Ivet1990 Ivet1990 komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Musím uznat, že tahle kniha opravdu dostála svému jménu. Na začátek se musím přiznat, že jsem čekala další skvělý romantický příběh plný tajemství. Místo toho jsem dostala mnohem děsivější příběh než na jaký jsem byla připravená. Ale přesto, že kniha byla jiná než co jsem do posud od autorky četla, tak jsem knihu jsem hltala... Stránku po stránce.... Vzhledem k tomu, jak dobře se kniha četla to nebylo moc těžké knihu rychle přečíst. A abych vysvětlila své tvrzení, které jsem psala hned na začátku, že kniha dostála svému názvu. Během čtení jsem si udělala určité úvahy, ale co přišlo pak mi vzalo dech.... Moje slova byla.... to jako FAKT?? Tak moc jsem koncem knihy byla zaskočená. Když jsem nad tím pak chvíli přemýšlela dospěla jsem k názoru, že svým způsobem, každý čtenář na konci tohohle příběhu si může vybrat jestli je pravda to co četl a nebo jen pouhý výplod fantazie. Abych řekla pravdu ještě nějakou dobu budu mít tento příběh v hlavě.....

30.06.2020 5 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Musím říct, že člověk by asi opravdu neměl dát na hodnocení, protože o této sérii jsem nečetla moc pozitivní komentáře. Po přečtení celé série jsem si uvědomila to, že buď si jí člověk zamiluje a nebo jí nenávidí. Já musím říct, že je to podlouhlé době co jsem četla něco tak šíleného, ale zároveň čtivého. Za mě to bylo úžasné počteníčko. Tato celá série je opravdu na vlastní nebezpečí. Doufám, že pod rukama této originální autorky se zrodí další stejně šílené série jako je tato, protože jde vidět, že její originalita nemá hranic a jde si tvrdě za svým.

23.11.2019 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Moje dojmy byly..... Co???? To je konec???? V první řadě jsem měla strach z té tloušťky, ale byla jsem mile překvapená. Kniha se moc dobře četla líbilo se mi jak jsou rozděleny kapitoly, že na děj se nahlíželo z více stran. Kniha určitě stojí za přečtení. Jdu na další díl a doufám, že se brzy dočkám dalších dílů od tohle velice slibného spisovatele.

19.01.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Úžasný příběh, který poukazuje na problém, že mnoho z nás se bojí toho co nám budoucnost přinese, ale o to víc se bojíme jestli svým rozhodnutím neublížíme lidem, které nadevše milujeme.
PS: ta žádost o ruku opravdu STÁLA za to :D

14.12.2019 5 z 5

On On Elle Kennedy

Této knihy jsem se dosti bála. Nevěděla jsem jak bych zvládla číst knihu s takovou tématikou. Vzhledem k tomu, že jsem četla knihu hodný kluk kde se tito kluci okrajově párkrát ukázali, mi stačilo k tomu, abych si je oblíbila. Je pravda, že prvních cca 30 - 50 stránek bylo pro mě těžký, ale pak s každou další stránkou jsem se do toho dostávala víc a víc až jsem si uvědomila, že i když je to jiný než co jsem do teď četla, je to hodně čtivé, vtipné a zajímavé. Tento příběh jsem si vážně hodně užila a moc mě to bavilo číst. Určitě tato kniha na mě udělala mnohem větší dojem než předešlí díly hodnej kluk a zůstaň. Určitě doporučuji, protože to stojí za přečtení a já se vrhám na další díl i když ví jak to vše nakonec dopadne.

25.11.2019 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Nemám slov. Málo kdy se mi stane, že by mi kniha vzala dech. Toto byl krásný příběh plný emocí. Při čtení, čtenář cítí bolest hlavních hrdinů, ale ne jen to, ale i naději v lepší konec. Za mě to byl úžasný čtenářský zážitek.

05.06.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Po dlouhé době jsem se nemohla odtrhnout od knihy. Děj se skvěle četl a krásně plynul. Je pravda, že hlavního hrdinu jsem neměla ráda, protože mi přišel jako arogantní kretén, ale jak děj plynul začala jsem měnit pomalu názor

16.10.2019 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Myslím, že v něčem byla i o kousek lepší než předchozí díl a proto jedeme dám a jsem zvědavá co mě čeká v dalších dílech

04.04.2019 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Zase jednou příběh, který stojí za to si ho přečíst

07.11.2020 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Knihy jsem se vyhýbala z důvodu, že jsem si myslela, že je pro mladistvé, ale párkrát jsem v poslední době na ní narazila s hodně pozitivním hodnocením, tak jsem si řekla proč ne. Musím říct, že jsem byla hodně mile překvapená. Kniha se hodně dobře četla a vážně mě bavila číst. Sama sebe jsem překvapila, když jsem na konci knihy otočila stránku a zjistila, že je konec. Tak moc jsem se do toho příběhu za četla, až jsem jsi neuvědomila, že jsem na konci :D

22.04.2020 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Oddychový nenáročný příběh

04.04.2020 3 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

První díl za sebou a můj názor na tuto sérii je, že je to oddychová detektivka. Kniha se velmi dobře a rychle četla. Žádné zbytečné řeči kolem, což se mi velice zamlouvalo. I když jsem spíš zvyklá na detektivní knihy spíš psychologické, kde se vrah zjistí až na konci. Bylo to zase něco jiného než co jsem doteď četla a určitě jdu na další díl

30.12.2019 5 z 5

My My Elle Kennedy

Stejně jako předchozí díl byl i tento úžasný. Kluci jsou úžasný pár a strašně ráda jsem si jejich příběh přečetla. Byl to úžasný čtenářský zážitek.

28.11.2019 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Tuto knihu jsem hltala a to doslova

10.10.2019 5 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Knihu jsem zvládla přečíst během jednoho dne, tak moc jsem tu knihu hltala, stránku po stránce. Bylo to zajímavé číst příběh z pohledu muže.

06.10.2019 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Dlouho jsem knihu nemohla sehnat a tak jsem to chtěla vzdát. Pak díky náhodě jsem knihu sehnala a jsem ráda, že jsem si jí pořídila. Kniha mě zaujala hned od první stránky. Hltala jsem každé slovo. Po dlouhé době jsem zase narazila na knihu, která mě vzala dech.

11.05.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Není co dodat je to pekelná jízda za dva dny přečteno, tak moc jsem se do té knihy zažrala.

04.04.2019 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Jo, jo a zase ještě jednou jo. Úžasný příběh, který se dobře četl. Kniha přečtená za jeden den, tak moc mě pohltila

16.09.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Podle recenzí jsem nečekala nic extra, ale po přečtení jsem byla mile překvapená. Kniha jako všechny od autorky se dobře četla, byla to taková nenáročná oddychovka na odpoledne. Když přihlédnu k tomu, že to byla jedna z prvních knih autorky, tak musím uznat, že každý máme své začátky, což zde bych to zhodnotila jako příjemně milý začátek.

05.09.2020 4 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Úžasný příběh plný intrik, lásky a pomsty. Knihu jsem zvládla za jeden den, tak moc jsem se začetla.

31.05.2020 5 z 5