Hosina Hosina komentáře u knih

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Holymu to doopravdy pálí :-). Jinak mě v knize trochu rozčilují věty v angličtině. Že jsou věty přeložené na konci knihy, jsem zjistila až po jejím přečtení. Kdo neumíte anglicky, koukněte na zadní strany knihy.

22.01.2017

Velká kniha o matce a dítěti Velká kniha o matce a dítěti Elizabeth Fenwick

Většina informací v knize nemůže zestárnout, např. vývoj plodu, první pomoc. Na co může mít každý svůj názor, je část knihy věnovaná výživě. Já mám knihu z roku 1994.

24.05.2016

Jinou knihu od tohoto autora jsem zatím nečetla, ale kam se hrabe Jo Nesbu. Po dlouhé době jsem se od nějaké knihy nemohla odtrhnout.

17.04.2017 5 z 5

Šváby Šváby Jo Nesbø

Šváby jsem přečetla jako druhou po Netopýrovi. Moc velký rozdíl mezi knihami nevidím. Po přečtení první Netopýra, kde mě konec překvapil, jsem již u této očekávala konec podobný a nespletla jsem se. Jen se divím, že ten konec vůbec Harry vždy přežije a jde do toho znovu :-)

30.01.2017

Strindbergova hvězda Strindbergova hvězda Jan Wallentin

Mně se kniha vcelku líbila. Ano je tam spousta myšlenek vedených najednou a proto jsem možná téměř až dokonce nevěděla jak to dopadne. Konec je nepředvídatelný a to se mi líbilo.

17.07.2016 3 z 5

Šeptající lebka Šeptající lebka Jonathan Stroud

I když je kniha určena pro děti a mládež, celkem se mi líbila. Poslední dobou se asi vracím do dětství :-)

07.06.2016 4 z 5