Hrozienko Hrozienko komentáře u knih

Moje matka Marlene Dietrichová Moje matka Marlene Dietrichová Maria Riva

Bolo to zo zaciatku zdlhave, same nakrucania filmov a taky a onaky. V polovici som citsnie prerusila, a neskor som sa k nemu vratila a urobila som dobre. Pribeh ma zasiahol. Chapem, ze taka velka Diva musi mat co povedat. Dcera Maria Riva to opisala uzasne. Pohlad z druhej strany zlatej klietky.

11.04.2020

Napriek všetkým nástrahám Napriek všetkým nástrahám Danielle Steel

Je mozne, ze je to skvele citanie pre zrele zeny, ktore uz co to prezili a maju s cim porovnavat , DS pise z moderneho prostredia o sucasnych problemoch v nejednej z rodin. Myslim, ze kazdy si v Steelovej romanoch moze najst to svoje.
Mam velmi rada jej romany a rozsiruju mi obzor a citanie je prijemne.

28.01.2020

Nezapomenutelné legendy: Vraždy, polopravdy a otazníky Nezapomenutelné legendy: Vraždy, polopravdy a otazníky David Gardner

Tuto knihu som "zjedla" za vikend. Odkryvaju a spristupnuju sa nove fakty, ktore su zremne uz premlcane. Komu by so mohla hodit a preco ich smrt?

Venuša zo zátoky Venuša zo zátoky Dominik Dán

Drsne. Rozdychavala som.

Spomienky Spomienky Danielle Steel

Moja prva kniha od Steelovej. Pred vyse 20 rokmi pamatam si, ako som ju vasnivo precitala.

Čaro Čaro Danielle Steel

Mam rada Steelovu. Ma obrovsky rozhlad a zda sa, ze je scestovana. Nevaha sa so svojimi dojmami cez pribeh podelit s citatelim a tym ho vtiahnut do deja. Velmi prijemne oddychove rychle citanie.

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Neapolsku sagu som si vychutnala. Vsetky 4 diely! Nelutujem cas ani peniaze. Dlho ma pribeh sprevadzal v beznom zivote. A rada som sa vracala k citaniu.

Moucha Moucha Dominik Dán

Tento pribeh ma abdolutne uchvatil a vyrazil mi dych.

Prebijem sa! Štefánik Prebijem sa! Štefánik Jozef Banáš

Velmi pekne napisany pribeh. Nerozumiem politike, ale Stefanik ma zaujal. Chcela som sa dozvediet, kto to bol a co robil. Kniha nebola nudna a vniesla mi trochu svetla ako vznikla a za akych podmienok vlastne Cesko a Slovenska republika a ako vyznamne sa o to pricinil Stefanik.
Uplne zrozumitelne napisane aj pre obycajneho smrtelnika.

Básník Básník Dominik Dán

Dominik Dán je mojim oblubenym autorom. Pise z prostredia, ktore mi je zname, a v ktorom som zila "Ceskoslovensko". Jeho pribehy ma uviedli do citania. Mojich prvych asi 8 knih bolo prave od neho. A kazda ma uputala a nadchla. Ako laika ma uzasne vnasa do problematiky riesenia zlocinu. Niele knihu Basnik, ale aj mnoho dalsich vrelo odporucam. Nemam rada akcne ani krimi filmy. Iba knihy od Dominika Dána.

27.01.2020 5 z 5