Podrobení

Podrobení https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/524537/bmid_podrobeni-6596f3f5d0396.jpg 4 32 5

Bratři Steelové série

< 6. díl

Stejně jako v předchozích dílech této ságy se zde proplétají motivy vášně, lásky, žhavého sexu, klamu, hrůzy, zklamání a naděje, takže si čtenáři ani nemají čas vydechnout. Sledujeme rozvíjející se příběh lásky mimořádně přitažlivého a bohatého rančera Jonaha Steela a terapeutky Melanie Carmichaelové, krásné ženy, která si ale tak docela nevěří. Dokáže se plně poddat Jonahově zálibě v sexu s příměsí dominance a submisivity a nechá se vynést do nových výšin erotiky i partnerské lásky? Jak Jonah, tak Melanie se potýkají s dědictvím neblahé minulosti, která jen neochotně vydává svá tajemství a staví jim do cesty nová a nová nebezpečí. Kdo byl ve skutečnosti otec Jonaha Steela, a bylo by možné, že jeho bratr Ryan je dítětem jiné matky než Daphne Steelové? Třetí a nejnebezpečnější z trojice psychopatických kriminálníků, kteří se na rodině Steelových tak provinili, je stále na svobodě, navíc se na scéně objevuje jeho dcera. Postupné odhalování zločinců, kteří v dětství nesli Jonahova bratra Talona, týrali ho a znásilňovali, stále pokračuje.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Red

Surrender , 2017

dooky
04.04.2024 4 z 5

Zatím mě to vážně baví. Knihy odsýpají, pořád se něco děje a přibývají nové okolnosti, které pomáhají pomalu rozplétat hrozný příběh. Kdo má rád erotickou literaturu, také si přijde rozhodně na své. Doufám, že si knihy udrží tento strandard až do konce. Trochu se bojím, aby to vzhledem k počtu knih v sérii nezačalo být moc natahované a překombinované.

Lavina
11.03.2024 4 z 5

Jako série se mi moc líbí...jen myslím,že by klidně šly 2 knihy nacpat do jedné.V knize je mnoho vysvětlování a spousta opakování dokola.Jinak příběh napínavý a zamotaný až neskutečně. Momentálně má celá série 28knih,takže jsem ráda,že teď skončil příběh o Jonahovi.

pavlikova9332
19.02.2024 5 z 5

Tak to bylo něco. Nutně potřebují další díly

IrenaMikerová
19.02.2024 4 z 5

(SPOILER) Musím říct, že autorka fakt umí psát! Pokaždé když jsem dočetla jednu kapitolu byla jsem zvědavá co se stane dál. Autorka umí vážně skvěle navnadit. Jen nevím jak se cítit ohledně únosu Jonaha. Nechápejte mě špatně líbili se mi ty scény mezi ním a Wendy a myslím si, že to bylo chytře vymyšlené, ale první Talon pak Melanie a teď i Joe? A zase další a další tajemství no, ale celkově se mi příběh moc líbil a Melanie a Jonaha jsem si oblíbila. Nutně potřebuju další díl!

monika0181
05.02.2024 5 z 5

Ukončení příběhu Jonaha a Melanie.
Celou sérii Bratři Steelové mám ráda. Celý příběh je neskutečně napínavý. Ale to rozuzlení mi fakt nesedlo.
Nejsem psycholog, ale stav Wendy, kdy se Jonah další dozvěděl detaily k rozšifrování celé záhady, mi opravdu neladí.
Pokud se odprostím od tohoto detailu, který ponechal pachuť zklamání, opět jsem si knihu užila a nyní se těším na příběhy Ryana.

Helen Hardt
americká, 1964