hackova31 hackova31 komentáře u knih

Kletba porodní báby Kletba porodní báby Sabine Ebert

V knihovně mi o této knížce a celé sérii řekli že ženy které si ji půjčí přečtou 1.díl a vrátí celou sérii, nebo ani nedočtou 1. díl, že je to drsné vyprávění. To jsem musela mít doma řekla jsem si, mám ráda historii s kapkou romantiky. A já celou sérii přečetla jedním dechem, krásně napsané, pořád jsem četla a čekala co bude dál. Sice jsem čekala nějaké další historky o porodních bábách, nevěděla jsem že je to jen o jedné, ale je to super série. Už hledám jiné knihy s touto tematikou.

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Rozhodnutí porodní báby Rozhodnutí porodní báby Sabine Ebert

Sen porodní báby Sen porodní báby Sabine Ebert

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Soukromý skandál Soukromý skandál Nora Roberts

opět super čtení, přečeteno během pár dní :-)

23.02.2018