Geovevera Geovevera komentáře u knih

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Pokud si chcete přečíst kvalitní knihu odehrávající se v koncentračním táboře, tato to rozhodně nebude. Po jejím přečtení chápu, že někteří lidé mají zcela zkreslené představy o holokaustu jako o nějaké "nepříjemnosti", která nás v minulosti potkala. Četla jsem kvůli výzvě, více knih od autorky nebudu pokoušet. Síla příběhu mimo jiné záleží také na schopnosti vypravěče. Zde se to hrubě nepovedlo.

16.11.2020 2 z 5

Listopad Listopad Irena Eliášová

Jako vážně? Tohle někdo vydá? Naprosto amatérské, naivní, nereálné. Četla jsem jenom kvůli výzvě. Už nikdy více!

22.04.2019 odpad!

Příběh to byl opravdu drsný, jak zde v hodnocení někdo napsal. Ale způsob, jakým byla kniha psaná byl otřesný. Dočetla jsem ji proto, že byla krátká a mě tlačí čas s knihami do výzvy. Příběh by si zasloužil daleko lepší zpracování.

10.10.2023 1 z 5

Jakubův cestovní deník Jakubův cestovní deník Jakub Čech

Kniha mě vtáhla zpět do míst, která jsem si také prošla. V loňském roce jsem absolvovala část PCT a tuto knihu (a samozřejmě blog) jsem brala jako jeden informačních zdrojů. Rozhodně doporučuji přečíst tomu, kdo uvažuje, že by PCT šel.

10.03.2019 4 z 5