Ivet1990 Ivet1990 komentáře u knih

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Příjemná super oddychovka

20.11.2020 4 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Musím uznat, že ze začátku jsem měla problém se začíst a pak mě nesedla Emma. Tak či tak jsem to překonala a jsem za to ráda. Na první díl aspoň za mě to nemá, ale i tak jsem si svým způsobem tuto knihu užila, nejvíc se mi líbil Rew a Matt. Škoda, že tam nebylo napsáno jak to dopadlo s Mattem.

17.11.2020 4 z 5

Léto, kdy jsme se potkali Léto, kdy jsme se potkali Robin Constantine

Příjemná oddychovka.

15.11.2020 3 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Ze začátku knihy jsem byla nadšená, protože to vypadalo na zajímavý příběh, který se velmi dobře četl. Po cca 100 stranách jsem začala pomalu měnit názor. Problém aspoň u mě byl ten, že jsem pořád čekala až se kniha rozjede a z děje ucítím pořádnou dávku napětí, ale marně. Neříkám, že kniha je špatná, ale čekala jsem od knihy víc než jen to, že se bude velmi dobře číst. Za mě to byla nenáročná oddychovka u které člověk prostě vypne. Vzhledem k tomu, že mám i zbylé dva díly z této série, takže zkusím i další díl snad bude lepší, ale až za nějaký čas.

14.11.2020 3 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Nebylo to špatný, ale na mě se děj docela táhl. Hlavní hrdinka mi moc nesedla. Za mě 2,5*

10.11.2020 3 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Na knihu jsem se hodně těšila, ale přišlo zklamání. Tato fantasy série nebude nic pro mě.

10.11.2020 2 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Zase jednou příběh, který stojí za to si ho přečíst

07.11.2020 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Tohle byla moje první duchařská kniha a abych byla upřímná moc mě neoslovila. Chvílemi mě děj pohltil a bavilo mě to číst, ale to bylo spíš až za polovinou. První polovina knihy se na můj vkus táhla a nic se tam pořádně nedělo.

03.11.2020 3 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Příjemná oddychovka, kterou jsem si užila.

02.11.2020 4 z 5

Otrokyně citů Otrokyně citů Nalini Singh

Na začátek musím uznat, že knihy měla vece originální a zajímavý námět, ale to bylo tak vše. Kniha mě moc nezaujala, přišlo mi jako by se děj táhl a nemohla jsem se začíst. Tento tip fantasy pro nebude

25.10.2020 2 z 5

On On Clare Empson

Na knihu jsem se hodně těšila, ale musím říct, že mě dost zklamala. Když pominu tři dějové linie co se střídají, tak mě kniha vůbec nebavila a nemohla jsem se začíst, takže jsem to po několika stránkách vzdala, protože jsem se do čtení musela hodně nutit. Určitě jsem od této knihy čekala něco jiného. Kdo ví, třeba se časem ke knize vrátím, ale spíš asi ne. Možná jen neumím ocenit tento styl psaní a typ knih

22.10.2020 2 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

I když příběh byl už od začátku byl dost předvídatelný, tak se velmi dobře četl a byla to taková milá oddychvka

22.10.2020 4 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Dlouho jsem váhala jestli se do této série pusti, protože jsem jiná věková kategorie a přečtení úryvku jsem si nebyla jistá jestli to bude můj šálek kávy, ale mýlila jsem se. Všechny tři díly se velmi dobře četly a musím se přiznat, že mě příběh rychle pohltil. Je pravda, že by se našli věci bez, kterých bych se obešla či jiné, které jsem mi chyběli. Tak či tak jsem si příběh velmi užila a nelituji, že jsem se do této série pustila

20.10.2020 5 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Za mě určitě lepší jak jednička, i když mě chvílemi hlavní hrdinka docela točila tím, jak si o sobě myslela, že bez ní by se nikdo neobešel......Ale i přesto jsem knihu hltala stránku po stránce a hnedka se pustila na další díl

19.10.2020 5 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Je to krásný pohádkový příběh pro mladší ročníky či pro čtenáře jako jsem já, co se rádi vrátí zpět do bezstarostný dětských let. Příběh se velmi dobře četl. Určitě se pustím i do dalších dílů

18.10.2020 4 z 5

Archiv Archiv Victoria Schwab

Kniha se dobře četla a co se týče námětu nebyl špatný, ale i tak mi tam něco chybělo. Čekala jsem od autorky víc, protože knihy divoká píseň a temný duel se mi moc líbil, ale u této knihy jsem byla zklamaná začátek byl takový zdlouhavý a moc se toho, tam nedělo. Co se týče konce tak tam už byla akce, ale i tak pořád knize něco chybělo. Těžko říct jestli se do druhého dílu pustím.

14.10.2020 3 z 5

Havran a jiné básně (14 básní) Havran a jiné básně (14 básní) Edgar Allan Poe

někdy je fajn zapnout mozkové závity a ne jen knihou prolítnout.

14.10.2020 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Další milá oddechovka pro mladší ročníky od této autorky. Za mě to bylo příjemné počtení

06.10.2020 4 z 5

Siréna Siréna Tiffany Reisz

Po přečtení knihy jsem z příběhu dost zmatená. Na jednu stranu jsem si říkala, že hlavní hrdinka neví co chce, ale na druhou stranu musím vzít zase v potaz to, že to nebyl klasicky příběh dvou lidí co se přes překážky osudu do sebe zamilují a jsou spolu šťastni až do smrti. Kniha je plná touhy a rozhodování, jaký směrem by se měl život ubírat. Někdy se člověk musí vzdát všeho co má pro dobro druhých. Takže chápu, že ať se hlavní hrdinka snažila sebe víc, aby z toho vyšla jako vítěz a změnila svůj dosavadní život, tak si myslím, že se rozhodla svým způsobem správně, když vyměnila svou sobeckost za štěstí druhých. Jak se říká... Láska má mnoho podob

04.10.2020 4 z 5

Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Caréne Ponte

Byl to velmi krásný, příjemný i když dojemný příběh o tom, že by jsme si měli víc užívat života, protože život by se měl prožít a ne jen prosnít.

28.09.2020 4 z 5