Hikari Hikari komentáře u knih

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Co na to říct. Knihy jsem pečetla proto, že mi kamarádi říkali, že nemohu knihu soudit, dokud si jí nepřečtu. Teď už mohu s klidným svědomým říci, že to byla ztráta času.

13.10.2013 2 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Osobně bych se nezamilovala do sukničkářského Romea, ale do chudáka mrtvého Merkucia.

13.10.2013

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Jak se do nevýrazné, nudné a nerozhodné holky mohou zamilovat dva podle knihy nejkrásnější kluci?..

13.10.2013 1 z 5

Proměna Proměna Franz Kafka

Začátek povídky je podle mě moc rozvleklý a konec zas urychlený. Celkově se mi příběh líbil a krásně poukazuje na sobeckost a povrchnost lidí.

Hamlet Hamlet William Shakespeare

Trochu jsem se bála této klasiky, ale vůbec nebyl důvod. Nádherný příběh plný překvapení.

Romeo a Júlia Romeo a Júlia William Shakespeare

Klasický příběh, stojí za přečtení

Bible Bible neznámý - neuveden

Četla jsem povinně ve škole.. nevím, jak tuto knihu posoudit

Tolkienův svět Tolkienův svět Gareth Hanrahan

Krásné výtvarné zpracování :) a moc se mi hodila při přípravě na maturitu. Doporučuji všem skalním fanouškům LOTRa.

Dopisy Děda Mráze Dopisy Děda Mráze J. R. R. Tolkien

Dalo mi hrozně práce sehnat tuhle knihu a opravdu to stálo za to. :) moc krásná kniha, kterou budu v budoucnu ráda číst svým dětem

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Tuto knihu jsem přečetla povinně do školy, ale jsem za to moc ráda. :) Je tokrásné čtení, ikdyž často i smutné. Ráda se k této knížce vrátím a přečtu si ji znovu. :)

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Krásná knížka i filmové zpracování :)

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Je pozoruhodné, jak můžete najít i jen malé slitování nad člověkem, který udělal taková zvěrstva..

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Nebýt obrovské reklamy na filmy, nikdo by o těchto knihách nevěděl.. a asi by to tak bylo lepší

13.10.2013 2 z 5

Jak se vám líbí Jak se vám líbí William Shakespeare

Konečně né tragédie :D

13.10.2013 5 z 5

Jak se vám líbí / Večer tříkrálový Jak se vám líbí / Večer tříkrálový William Shakespeare

Krásný a vtipný příběh :)

13.10.2013 5 z 5

Othello, benátský mouřenín / Othello, the Moor of Venice Othello, benátský mouřenín / Othello, the Moor of Venice William Shakespeare

Dokonalá ukázka toho, co dokáže závist a intriky.

Sen noci svatojánské Sen noci svatojánské William Shakespeare

Krásná pohádková kniha :) občas je uvolňující ponořit se do nesplnitelného příběhu

Zkrocení zlé ženy Zkrocení zlé ženy William Shakespeare

Nejdříve jsem viděla film poté četla knihu. Vůbec mě to nezklamalo! Úžasná kniha :)

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Všichni tuto knihu milují, ale já už bych si jí znovu nepřečetla..

Malostranské povídky Malostranské povídky Jan Neruda

Je zajímevé si knihu přečíst, ale znovu bych se do toho nepustila..