hlavajda93 hlavajda93 komentáře u knih

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

krásný napínavý příběh plný emocí, který vede k nevyhnutelnému...

05.01.2021 5 z 5

Životní terno Životní terno Fredrik Backman

zajímavý vánoční příběh doplněný o obrázky, který nutí k zamyšlení

04.12.2020 4 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Pěkný příběh, který se odehrává nejprve v minulosti a poté v současnosti. Kniha o osudové lásce, které nebylo přáno. V závěru jsem pouze nepochopila, jestli se autor skutečně inspiroval něčím příběhem nebo to bylo smyšlené.

06.08.2020 4 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Dle mého názoru jedna ze slabších knih autorky. Jak je jejím zvykem, tak jsou v knize 2 časové roviny, které se postupně propojí. V první části to bylo zpočátku velmi zdlouhavé a zmatené, nemohla jsem se začíst a vyznat se v postavách, asi od 60. strany se to rozjelo a začlo to být zajímavé a nemohla jsem se odtrhnout. Pak nastala 2. část, která byla zpočátku taky nudná a v nových postavách jsem se ztrácela. Později se to rozjelo a čekala jsem, kdy se příběh propojí s 1. částí. Nakonec mě kniha docela bavila, ale konec bych si představovala trochu jinak, zvlášť s Lottie.

20.02.2020 3 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

pěkná kniha o postupně se vyvíjejícím vztahu, od nenávisti, ignoraci, nevšímání se až po kamarádství, které se vyvine ve vztah

17.12.2019 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

moje první kniha od této autorky a byla jsem vážně mile překvapená...nádherná kniha, která mě vtrhla do děje, opravdu napínavý příběh až do konce

02.09.2019 5 z 5

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

krásná kniha, které má v sobě 2 dějové linky a obě jsou krásné a napínavé

02.09.2019 5 z 5

Holka, kterou kdysi znal Holka, kterou kdysi znal Tracey Garvis Graves

Krásná kniha, která mě chytla za srdce. Četla se dobře a svým způsobem jsem mnohdy Anniku chápala, no a Jonathan byl úžasnej. Z konce jsem měla trošku obavu, ale nakonec dobře vymyšleno.

09.06.2023 5 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Přečteno jako 3. kniha ze série. Zase pěkný příběh, ikdyž Belly mi bylo trochu líto. Nicméně na první díl s Corey to nemá.

29.11.2022 4 z 5

Psáno s nadějí Psáno s nadějí Aly Martinez

Opět pořádná dávka emocí a zvratů, které Aly prostě umí. Když už máte pocit, že je vše jak má být, nastane další zvrat v ději. Moc pěkná kniha, která přímo navazuje na první díl.

11.11.2022 5 z 5

Psáno s lítostí Psáno s lítostí Aly Martinez

Moc pěkná kniha s napínavým dějem. Četla jsem už předchozí sérii autorky, takže jsem trochu věděla do jakého stylu jdu. Zase obří nápor emocí, kdy nevíte, na čí stranu se postavit. Závěr knihy vše změní a otevře, takže pokud u sebe nemáte rovnou druhý díl, tak nečtěte:D

02.11.2022 5 z 5

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

Tak tato kniha mě opravdu příjemně chytla za srdce. Není to klasický romantický příběh, ale hlavně postupný vývoj a seberealizace hlavní postavy. Na začátku mě Effie a její litování už trochu štvalo, ale během děje se z ní stala úžasná, milá a sebevědomá žena.

19.09.2022 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

klasická romanťárna s předvídatelným koncem, ale něco mi u ní chybělo

07.09.2022 4 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Moc pěkná kniha o síle přátelství a touze žít život podle plánu. Podle anotace jsem čekala trochu něco jiného a nakonec se z toho vyklubal velmi silný příběh, který mě vzal za srdce.

10.06.2022 5 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

O této knize jsem pořád někde četla a měla celkem dobré recenze, tak jsem na ni byla taky zvědavá, ale celkově mě spíš zklamala. Styl psaní byl jiný než jsem zvyklá a děj taky nebyl nic moc.

21.04.2022 3 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

pěkný závěr série, sice úplně předvídatelné, ale kdo nechce občas trochu snít:)

22.04.2021 4 z 5

Nejjasnější soumrak Nejjasnější soumrak Aly Martinez

Úžasné pokračování prvního dílu. Napětí bylo udrženo až do konce, příběh byl krásný a smutný zároveň. Porter snový chlap. Doporučuji!

13.01.2021 5 z 5

Šance na štěstí Šance na štěstí Kristan Higgins

Už jsem četla 2 knížky z této série a moc se mi líbili a ani tato nezklamala. Typický rukopis, kde se střídá humor a láska. Collen byla moc sympatická už v předchozích dílech a zde se to jen potvrdilo. Jen Lucas byl trošku typickej blb, kterej se nechce ženit a pak zbouchne první, co mu přejde přes cestu...takže si na šťastný konec museli oba trošku počkat.

11.02.2020 5 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Tato knížka mě opravdu chytla za srdce. Kniha o tom, jak by se mohl život vyvíjet, kdybychom se rozhodli o trošku jinak. Krásný příběh, kde se prolínají 2 dějové linky.

03.09.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Knihy od této autorky nikdy nezklamou, za mě tato trochu slabší než ostatní, ale i tak nádherný příběh. Celou dobu jsem fandila Atlasovi:)

03.09.2019 4 z 5