Como, vrať se

Como, vrať se https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56214/como-vrat-se-56214.jpg 4 29 6

Kdo by odolal úpěnlivým prosbám dvanáctileté dcery, která si už odmalička přeje psa? Rozhodně ne vzorný otec rodiny, netuší však, že situace může být ještě horší, než si vůbec kdy dokázal představit. Phoebe si totiž skoro jako naschvál vybere hyperaktivního, uštěkaného a zanedbaného teriéra, který jak záhy vyjde najevo, nesnáší osoby mužského pohlaví (zejména autora této knihy) a projevuje mimořádnou lstivost v umění zdrhat. Dojemný i zábavný příběh ve stylu úspěšné knihy Marley a já o sbližování jednoho muže a jednoho umíněného teriéra vyprávěný s laskavým humorem a pochopením.... celý text

Literatura světová , Romány , Příroda, zvířata

Vydáno: , Ikar (ČR)

Come Back, Como , 2009

honza0876
05.01.2016 5 z 5

Povinná četba pro všechny pejskaře. Varování !!!
Knížka má i dost smutných pasáží a vám se při tom vybaví těžké chvilky z vaším kamarádem.

gallovl
27.11.2014

Oddechovka, lehký humor, ale třeba k Malinkatému kreténovi to má daleko.
Pokud hledáte něco na dovolenou, proč ne?

bovinka
26.11.2014 3 z 5

Nemůžu hodnotit úplně zle, ale fakt je, že jsem chtěla vtipný psí příběh a to nebylo úplně splněno. A nečetlo se se to úplně dobře. Proč už není žádná kniha, jako Marley a já?

Jitush
04.11.2014 2 z 5

Knížku jsem horko těžko dočetla. Bez nějaké hlubší zápletky. Čekala jsem víc humorných příběhů, které Comova povaha přímo slibovala, ale nedočkala jsem se. Navíc mi byl hlavní hrdina nesympatický.

Merlinit
20.03.2014 3 z 5

Dvanáctiletá dcerka, jíž se rodiče rozhodli dopřát pejska z útulku. Jsem kynolog a přihlížet, kterak amatéři bez špetky zkušeností v rámci honu na čtyřnohého přítele neomylně sáhnou po deprivantovi, bylo značně tristní. Nedostatky příběhu by mohlo povýšit umění vypravěče, i to však výrazně pokulhává - celý příběh pak vyznívá lítostivě a bolestínsky.

Kurka
17.01.2014 4 z 5

Oproti knihám Marley a já a Štěně k Vánocům mi v této knize něco chybělo. Kniha není špatná, čte se dobře, ale nezaujala mě tak, jako ty výše zmíněné.

psi

Autorovy knížky

Steven Winn
americká
2010  70%Como, vrať se

Kniha Como, vrať se je v