HančaŠ HančaŠ komentáře u knih

Dokonalá manželka Dokonalá manželka Blake Pierce

Každý má tajemství a na malém městě (nebo předměstí) se to tajemstvími jen hemží. Jak ale zareagovat, když se ocitnete uprostřed těch nejhorších? A co dělat, když zjistíte, že člověk, kterému máte důvěřovat, je vlastně úplně jiný než si myslíte?
Skvěle napsaná kniha. Bavila mě a rozhodně jsem se u ní nenudila. Těším se, až si přečtu další díl.

10.11.2023 5 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Podle komentářů jsem čekala naprostý propadák a vůbec se mi do toho nechtělo. Musím ale říct, že za mě to bylo lepší než jednička.

05.11.2023 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Nikdy nevíte, kdo bydlí vedle vás. Nevíte, jací jsou lidé za zavřenými dveřmi. Někdy dokonce neznáte ani člověka, vedle kterého denně spíte. A právě o tom je tato kniha. Velmi dobře napsaná kniha, plná zvratů.
Moc se mi to líbilo, do poslední chvíle jsem netušila, kdo všechno má tajemství a jaké.

31.10.2023 5 z 5

Svezení Svezení Blake Pierce

Je to dobře napsané, ale s každou další knihou mě postavy rozčilují pořád víc. Z Crivara se stává náladový dědek, Riley se pořád nemůže vymotat ze spirály: ježíši on je na mě asi naštvaný. Mimo to nechápu, jak se z ní mohla stát Riley Paige, protože Ryana bych poslala kamsi už ve druhé knize.

07.08.2023 3 z 5

Lovení Lovení Blake Pierce

Co o tom říct... Příběh byl dobrý, jen propracování postav mě občas nutí obracet oči v sloup. Jinak se to čte moc dobře. Divím se ale, že se z Riley stane Paigeová, protože já bych Ryana nakopala do zadku už v minulém díle a tady tuplem.

15.07.2023 3 z 5

Probuzení Probuzení Laurent Gounelle

Tohle by mělo patřit mezi povinnou četbu...

24.06.2023 5 z 5

Ďábel a temné vody Ďábel a temné vody Stuart Turton

Historické romány nejsou zrovna můj šálek kávy, ale tenhle se mi líbil. Takový Sherlock Holmes.. Do poslední chvíle jsem netušila, jak se to vyvrbí a to se mi líbilo, navíc je kniha moc čtivá.

07.05.2023 4 z 5

Dozorcovia Dozorcovia Lukáš Kordiak

Dobře vymyšlené, čtivé. Od první stránky se něco dělo a nemělo to hluchá místa. Knížka vtáhne do děje a líbilo se mi, že to bylo podané z pohledu více lidí. :)

13.12.2022 5 z 5

Horečka Dananů Horečka Dananů Karen Marie Moning

Tahle série je čím dál lepší. Jen škoda, že zbylé knihy nejsou přeloženy do češtiny.

29.09.2022 5 z 5

Nevšední zápisky ze Šanghaje Nevšední zápisky ze Šanghaje Lukáš Mohelský

Moc příjemné čtení. Vtipné, dobře napsané. Skoro mě po přečtení mrzí, že nám taková pracovní nabídka nehrozí :).

06.08.2022 5 z 5

Neuvěřitelně jsem se u toho nasmála. S pětiměsíčním miminkem doma jsem se s knihou opravdu v lecčem ztotožnila :D.

21.06.2022 5 z 5

Slátanina. Mám ráda knihy o Harrym Potterovi, ale to, co z něj udělali tady, je směšné.

21.03.2021 odpad!

Faja Faja Petra Stehlíková

Už aby byl třetí díl! :)

11.01.2021 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Krásná a originální kniha.

03.01.2021 5 z 5

Sedm smrtí Evelyn Hardcastlové Sedm smrtí Evelyn Hardcastlové Stuart Turton

Naprosto geniální.

15.10.2020 5 z 5

Budoucnost Budoucnost Dmitry Glukhovsky

První polovina knihy mě vyloženě nudila a odpuzovala. Od poloviny to bylo lepší, ale...

09.04.2020 2 z 5

Škola snů Škola snů Sara Bergmark Elfgren

Když jsem tuhle knihu viděla v knihkupectví, tak mě ohromně zaujala. Když jsem jí ale doma otevřela a začala číst, tak nadšení nějak opadlo. Myšlenka je sice dobrá, ale příběh sám o sobě se hrozně vleče.

04.02.2020 2 z 5

Sloup do nebe Sloup do nebe William R. Forstchen

Nějak jsem se nemohla donutit k dočtení knihy. V polovině se stále skoro nic nedělo.

17.12.2019 1 z 5

Osud Tearlingu Osud Tearlingu Erika Johansen

Parádní zakončení skvělé série!

13.06.2018 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Červená Karkulka. Kdo by tu pohádku neznal? Ale tady je Vlk perfektní postava. Moc se těším na další knihu.

21.10.2017 5 z 5