mi to přišlo poněkud jako bulvár a snaha vyvolat senzaci.

31.07.2014 4 z 5

Andělská tvář 2 Andělská tvář 2 Hana Marie Körnerová (p)

Skvělý romantický příběh, napínavý až do konce, i když přiznám, že jsem takové rozuzlení asi od poloviny knížky čekala. Úžasně napsané, od knížky jsem se nemohla odtrhnout.

30.07.2014 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Velmi čtivé, měla jsem problém se od knížky odtrhnout. Silný příběh silné a zajímavé ženy, jejíž život opravdu nebyl jednoduchý.

03.07.2014

Rok hyeny Rok hyeny Brad Geagley

Super čtení. Zajímavý příběh plný napětí. Velmi dobře se četla.

03.07.2014 4 z 5

Žít jednou spolu Žít jednou spolu Jarmila Loukotková

Zařadila bych mezi méně významná autorčina díla, ale přesto se jedná o příjemné odpočinkové čtení.

18.06.2014 3 z 5