IrenaMikerová IrenaMikerová komentáře u knih

Oddanost Oddanost Helen Hardt

Bála jsem se toho protože série je fakt dlouhá, ale nemůžu přestat číst!

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

Za mě tenhle díl v celé sérii je na 3.místě ne, že by byl špatný, ale 1. a 3. se mi líbili víc. Gianna je za mě nejlepší hlavní hrdinka z celé série! Přes to všechno co se jí v životě stalo, jak s ní zacházeli jako s kusem hadru zůstala silná, soucitná a byla tak vtipná! Miluju její sarkasmus. Christian a jeho posedlost Giannou uff to bylo něco! Přišlo mi vtipný jak jí byl posedlý natolik, že musel na terapii a ona si nepamatovala ani jeho jméno. A co Christian a jeho tajemství? No překvapilo mě to a zároveň znechutilo, protože já toto téma nesnáším dobře. Jinak postavy spolu měli neuvěřitelnou chemii autorka se vážně překonala. Ty gesta, která Christian dělal byli tak krásný jako když jí každou noc umyl vlasy, nosil její gumičku na ruce 3 roky, nechal rozsvíceno jen, protože Gianna měla strach ze tmy uff Danielle Lori vážně nezklamala.

06.02.2024 5 z 5

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Ana Huang

No, upřímně nevím jestli to bylo mnou nebo knihou, ale nemohla jsem se začíst doslova jsem se nutila knihu dočíst, ale po přečtení když jsem se nad příběhem zamyslela tak se mi vlastně i líbil. Od Jules jsem čekala něco jiného čekala jsem divokou party holku a proto jsem se na knihu těšila, ale nezklamala mě spíš naopak překvapila. Jules silná žena, která si nenechá nic líbit a Josh byl takový nemastný neslaný spíš mi přišel hodně toxický. Celkově se mi příběh líbil, ale nemohla jsem si pomoct musela jsem ho pořad srovnávat s Twisted Games. Rhys a Josh to je úplně něco jiného. No občas jsem se zasmála jejich přestřelkám ale to je k této knize asi tak všechno. Těším se na Stellu ta snad nezklame.

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

Bavilo mě to i nebavilo. L. J. Shen je jedna z mých nejoblíbenějších autorek, ale má lepší knihy než je tahle. Příběh měl na začátku potenciál, občas jsem se i zasmála, ale vše by se vyřešilo kdyby Malachy otevřel pusu a řekl co má za problém. To mi asi vadilo nejvíc a taky to jeho tajemství! Prostě mi celkově nesedl Malachy :D Chápu byl zničený myslel si, že ho Rory opustila bla bla bla, ale proč se k ní potom choval jako debil? Upřímně Callum mi byl více sympatický no do doby než jsem si přečetla co udělal, ale i tak mi byl víc sympatický a Rory si ho nezasloužila. Upřímně Rory byla taky pěkný sobec Calluma celou dobu tahala za nos a nakonec ho ještě podvedla. No dobře beru zpět nesedli mi oba dva :D Poznámky předmětů a duchů ani nekomentuju

01.02.2024 2 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Já ani moc nevím co k této knize říct. Ze začátku jsem si říkala, že autorka fakt umí dobře napsat mafiána, ale co tohle mělo bejt? Liam se ještě jakž takž dá přežít, ale Jessica? Ta mi připadá úplně blbá a zamilovala se do něho doslova pro nic za nic. Už je to dlouho co jsem knihu četla tak tomu dám ještě šanci a zkusím přečíst další díly, ale tenhle první teda za mě rozhodně ne!

16.02.2024 2 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Deanovo vyprávění mě bavilo a chápu proč autorka napsala celou knihu z jeho úhlu pohledu. Měl toho prostě hodně co říct.

16.02.2024 3 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Knížku jsem dostala jako dárek, ale nevěděla jsem do čeho jdu když jsem jí začala číst. Knížka je o přátelství, o bolesti když někoho ztratíte, ale také o vyrovnání s tím když někoho ztratíte, je o sebepoznávání. Silný, ale zároveň jednoduchý příběh. Myslím, že rozhodně stojí za přečtení.

