Hanin Hanin komentáře u knih

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Příliš mnoho úplně všeho, postav, prožitků a životních zadrhelů. Skoro jsem se bála, že na mě vyskočí ještě vražda ☺️
Ne, už asi nejsem cílová skupina ...

02.02.2019 1 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Čtivé, ale pro mě bohužel stěží uvěřitelné.
Možná je to tím, že knih s tématem 2.světové války jsem přečetla víc, a velká spousta přečtených mě chytla za srdce. Zlomení andělé se k nim ale nezařadí.

26.06.2018 3 z 5

Když to tam není, tak to tam nehledej Když to tam není, tak to tam nehledej Ivana Chřibková

Úsměvná knížečka, díky níž jsem se vrátila na chvilku do období, ve kterém se kdejaká malichernost zdála jako neřešitelný problém ☺
Bavila jsem se.

20.05.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Snad kdybych byla o 20 let mladší ☺.... příběh mi přišel příliš nereálný, nadsazený a místy až moc překombinovaný.

12.03.2017 3 z 5

Tatranka v Hanoji aneb Vietnam, můj paralelní svět Tatranka v Hanoji aneb Vietnam, můj paralelní svět Lenka Kovářová

Moc hezké povídání. Škoda, že tak krátké, klidně bych četla dál.

15.06.2020 5 z 5

Pod vlivem Jupiteru Pod vlivem Jupiteru Gary D. Schmidt

Patřím do generace, pro kterou psal young adult Stanislav Rudolg :-) a být mi teď kolem 15 let, byla bych nadšená a příběh Josepha by se mi určitě líbil. Nyní ho vnímám spíš ze strany rodiče. I tak se knížka dobře četla.
Škoda, že u nás vyšla jen tato autorova kniha, mladší ročníky by jistě zaujal svou další tvorbou.

04.11.2019 4 z 5

Zeď: Jak jsem vyrůstal za železnou oponou Zeď: Jak jsem vyrůstal za železnou oponou Petr Sís

Skvělá sonda do nedávné minulosti naší země.

09.04.2018 5 z 5

Tlumočník nemocí Tlumočník nemocí Jhumpa Lahiri

Krásná povídková knížka, která by, nebýt Čtenářské výzvy, určitě zůstala bez povšimnutí.
A to by byla chyba. Děkuji

13.11.2017 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Ale ne.....ten konec. Přes počáteční nadšení, kdy jsem si kolikrát říkala "o co tu jde" se nakonec dozvím toto???
Ach jo....

06.06.2017 3 z 5

Po strništi bos Po strništi bos Zdeněk Svěrák

Díky za laskavý Svěrákův humor, knížka je velmi milá.

13.06.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Možná už na K.Petrusovou nemám správný věk . . .

27.12.2013 3 z 5

Opravdu krásná kniha.

29.01.2013 5 z 5

Verše psané na sklo Verše psané na sklo Lenka Faltejsková

Zbožňuji verše Lenky Faltejskové. Jsou snivé, dojemné a tak opravdové ♥️

03.04.2020 5 z 5

Životní terno Životní terno Fredrik Backman

Škoda, že byla povídka tak krátká. I když je konec tak jednoznačný, ráda bych věděla, co bylo dál...s holčičkou, synem.

15.12.2019 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Po dlouhé době román pro ženy, u kterého jsem se nenudila ani chvilku.

15.07.2015 5 z 5

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

Nemůžu říct, že by se mi knížka nelíbila. Příběh má spád, ale taky tolik zápletek a situací, kolik by se jich vešlo do přinejmenším dalších dvou příběhů. Je v něm zkrátka všechno.... :-)

02.06.2014 4 z 5

Dobrý proti severáku Dobrý proti severáku Daniel Glattauer

Výborná kniha, která se nedala odložit, dokud jsem neotočila na poslední stránku. Konec byl velkým zklamáním, nečekala jsem ho :-(. Určitě si přečtu pokračování, ...a to by bylo, aby nebylo.

21.04.2013 5 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Škoda...
Příběh začínal docela slibně, ale ve finále zůstal jen červenou knihovnou s několika zbytečnými klišé.

09.03.2019 3 z 5

Rozmačkané ego se slaninou Rozmačkané ego se slaninou Lenka Požárová

Milá knížka, plná zajímavých věcí. Oddechovka na lehátko :-)

21.04.2018 4 z 5

Řasnatci Řasnatci Dana Kellnerová

První letošní přečtená kniha a bylo to tedy sáhnutí úplně mimo....

01.01.2018 odpad!