HančaŠ HančaŠ komentáře u knih

Na druhé straně Na druhé straně Claudia Gray (p)

Sága Evernight je velmi povedená série knih a myslím, že ani poslední kniha nezklamala. Konec byl velmi překvapivý, ale vlastně šťastný, a proto se mi líbil. =) Je to skvělá kniha.

04.06.2014 5 z 5

Slečna Au-pair aneb jak jsem pečovala o anglické děti Slečna Au-pair aneb jak jsem pečovala o anglické děti Eva Dömény

Tohle je výborná knížka. Pravdou ale je, že jsem nic takového nečekala.
Když jsem knihu vzala poprvé do ruky, říkala jsem si, že to bude jen další příběh o "výborných" zkušenostech ze zahraničí. Jakmile jsem se ale začetla, tak jsem pochopila, že jsem se mýlila. Autorka se v této knize nesnažila nic přibarvovat a nebála se vylíčit i své špatné zážitky. V momentě, kdy mě tato kniha vtáhla do děje, jsem už nemohla přestat číst a přelouskala jsem ji jedním dechem.
Knihu hodnotím velmi kladně, protože, kromě skvěle vylíčených zkušeností, autorka výborně vylíčila i své pocity a použila humor. =)

31.05.2014 5 z 5

Hezké doplnění série Stmívání.. Jen mi jí nakonec bylo líto, když jsem si přečetla, čím prošla a že vlastně nikomu ubližovat nechtěla a šla na místo boje jen kvůli příteli..

21.05.2014 4 z 5

Jurský park Jurský park Michael Crichton

Musím uznat, že v tomhle případě se mi víc líbil film než kniha... Možná proto, že pod některými názvy nevím, které zvíře si představit..

21.05.2014 2 z 5