frantisek408 frantisek408 komentáře u knih

Mrtvý lotr Mrtvý lotr Pavel Korněv

Knihu jsem četl po sérii Jiný svět, Cesta šamana a Temný bylinkář. Za mě tato LitRPG knih velmi pokulhává. Je slabá a mdlá. Nebavila mě ani trochu :(

18.01.2021 2 z 5

Hledání těla Hledání těla Michael Atamanov

Skvělé. Škoda, že se jedná o poslední díl série. Klidně bych zkousnul i další dvě knihy :)

18.01.2021 5 z 5

Past na panovníka Past na panovníka Michael Atamanov

Asi zatím nejlepší díl z této série. Super konec. Už aby byl další díl.

01.11.2020 5 z 5

Válka klanů Válka klanů V. Mahaněnko (p)

Ojojoj, tak tahle kniha byla úplně zbytečná. Raději neměla být vůbec napsána :(

30.05.2020 1 z 5

Karmadontova šachovnice Karmadontova šachovnice V. Mahaněnko (p)

Jestli začnete číst tuhle knihu, doporučuji mít hned u sebe i následující díl. Slibuji, že po dočtení budete chtít hned pokračovat další knihou :)

30.04.2020 5 z 5

Dluh Dluh Dmitrij Rus

Za mě lepší než druhý díl. Na úrovni prvního dílu tj. skvělá :)

14.03.2020 5 z 5

Klan Klan Dmitrij Rus

Opět skvělá kniha, ale první byla o něco lepší :)

10.03.2020 5 z 5

Jiný svět Jiný svět Dmitrij Rus

Jakožto vášnivý bývalý hráč Ultimy Online jsem se touhle knihou dostal opět zpět. Nostalgická slza byla utřena několikrát :)

01.03.2020 5 z 5

Programujeme pro Android Programujeme pro Android Miroslav Ujbányai

Kniha popisuje jak vytvářet základní aktivity. To je vlastně vše co se v knize člověk dozví.
Základy androidu, a hlavně Intentu, receiverů a podobných věcí zde nejsou téměř vůbec vysvetleny. Taky zde není popsána jediná appka, která by měla více aktivit (alespoň tři), takže zde nejsou nikterak vysvětleny přechody mezi aktivitami. Kniha je zklamáním

14.07.2019 1 z 5

Islámský stát - Uvnitř armády teroru Islámský stát - Uvnitř armády teroru Hassan Hassan

Čekal jsem více. Kniha je převážně o vzniku Islámského státu, "současnost" - pro mě ta nejzajímavější část je až v Epilogu, který má cca 5 stran.
Kniha určitě dala dost práce, ale...

18.01.2016 3 z 5

Průvodce přežití katastrofy Průvodce přežití katastrofy Rich Johnson

Zajímavé informace, nicméně jsou spíše pro lidi z USA a podobných míst, kde hrozí laviny, hurikány atp. Nicméně několik málo bodů (do 30) z celkových 105 lze aplikovat i na podmínky v ČR.

06.12.2015 4 z 5

Mistrovství v C++ Mistrovství v C++ Stephen Prata

Super kniha - je velmi rozsáhlá ale místy zabíhá až hodně do detailů.

05.12.2015 4 z 5