Hanys_ Hanys_ komentáře u knih

Akta Hitler Akta Hitler Henrik Eberle

Za mě super. Je to bichle nabitá informacema, krásně "posovětsku" popsaná (v té záplavě dezinformací pomáhá text překladatele, který na většině stran pod čarou tyhle údaje opravuje). Závěr v bunkru mě doslova přikoval, fakt šlo vidět, že Hitler už byl v těch posledních dnech obyčejná fetka, která ztratila soudnost. Paráda

21.04.2021 4 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Tak trochu dost teen, na můj vkus, ale zvykl jsem si. Je to čtivé, konec jsem absolutně neodhadl..za mě fakt dobrá detektivka.

07.03.2020 4 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Ucházející jednohubka. Viděl jsem první sérii, další mě nelákaly. A všem bych asi taky místo sledování x hodin seriálu doporučil knížku, která vlastně obsahuje vše podstatné.

09.02.2020 3 z 5

Severská mytologie Severská mytologie Neil Gaiman

Takový spíš průměr. Na Gaimana možná až slabota, ikdyž samozřejmě některé příběhy byly dost fain. Jako celek ale prostě ne tak vtahující.

09.02.2020 3 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Čekal jsem trošku víc. Fantasy od Kinga je pro mě novinka a snad další díly téhle série budou jenom lepší a možná s odstupem i tenhle první díl docením více.

25.06.2013 3 z 5

Rohy Rohy Joe Hill (p)

Joe Hill se potatil. Krásně čtivá horrorová fantasy říznutá vzpomínkami na dětství.

11.06.2013 5 z 5