Francisella Francisella komentáře u knih

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Za mě jedna z těch lepších detektivek od autorky. Až do konce si člověk nebyl jistý, kdo je vrah. Skvěle napsané!

10.07.2023 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Skvěle popsané postavy, dobrý poutavý příběh. Není to úplně klasická detektivka a o to se mi to víc líbí.

27.03.2023 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Není to klasická detektivka. Ale mě se toto líbí,jak autorka nejdřív nás vezme do děje, že popíše souvislosti mezi postavami. Že si mužem udělat názor a jednotlivé postavy. Za mě skvělé.

27.03.2023 5 z 5

Kodaňská trilogie: Dětství – Mládí – Závislost Kodaňská trilogie: Dětství – Mládí – Závislost Tove Ditlevsen

Náhodou jsem po ní šáhla v knihovně a vůbec nelituju. Kniha se krásně četla. Bohužel jsem trochu špatně nesla závěr knihy, kdy se autorka dostala do drogové závislosti. Ty popsané pocity bažení, přiznání, že droga je víc než děti nebo láska k muži, na mě byly moc silné. Ale o to větší zážitek to byl.

23.07.2023 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Bohužel jsem viděla dřív televizní zpracování, ale i tak se mi kniha moc líbila. Zápletka byla dobrá a závěr překvapivý :)

18.04.2023 3 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Nemůžu si pomoct, ale celé mi to trochu přišlo jako okopirovaná Dívka ve vlaku. Jako kniha se četla dobře, ale zas znovu bych se k ní nevracela.

08.04.2023 2 z 5

Nestoudná zvědavost Nestoudná zvědavost Lynn Messina

Za mě skvělá oddechová detektivka šmrnclá Pýchou a předsudkem těším se na další.

28.06.2023 4 z 5

Moje druhá knížka od autorky. Skvěle napsané a příběh malé problémové holčičky mě zase chytl. Obdivuji trpělivost románové učitelky. Takovou bych chtěla občas mít u svých dětí taky :)

27.03.2023 4 z 5

Poslední tajemství chrámu Poslední tajemství chrámu Paul Sussman

Za mě skvělá a hodně čtivá kniha. Začíná jako detektivka s vraždou a končí jako hon za pokladem. Vše na podklade israelsko-palestinskeho konfliktu.

13.04.2023 5 z 5

Past na knihomolku Past na knihomolku Emma Hart

Pěkná romanťárna, ale s hodně předvídatelným dějem a bez nějaké zápletky nebo nějakých komplikací v ději. Ale účel to splnilo... :)

08.04.2023 2 z 5

Přehlížená holka Přehlížená holka Victoria Lynn Hayden

Moje první kniha od autorky. Musím říct, že na mě zapůsobila a přečetla jsem ji jedním dechem. Bylo zajímavé vidět, jak je důležité mít s lidmi trpělivost, aby jim člověk mohl pomoct. Určitě se těším na další knihy od autorky, ale asi si nechám chvílí pauzu, protože přece jen ten příběh byl docela silný.

23.01.2023 4 z 5

Wahala Wahala Nikki May

Kniha se mi velmi pěkně četla. I když je fakt, že Simi i Boo mi jako postavy docela lezly krkem. Ale jinak příběh byl dobrý, pěkně to odsýpalo a škoda, že ten konec nedopadl jinak :)

21.01.2023 3 z 5