herotabe53 herotabe53 komentáře u knih

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Kniha které mě nebavila - možná to je tím, že jsem viděla (několikrát) film a ten se mi líbí.
Čekala jsem něco víc.

08.07.2015 2 z 5

Lásky a nálezy Lásky a nálezy Lenka Lanczová

4*/5* to je u mě dost co říct!:)
Kniha se mi opravdu velmi (!!!) líbila. U knížce se dočtete, že začátky na VŠ nejsou někdy zrovna nejlehčí. Na druhou stranu přicházejí nové lásky, přátelství,.. Určitě se ke knížce vrátím, je vážně super.:-)

17.04.2014 4 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Je to kniha, kterou jsem dala moji mamce k Vánocům a teď jsem se dostala k tomu, abych ji přečetla.. Moc me neoslovila, pokračování číst nebudu. Ke čtení jsem se musela nutit.

17.05.2016 2 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Pro mě je kniha vážně těžká hodnotit protože mi přijde, že můj názor ovlivňuje modni vlna, která kolem nás přešla. Nazvala bych to naprostou internetovou masáží. Ne vše je v knize reálné, už jen postava hl.hrdinky je velice zvláštní. Od erotického románu asi čekám víc. Amen.:D

24.06.2015 3 z 5

Inferno Inferno Dan Brown

Moje první kniha od Dana Browna, ze které jsem opravdu nadšená a plánuju si přečíst další!
Není to příliš odpočinková kniha, nutí vás přemýšlet a je napsaná velice poutavým způsobem. Je poměrně silnější, ale myslím, že stojí za přečtení, je podložená spousty fakty a zajímavými informacemi!

15.06.2015 5 z 5

Rodinný podnik Rodinný podnik Ivanka Devátá

Rodinný podnik je skvělá oddechová knížka, která nenadchne, ale ani neurazí. Člověk se pobaví, ale není to nic výjimečného. Fejetony, které jsou od cca poloviny knihy mě už moc nebavily, neměly takový spád jako knížka.

23.02.2015 3 z 5

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Knížka byla dobrá, ale nijak uchvácená z ní nejsem. Myslím, že jsou daleko hezčí knížky v této kategorii.
Líbí se mi, že je ta knížka tam malá. Opravdu do kabelky:).

11.05.2014 4 z 5

Román pro muže Román pro muže Michal Viewegh

Ty vulgarity mě donutily knihu odložit. Čeho je moc, toho je příliš..Když bych se od toho odprostila, tak ten příběh (docela) jde.

11.05.2014 1 z 5

Láska na prodej Láska na prodej Jitka Komendová

Drsný příběh, ale moc heky napsané. Doporučuju přečíst!
Byla to asi první kniha od této autorky a určitě si půjčím další:)

17.04.2014 4 z 5

Opiju tě rohlíkem Opiju tě rohlíkem Simona Monyová (p)

Strašně fajn knížka. Zuzana jde za láskou a šťestím..i přes vliv okolí. (y)

30.06.2013 4 z 5

Monika Monika Zuzana Francková

Mně ten Dan neseděl od začátku. V té knížce je vidět, jak tvrdý je život s narkomanem. Knížku jsem docela zhltala. A po přečtení jsem si uvědomila, že..musím být ráda za to, co mám:)

30.06.2013 4 z 5

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

Nevím, asi jsem z té knížky zklamaná. Přijde mi to trochu nereálné, ale to je jen můj názor:).
Asi fajn knížka, když někdo chce zavzpomínat na středoškolská léta:)

27.04.2013

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Jedna z knih, která mě ani nenadchla ani nezklamala. Čekala jsem od ní trochu víc, ale čtení to bylo příjemné. Je to zimní oddychovka:)

26.01.2016

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Jeden z knih četby, kterou si plánuji dát k maturitě - a překvapivě dobře se četla! :)

29.04.2015 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Moc velké příjemné překvapení od J. Austen. Jedna z knih povinné četby, která se dá přečíst a není to moc nudné. Doporučuju:)

22.03.2015

Newtonův mozek Newtonův mozek Jakub Arbes

10x lepší než Svatý Xaverius, ale každý na to má samozřejmě jiný názor. Je to kniha, která mě donutila přemýšlet o tom, že si přečtu další autorova díla.:)

23.02.2015 3 z 5

Svatý Xaverius Svatý Xaverius Jakub Arbes

Jedna z malá knih, které jsem četla k maturitě a opravdu mě bavila, pro mě 100x lepší než třeba Povídky Malostranské. Začetla jsem se a přečetla ji za jedno odpoledne:). Skvělé romaneto.

23.02.2015 4 z 5

Jak jsem se zbláznila Jak jsem se zbláznila Ivanka Devátá

Moc se mi líbí nadhled paní Deváté a i otevřenost. Knihu hodnotím velice kladně, ale není to kniha, kterou by nešlo přestat číst. Oddechová..

23.02.2015 4 z 5

Konkurz na milence Konkurz na milence Simona Monyová (p)

Nejhorší od této autorky, vůbec mi nesedla..

01.01.2015 2 z 5

Vybíjená Vybíjená Michal Viewegh

"Proč se někdo opíjí s ženskou, která vypadá jako šakalí máma?" při této větě jsem se neuvěřitelně rozesmála.
Na styl Viewegha pořád nadávám, ale ty knížky čtu. Je to oddechovka, nečekejte nic velkého.

01.07.2014 3 z 5