honza0876 honza0876 komentáře u knih

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

V poslední třetině to připomíná Chucka Palahniuka. Tedy trochu jiná Moriarty než jsme zvyklí.

26.03.2020 4 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Docela by mě zajímalo jaké měla Tudorka dětství. Podle všeho si v čistých krajkových šatičkách moc nehrála.

20.03.2020 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Schválně dávám plný počet hvězd a to kvůli tomu že mi nesedí to nízký celkový hodnocení. Myslím že knížce trochu škodí to nešťastný
srovnávání s Kingem. To hle není
King tohle je Tudorka.

28.02.2020 5 z 5

Nedostižná láska Nedostižná láska Hannah Mary Rothschild

Tuhle knížku jsem trochu podcenil. Jednak jsem se bál slaďárny a taky známého jména autorky. Rád se takhle mýlím.

21.02.2020 4 z 5

Na počest tohoto díla na jaře zasadím chřest. Pak se budu těšit až bude staříkovi 102. J. J. to určitě skvěle napíše a paní Švolbová neméně tak přeloží. Dal bych víc hvězd. Nevíte někdo jak se dá dát 10?

12.01.2020 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Jak by se vám líbilo kdyby vaše dítě umíralo? Neuzavřeli by jste i vy nějakou faustovskou smlouvu tak jako v tomto románu rodiče Kate? Po přečtení knížky jsem vděčný že nejtěžší nemocí kterou některá z mých dcer už podstoupila je puberta.

06.09.2019 5 z 5

Půl krále Půl krále Joe Abercrombie

Honem sem z dalším dílem Moře střepů.

24.12.2018 odpad!

Momentky Momentky Barbara Nesvadbová

Nebudu hodnotit nejsem cílová skupina. Četlo se mi to
hůř než ostatní knížky Báry. Super ilustrace a že jich tu je.
Na závěr inspirativní poslední odstavec. Hezké čtení dámy.

28.11.2018

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Odtušuji že si po téhle vsuvce šestý díl skleněného trůnu lépe vychutnám . Věž úsvitu obohacuje celý příběh o další světadíl a o nové skutečnosti . Né že bych si nemyslel že je tam S.J.Maas na začátku velkolepého vyvrcholení nevloží, ale my Masofilové si to jen vědoucně prolusknem . ( Třeba tý Mave teče černá krev ale kouzlem to nikdo nevidí:-))

14.11.2018 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Pravdivé i kdyby to bylo celé vymyšlené. Pár vtipných momentů pár depresivních . Příběhy jaké nás ulhané sebelitující a pak vše napravující prozřené osoby potkávají. Pro mě Patrik Hartl = kvalita která neklesá ani po čtvrté knížce.

30.10.2018 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Shakespearovské drama prsknuté do atmosféry Milerova Sin city . Dobrá fošna.

22.08.2018 4 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Komentáře o tom jestli je tohle důstojné pokračování nebo ne nemají smysl , nikdo
se už nedozví jak by psal dál Milénium dál Stieg L.
To že málokterý autor vzbuzuje potřebu přímo navázat na jeho sérii to je daleko důležitější.
Ale přeci jen i to pokračování se podle mě povedlo .

27.06.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Tušil jsem to a tahle knížka to potvrzuje - ženský jsou šílený

04.03.2018 4 z 5

Osmý příchod syna Osmý příchod syna Petr Hroch Binder

Životní příběh , né tak neobvyklý v dnešní době. Tomáš je vlastně takový vrchníprchni Vrána jen už v nové době.Pro střední část knížky budou mýt asi spíš pochopení mužští čtenáři.

26.02.2018 4 z 5

Kacířka Kacířka Ayaan Hirsi Ali

Tuhle knížku budu mýt připravenou v knihovně až příjde některá z dcer a bude se chtít dozvědět něco o islámu . Kdyby byl její zájem motivován seznámením se s nějakým simpatyzantem islámu ,doufám že po přečtení této knihy minimálně zpozorní .

07.02.2018 5 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Osvěžující knížka nejenom pro věřící.

03.05.2017 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Skvělá knížka, L.Moriarty se čte sama a
tahle je pro mě nejlepší. Zajímavý příběh
a perfektně rozebrané postavy, dokážete
pochopit proč jednají tak jak jednají a ještě
si je zamilujete a fandíte jim.

10.04.2017 5 z 5

Como, vrať se Como, vrať se Steven Winn

Povinná četba pro všechny pejskaře. Varování !!!
Knížka má i dost smutných pasáží a vám se při tom vybaví těžké chvilky z vaším kamarádem.

05.01.2016 5 z 5

900 kilometrů...: o španělském putování 900 kilometrů...: o španělském putování Václav Hanák

Prostě knížka o tom jak se dva chlapíci z počernickýho divadla vydaj na slavnou pouť. Humor v ní rozhodně nechybí

25.08.2014 4 z 5