Gumallines Gumallines komentáře u knih

Noční hlídka Noční hlídka Sergej Lukjaněnko

Moje nejoblíbenější série. Přímo jsem si zamiloval jak celou Moskvu, tak Orient ve kterém se část knih odehrává. Za mě nejlepší městské Scifi. Velmi mi sedlo Lukjaněnkovo filozofování a celkově jeho velmi popisný styl. Postavám nemám vůbec co vytknout a naopak s hlavním hrdinou Antonem jsem při čtení velmi splynul. jediný mráček nad celou sérií jsou dva nepovedené filmy.

12.03.2019 5 z 5

Planeta opic Planeta opic Pierre Boulle

Četl jsem kdysi k maturitě, kdy jsem si knihu vydupal na seznam. Po přečtení jsem se jen modlil abych si ji nevytáhl. Časové linky a vůbec celé tohle dílo bych nikdy rozebírat nechtěl. jinak za mě slušné Scifi

12.03.2019 4 z 5

Velký ale opravdu velký masakr. Kniha se mi velmi líbila, i když tento žánr nijak nevyhledávám. Za mě jedna z nejvíce brutálních knih.

12.03.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Pro mě obrovské zklamání. Do půlky mě kniha velmi bavila. Druhá polovina a objevování mrtvol každým dopadem rýče do země mi přišlo nesmyslné. Konec mě pak zamrzel vůbec nejvíce...žádné vysvětlení, žádný motiv ....prostě se to jen událo.

12.03.2019 2 z 5