gaspoda gaspoda komentáře u knih

Funky Koval #1: Jedním dechem (1990) Funky Koval #1: Jedním dechem (1990) Bogusław Polch

sral jsem z toho maggi v kostkach
a užasný to je furt

26.04.2016 5 z 5

Kallocain Kallocain Karin Boye

zvlaštní psano ženou na prahu 2.svetové valky kdy svetu vladnou 2 mocnosti a my se ocitame v jedné znich s hrdinou nehrdinou ktery nemuže veřit nikomu ani své rodině všude přitomna špehujicí oka a mickrofony udavaní jako povinnost težka uniformita a osudná droga která rozvaže jazyk naprosto všem.
utla knížečka která stojí za přečtení

15.02.2016 3 z 5

Blacksad Blacksad Juan Díaz Canales

hodně povedeny propracovana kresba velice barevne nadchlo mmě stínovaní pod stromy zimní krajina jo a příbeh těžka hltačka temna detektívka vražena do bajky paradní napad.
libujete si v netradičních komixes JDE TE DO BLACKSADA

15.02.2016 5 z 5

Jarmark nesmrtelných – Nikopol I. Jarmark nesmrtelných – Nikopol I. Enki Bilal (p)

todle je hodně slušnej blázinec.

03.02.2022 4 z 5

Aargh! Pampeliškový speciál Aargh! Pampeliškový speciál Tomáš Prokůpek

jednohubka pro fajnšmejkry a sběratele. Jsem fanoušek Analphabet Books od roku 01 tagže jsem musel MiT.
Marveláci a DCčkáři zřejmě neocení
Ps:Přeji si vícero komixu bez textu aby vycházelo. Se slzou v oku vzpomínám na Thomase Ott a jeho díla

14.01.2022 4 z 5

Showman Killer Showman Killer Alejandro Jodorowsky

začínám se Jodorowského docela přejídat MDEK až na vyjímky nevydává nic jiného.
A Showman? přeplácané a takové vůbec se nedokážu do knihy vcítit vo hrdinu se nebojíte neb víte že to vše dopadne ok(sorry za spoil)

11.07.2021 3 z 5

Zvrácená Zvrácená Haruto Rjó

sem jedináček tak sem to nepochopil. Ryby byli zvráceny balonky byli zvráceny todle fuck ne.slabá hra. asi jako teenagra bych se možná do toho víc vcitil ted už ne
škoda

27.06.2021 3 z 5

Čertův rypák / Tulipánek Čertův rypák / Tulipánek Jerome Charyn

Čertuv rypák mě zas tak nenatchl ale Tulipánek má nádhernej drsnej příběh.

23.01.2021 4 z 5

Velký mytický crossover Velký mytický crossover Bill Willingham

autor si znás asi děla šprtouchlata.

10.09.2020 3 z 5

Synové impéria Synové impéria Bill Willingham

kratke přiběhy jsou hodně fajn nejvíc co to plete frau totenkinder hodně rozesmalo

25.02.2020 4 z 5

Pochod dřevěných vojáčků Pochod dřevěných vojáčků Bill Willingham

díl od dílu se to stavá našlapanější. po pravdě sem 1díl četl s odporem a hledal chyby 2há kniha to nalomila 3díl už to jelo.
pěkně masitá záležitost co se týče stran

09.02.2020 5 z 5

Nebeský bibendum Nebeský bibendum Nicolas de Crécy

první setkaní s Crecym a hlava mi to nebrala. Takové divně neklidné buřičské s anarcho sklony bijem proti systému a hnusu v náboženství pod povrchem tam tepe pro mne. rozpačitej sem z toho všeho. Pestrá kresba je na co koukat.
Ješte mi doma leží Salvatore tak sem zvědav co to bude

30.11.2019 2 z 5

Indiánské léto / El Gaucho Indiánské léto / El Gaucho Milo Manara

Těšil jsem se dost na parádní příběh ale ani v jedné povídce jsem se ho nedočkal. Kresba opravdu krásná a na samičky radost pohledět. jen ten plochej příběh.

29.10.2019 4 z 5

Divočina Divočina Mikuláš Podprocký

Hard sci-fi si představuji trochu jinak něco jako ve smyslu Funky Kovala ale mam slabost pro slovenske komixove tvůrce(blahořečím Branko Jelinek) tak jsem knižečku prelouskal jedna radost. Navíc raději vyhledavam černobile komixy jsou takové jiné ne přeplácané. Komix se take netopý v záplavě textu tedy než se nadějete už jste na konci. Ihned jdu objednávat pokračování.

09.06.2019 4 z 5

Svůdné schůzky Svůdné schůzky kolektiv autorů

já byl spokojen krátké úsečné sexy

18.05.2019 5 z 5

Chata v Jezerní kotlině (komiks) Chata v Jezerní kotlině (komiks) Jaroslav Foglar

taky sem chtěl stavět chatu z bedniček a trhat šafrán.
je to gay romance?

13.03.2019 4 z 5

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

návrat do jinošských let. už to sice není takové žrádlo jako za mlada ale jako audiokniha to určitě stoji za to. a doporučuji přečíst zahadu hlavolamu pro pokročilé. Mění to nahled na celou situaci.

13.03.2019 4 z 5

Star Wars omnibus: Letopisy rytířů Jedi. Kniha první Star Wars omnibus: Letopisy rytířů Jedi. Kniha první Kevin J. Anderson

strašne težko se mi to četlo kresba přeplacaná pro mě. velke zklamáni

17.12.2018 2 z 5

Snění Snění Denis Pierre Filippi

no i přiběhy o Makové panence maji lepši příběh než tady To.ale ta kresba ta se musí nechat za tu dávám značnej palec nahoru.

26.08.2018 3 z 5

Lord Mord Lord Mord Miloš Urban