Geovevera Geovevera komentáře u knih

Příběh to byl opravdu drsný, jak zde v hodnocení někdo napsal. Ale způsob, jakým byla kniha psaná byl otřesný. Dočetla jsem ji proto, že byla krátká a mě tlačí čas s knihami do výzvy. Příběh by si zasloužil daleko lepší zpracování.

10.10.2023 1 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Pokud si chcete přečíst kvalitní knihu odehrávající se v koncentračním táboře, tato to rozhodně nebude. Po jejím přečtení chápu, že někteří lidé mají zcela zkreslené představy o holokaustu jako o nějaké "nepříjemnosti", která nás v minulosti potkala. Četla jsem kvůli výzvě, více knih od autorky nebudu pokoušet. Síla příběhu mimo jiné záleží také na schopnosti vypravěče. Zde se to hrubě nepovedlo.

16.11.2020 2 z 5

Listopad Listopad Irena Eliášová

Jako vážně? Tohle někdo vydá? Naprosto amatérské, naivní, nereálné. Četla jsem jenom kvůli výzvě. Už nikdy více!

22.04.2019 odpad!

Jakubův cestovní deník Jakubův cestovní deník Jakub Čech

Kniha mě vtáhla zpět do míst, která jsem si také prošla. V loňském roce jsem absolvovala část PCT a tuto knihu (a samozřejmě blog) jsem brala jako jeden informačních zdrojů. Rozhodně doporučuji přečíst tomu, kdo uvažuje, že by PCT šel.

10.03.2019 4 z 5