Hugomil Hugomil komentáře u knih

Znám tajemství Znám tajemství Tess Gerritsen

Tak zatím poslední příběh, opět perfektní a já se těším na další.

08.01.2020 5 z 5

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Není co dodat, opět perfektně vymyšlené a napsané.

12.12.2019 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Velmi dobře napsané, lehce a poutavě, bez hluchých míst. Knihu jsem si užil, Tess přidávám ke svým oblíbeným a těším se na další díl.

19.11.2019 5 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Poslední kojot Poslední kojot Michael Connelly

Po čtvrté s Harry Boschem. Myslím, že tato kniha je doposud nejlepší. Vše co bylo doposud nakousnuto v předchozích dílech, je zde čtenáři objasněno. Michael Connelly myslí dopředu a to na něm velmi oceňuji. Vrhám se nedočkavě na další díl...

12.07.2019 5 z 5

Černý led Černý led Michael Connelly

S druhým případem Harryho Bosche přišla ještě větší propracovanost příběhu, který zasahuje z L.A. až za mexické hranice a je řádně komplikovaný. Druhou knihu bych označil za ještě lepší než první a která zvedá laťku Connellyho vypravěčského umění, ještě o něco výše.

21.06.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Velmi srozumitelně napsaná kniha, která se četla sama a s lehkostí. Příběh nekomplikovaný a přesto zajímavý. První seznámení s inspektorkou Erikou Fosterovou dopadlo nadmíru dobře a já se těším na její další případ...

26.05.2019 3 z 5

Hlasy kostí Hlasy kostí Johan Theorin

Klidná a přitom čtivá série z ostrova Öland, s policistkou Tildou Davidssonovou a již starým Gerlofem v šestém pokračování, mě potěšila stejně jako všechny předchozí.

29.01.2024 4 z 5

Neklid Neklid Jeffery Deaver

Nejlepší jsou monology Michaela Hrubeka. Ostatní mi přijde trochu kostrbaté, nečetlo se to jednoduše a plynule.

04.02.2020 3 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

19.11.2019 5 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Černá skříňka Černá skříňka Michael Connelly

Jako vždy perfektní. Harry je na odložených případech super - jako ty jeho přidělené případy :) Těším se na další vývoj.

13.09.2019 5 z 5

Pád Pád Michael Connelly

Jako vždy perfektní.

12.09.2019 5 z 5

Temnější než noc Temnější než noc Michael Connelly

Tentokrát se čtenáři dočkají dvou dějových linek, paralelně jdoucích vedle sebe a až v závěru knihy spojených v opět zajímavý konec. Jak již bylo zmíněno, víc než Harrrymu je zde věnován čas jeho dávnému kolegovi McCalebovi, ale díky tomu není celá série tak jednotvárná, ale naopak o to zajímavější a čtivější. Za mě opět velká spokojenost.

07.08.2019 5 z 5

Dvanáctá oběť Dvanáctá oběť Michael Connelly

Třetí setkání s Harrym opět dopadlo skvěle a hlavně doplnilo informace "naťuknuté" v předchozích dvou dílech. Za mě naprostá spokojenost a otevírám čtvrtý příběh, na který se opět těším...

26.06.2019 5 z 5

Neviditelný strážce Neviditelný strážce Dolores Redondo

Kniha se dobře čte, ale má celkem mírné tempo. Kdo by čekal strhující detektivní thriller bude určitě zklamán. Některé pasáže jsou napínavé, jiné naopak nudnější. Ovšem jako první díl trilogie, kde nás spisovatelka seznamuje s inspektorkou Salazarovou, jejím životem, rodinou a hlavně traumatizujícím dětstvím se to dá pochopit. Kdo by tuto knihu nechtěl číst, určitě bych mu doporučil audioknihu, namluvenou vynikajícím Jaromírem Medunou.

13.11.2014 4 z 5

Prokletá krev Prokletá krev Sabine Thiesler

Kniha s průměrným příběhem.

14.02.2021 2 z 5