Hadzi Halef Oma Hadzi Halef Oma komentáře u knih

Krysař Krysař Viktor Dyk

Tato kniha je velmi krasna, docela smutna. Na konci, musim priznat, mi trochu poodsla kapka o oka.

Lovci lidí Lovci lidí Karel May

Moje prvni knizka s hrdinou Kara benem Nemsim, ktereho, jako hrdinu, mam hrozne rada. Tahle knizka me uplne dostala. Poprve jsem ji cetla asi v osmi letech, pochopitelne me vubec nezaujala a nedosla jsem ani do pulky. Po peti letech jsem si ji vzala do ruky jen tak se na ni podivat a uz to bylo. Vcetla jsem se do toho, ani jsem nemohla prestat. Od toho dne patri Karel May do mich nejoblibenejsich spisovatelu a s nim i Kara ben Namsi a jeho sluha Hadzi Halef Omar. Po nem mam dokonce i prazdivku.

Babička Babička Božena Němcová

Oooo, jaka hruza, nevim jak to Bozenka mohla napsat, nebo jak prisla na takovy hrozny napad. Bavilo me mozna jen ta povidka o nenormalni.

30.11.-0001 1 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Je to velmi hezka knizka, nedavno jsem ji cetla a ted uz mam prectenou od Austen druhou knizku. Doporucuji ji divkam, myslim ze by chlapce nezaujala!!! :-)

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Je to neobicejna knizka, rozhodne jina nez knizky ktere jsem dosud cetla. Spisovatel vyborne popisuje pocity postavy a pritomny cas.

30.11.-0001 4 z 5

Opatství Northanger Opatství Northanger Jane Austen

Toto je taky velmi hezka knizka, cetla jsem ji po nemala dnich po precteni Pychy a Predsudku! Doporucuji!

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Toto je moje jedna z nejoblíbenějších knih. Jak mohl tento sir přijít na něco tak detektivního, chci jen říct, že je velmi hezké číst takto zamotanou knihu.