Iva B. Iva B. komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Po dlouhé, ale opravdu velmi dlouhé době se stalo, že jsem na konci knihy potřebovala balíček kapesníků!! Čekala jsem hodně, ale že mě.to až tak semele... Začala jsem číst dnes ráno, skončila teď večer. Nešlo přestat, dokud jsem nebyla na poslední straně...

12.03.2020 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Šikmý kostel je pro ten typ knížky, který považuju za takový high end, prostě čtení pro náročnější. Takže jsem dlouho odolávala než jsem se do ní pustila... No řeknu vám, pro mě osobně jedno velké WOW!!! Navíc jsem z kraje, takže to byla i trochu povinná četba a dozvědění se něco o minulosti!!

27.02.2022 5 z 5

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Opět přečteno jedním dechem! Amiši, tajemství, vražda.. jako vždy skvělé čtení a já můžu jen doporučit. Říkám si, čti pomalu, užij si to, ale člověk pořád otáčí a otáčí stránky, až je na konci. A zase nádherná obálka.

05.09.2021 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Přiznám se, ze i tuhle knihu jsem dočetla se slzami v očích... Paní Mornštajnová je opravdu skvělá vypravěčka. Přečetla jsem to jedním dechcem. Vyprávění ve dvou rovinách otec/dcera se mi líbilo, všechno to na sebe navazovalo, žádné hluché místo.. Nic... Myslím, ze díky autorce přece jen dam šanci české literatuře, kterou úplně nevyhledávám, protože me většinou moc nebaví...

11.04.2020 5 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Já bych se musela opakovat!!!! Opět skvělé, musím jen chválit. Kdo jste nezačal s touto sérii směle do toho, všechny knihy si drží svoji kvalitu. Co jsem mozna ještě nenapsala ani u jedné je to, jak moc se mi líbí obálky, každá je hrozně zajímavá a moc se mi líbí.

03.03.2020 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Tenhle rok bude rok s knížkami od Chrise Cartera!! Tohle je čtení podle mého gusta, jsem ráda, že jsem autora objevila a hodlám letos přečíst co nejvíce knih s Hunterem a Garciou :-). Napínavé, nejde to odložit.

22.02.2024

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Miluju!!!! Přečíst si něco od Agathy je vždycky dobrý nápad a vytrhnutí z nějaké čtenářské krize!

10.01.2024 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Nechápu, že jsem tuhle sérii a spisovatelskou dvojici, objevila az teď!! Výborná detektivka, je tam napětí, dobra zápletka, postavy.. Sebastian není prvoplanove sympatický, má svoje démony, toho milujete i nesnasite zároveň. Na konci skvělá lakacka na další díl... Takže další série, kterou jsem objevila a budu chtít přečíst, abych zjistila jak se vyvíjí postavy, jejich vztahy a podobně..

26.04.2021 5 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Nevím jestli bych napsala něco nového, než co jsem už napsala u minulých knih. Pořád mě to baví, pořád je to úžasně čtivé, napínavé a Kate je snad nesmrtelná. Obálka je zase krásná. Na další díl už se hrozně těším.

12.08.2020 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Od Agathy jedna z mých nejoblíbenějších!!! Četla jsem už několikrát a stejně se vždycky divím!!!!

09.06.2019 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Letní čtení, skvěle jsem se bavila a těším se na další díl.

04.08.2021 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Když jsem knížku začala číst, tak jsem si myslela, ze to zase bude taková ta ohrana klasika.... Jako ze ona je, ale tady je toho mnohem více.. Krásný příběh, moc se mi to líbilo.

26.11.2020 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Vyborrrrná!!!!! Absolutně jsem do konce netušila, co se stalo.. Neskutečné překvapení!! Mám pouze problém s Erikou. U minulé knihy jsme psala, ze jsem se ještě nerozhodla, jestli mi sedí nebo ne a ze tahle to rozsekne.. A ano, Erika mi prostě nesedí... Nevím jestli to autor píše úmyslně nebo je to jen můj osobní pocit, ale Erika nejspíš nebude moji oblíbenou hlavni hrdinkou jako je třeba Eva Dallasova ze Smrtící série nebo Kate od Amišů .....

26.11.2020 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Líbila se mu moc, ani mi nevadilo, že pachatele známé tak od poloviny. Jediné, co jsem si sama v sobě ještě nerozhodla je to, jestli mi Erika jako hrdinka sedí nebo ji nesnáším... Snad v další knize to rozlousknu.

15.09.2020 4 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Další příběh z amišské série byl opět bez chyby!!! Hrozně me tato série baví a těším se na další dil.

26.02.2020 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Tohle je opět 5* záležitost!! Skvělé, čtivé, napínavé, neodložitelné, vše popsané do nejmenšího detailu!!! Miluju tuhle sérii, čtu postupně a těším se vždy na každý další díl..

13.03.2024 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Do autora jsem se zamilovala už při první knížce! Hlavní postavy jsou boží, příběh skvělý. Osobně mi drsnější krimi nevadí, takze už se těším na další díly.

07.01.2024 5 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Další dokonalý příběh z pera autorky. Děj plný zvratů, napětí, až do samotného finále. Líbí se mi jak je tam podaný vztah Marka a Lacey, ze tam jde vidět, že tam něco probíhá, ale vůbec to nezasahuje do děje, jen se to objeví a zase zmizí a vy si můžete představovat. Těším se na další díl.

06.04.2022 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Tenhle hokej budete milovat :). Tohle byla skvělá jednohubka na jeden den, až mi bylo líto, že jsem to tak rychle přečetla. Žádnou knihu z hokejového prostředí jsem ještě nečetla a tohle byla pecka. Blake a Jess byli skvělá dvojice. Autorky nezklamaly a já se asi hned vrhnu na další díl a doufám, že bude stejně tak skvělý jako tento.

13.01.2022 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Jestli pro mě byla předchozí knížka výzva v počtu stran, tak tahle byla super výzva, 700 stran... Ale uteklo to jako nic.. je to čtivé, všechno tam do sebe zapadá, navazuje, miluju hlavní hrdiny.. doufám, že JKR připravuje nějaký další díl..

04.08.2021 5 z 5