Hanulka25 Hanulka25 komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Naprosto úžasná kniha přečtená za jeden víkend.

06.09.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Tu dobu jsem zažila a na těch náměstích stála. Opravdu mě mrazilo z představy, že to tak klidně mohlo dopadnout. Z pohledu mladší generace, to ale asi tak mrazivé nebude.

05.06.2022 5 z 5

O práci letušky se toho člověk moc nedozví, spíš co se pije v kterém baru. A pokud neumíte anglicky, připravte si slovník.

18.08.2020 1 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Knihu mi věnovala moje dcera, která z ní byla naprosto nadšená. I když autorka tvrdí, že na penězích zas tak moc nezáleží, knížka je důkazem toho na čem všem se dá vydělat. No a myšlenky, které té mladší generaci připadají úžasně inspirativní, tak na ty jsme my starší dávno přišli sami.

22.08.2018 2 z 5

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Jedna z knížek, kterou jsem jako malá milovala a četla jí pořád dokola.

05.06.2022 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Po delší době knížka, která mě chytla hned od první stránky. Na druhou stranu po úžasném začátku už moc není kam děj stupňovat. Několikrát jsem si při čtení vzpomněla na Kingův Řbitov zviřátek. K přečtení určitě doporučuji.

18.03.2018 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Dobře se čte. Má kratší kapitoly, což mi přesně vyhovuje. Závěr mě dost překvapil, to jsem opravdu nečekala.

28.03.2021 5 z 5

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Tuhle knížku jsem zkoušela číst 2x a stejně se mi jí nepodařilo dočíst. Styl slohové práce žákyně základní školy mi dost vadí a andělé mě prostě o své existenci nepřesvědčili.

24.10.2020

Oddechová, úsměvná knížka - mě se moc líbila.

12.07.2017 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Přečetla jsem opravdu jen malý kousek, ale nějak jsem nedokázala sama sebe přesvědčit, dát tomu ještě šanci. Po knížce jsem sáhla kvůli autorovi, ale očekávání se nedostavilo.

05.06.2022 1 z 5

Velké trápení Velké trápení Helena Šmahelová

Oblíbená knížka mého dětství i mládí. Hlavní hrdinku jsem milovala i litovala a knížku jsem přečetla snad 100x.

12.02.2017 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Spolehlivě mě rozesměje, přestože znám text téměř z paměti.

31.01.2017 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Po dlouhé době knížka, která mě opravdu bavila a měla překvapivý závěr.

11.12.2020 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Tentokrát mě pan Brown moc nenadchl. Hrozně se to vleklo a už od půlky byl konec dost předvydatelný.

24.11.2020 3 z 5

Trhlina v čase Trhlina v čase Jeanette Winterson

Ze začátku jsem se rozmýšlela, jestli číst dál. Pak jsem si na pro mě poněkud zvláštní styl zvykla. Nakonec jsem ráda, že jsem to nevzdala a dočetla. (Možná si přečtu i toho Shakespeara.)

02.07.2019 4 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Tahle knížka mě opravdu hodně bavila, určitě doporučuji.

07.05.2018 5 z 5

Ztracené holky Ztracené holky Alex Marwood

Knížka, která mě příjemně překvapila. Rozhodně moc zajímavé z pohledu diskuze o hranici trestní odpovědnosti a mazání či nemazání záznamů. Určitě doporučuji k přečtení.

14.02.2018 5 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Knížku jsem přečetla, ale žádné velké nadšení.

17.07.2017 2 z 5

Dům u nemocnice Dům u nemocnice Valja Stýblová

Tahle knížka patří k těm, které jsem kdysi četla pořád dokola a nemohla se jí nabažit. Jenom nevím, jestli dnešní náctileté něco takového ještě baví.

12.02.2017 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Knížku jsem měla dlouho rozečtenou, nakonec jsem přece jen dočetla. A co k tomu říct. Že bych byla vyloženě nadšená, to říct nemůžu, ale zase tak špatné to taky nebylo.

05.06.2022 2 z 5