07.02.2024 5 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Čekala jsem od toho víc, protože L. J. Shen je jedna z mých nejoblíbenějších autorek a i když příběh nebyl špatný, tak mě nenadchnul. Příběh se mi četl lehce, protože autorka má skvělý styl psaní, ale nebylo to ono. Jsem u ní zvyklá na jiné emoce a chemii, ale tady mi to přišlo až nucené. Část kdy byli hlavní postavy děti mě bavila, ale ta dospělost už tolik ne. A jméno Christian Miller? Vážně? Příběh nebyl špatný líbil se mi, ale čekala jsem víc hlavně když je to autorčina novější kniha.

Tvoje vina Tvoje vina Mercedes Ron

Já tuhle sérii miluju a Nicka a Noah totálně žeru, ale v tomhle díle se mi z Noah vařila krev! Příběh byl podle mě zbytečně opět zdlouhavý. Jsem zvědavá na filmové zpracování, upřímně je to jediný důvod proč jsem si knížku přečetla. Říkala jsem si, že knížky jsou vždycky lepší než film, ale bohužel této série se to netýká.

Posedlost Posedlost Helen Hardt

Já už jsem u pátého dílu a příběh je vážně zajímavý, ale překladatelka to s prominutím posrala a totálně zničila dobrou knihu. Ale nebojte u 4 dílu se to zlepší. Ty konce mě zabijí a okamžitě vždy musím začít další díl.

Lapeni Lapeni Emily McIntire

Absolutně ten příběh miluju!! Autorka píše čtivě, skvělé postavy, zajímavý příběh a ten zvrat ke konci jsem vážně nečekala! Wendy byla občas naivní, ale je to pochopitelné, že se tak snadno přilnula k Jamesovi, který jí bral vážně, zajímal se o ní atd. James skutečný gangster a psychopat. Občas to bylo moc, ale alespoň to nebyl přikrášlený mafián, který neublíží ani mouše. + krásné citáty a obálka je nádherná. Těším se na další díly.

31.10.2023

Podrobení Podrobení Helen Hardt

(SPOILER) Musím říct, že autorka fakt umí psát! Pokaždé když jsem dočetla jednu kapitolu byla jsem zvědavá co se stane dál. Autorka umí vážně skvěle navnadit. Jen nevím jak se cítit ohledně únosu Jonaha. Nechápejte mě špatně líbili se mi ty scény mezi ním a Wendy a myslím si, že to bylo chytře vymyšlené, ale první Talon pak Melanie a teď i Joe? A zase další a další tajemství no, ale celkově se mi příběh moc líbil a Melanie a Jonaha jsem si oblíbila. Nutně potřebuju další díl!

19.02.2024 4 z 5

Plamen Plamen Helen Hardt

Super díl hned potřebuju další!

Okouzlení Okouzlení Helen Hardt

Myslela jsem si, že mě to nebude bavit, ale bylo to dobrý. Oceňuju, že v příběhu není už žádná číča ani řiťka. :D Melanie je sympatická žena a její tajemství ohledně Giny mě vážně zajímá. Konec mě samozřejmě zase přiměl okamžitě začít další díl.

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Říkala jsem si, že to nejspíš bude nějaká blbost, ale příběh mě příjemně překvapil. Carsnův vývoj byl super. Příběh byl zajímavý a lehce se mi četl.

06.02.2024 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Podle mě slabší než zbytek série, protože nemám ráda tento trope, ale i tak dobrý. Na příběh Tuckera jsem se hodně těšila, ale když jsem zjistila, že se jedna o neplánované těhotenství, tak jsem byla zklamaná. Ale kdybych měla zhodnotit všechno, tak začnu Tuckerem. Tucker úplný správňák a zlatíčko moc se mi líbilo jak se zachoval, když zjistil, že je Sabrina těhotná. Prostě byl skvělej a nemám k němu žádný námitky. Sabrina nebyla špatná, ale upřímně vůbec mě nezaujala. Celkový příběh nebyl nic pro mě, ale měl pár vtipných momentů. Spíš jsem to dočetla jen abych uzavřela sérii.

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

I když mě to bavilo, tak si myslím, že celá kniha z jeho pohledu je zbytečná. Nechápu proč autorka prostě do jedné knihy nenapsala i jeho pohled.

Leo Leo Mia Sheridan

Ale jo líbilo se mi to.

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Nemůžu uvěřit, že autorka, která napsala Archerův hlas napsala i tuhle blbost.

03.02.2024 odpad!