Nezapomenutelné legendy: Vraždy, polopravdy a otazníky přehled

Nezapomenutelné legendy: Vraždy, polopravdy a otazníky https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/358694/bmid_nezapomenutelne-legendy-vrazdy-polo-77x-358694.jpg 4 14 14

Marylin Monroe, Elvis Presley, princezna Diana, J. F. Kennedy a Michael Jackson – jejich náhlou smrtí se jako by na okamžik zastavil svět a dodnes nás odchod každého z této pětice fascinuje. Po důkladném zkoumání spisů FBI a rozhovorů s klíčovými svědky i odborníky odhalil autor nové informace, které změní způsob, jak jsme dosud pohlíželi na život i tragédie těchto společenských ikon.... celý text

Biografie a memoáry Umění
Vydáno: , Alpress

Legends, Lies and Cover-Up , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nezapomenutelné legendy: Vraždy, polopravdy a otazníky. Přihlašte se a napište ho.

alimraj1
22.04.2021 4 z 5

Člověk si nikdy nemůže myslet, že bude všechno vědět. Vždy je spousta možných variant a je těžké mezi nimi nalézt tu správnou.
Tato kniha ukazuje ty nejpodstatnější informace a stručně popisuje, co se vlastně přihodilo. Příjemné počtení.

Iki1
31.10.2020 5 z 5

Kniha je velmi dobře členěná. Přináší hlavně fakta a podstatné informace. Nečetl jsem ji příliš rychle, spíše jsem nad představenými fakty přemýšlel. Až příliš často mě napadalo, že ani sebevětší množství peněz nepřináší člověku štěstí. Byl jsem rád, že autor se zaměřoval důsledně na popisované jevy, nezabíhal do šíře, což by vyprávění rozmělnilo.

Hrozienko
28.01.2020 5 z 5

Tuto knihu som "zjedla" za vikend. Odkryvaju a spristupnuju sa nove fakty, ktore su zremne uz premlcane. Komu by so mohla hodit a preco ich smrt?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nezapomenutelné legendy: Vraždy, polopravdy a otazníky v seznamech

v dalších seznamech1x