Ferry9 Ferry9 komentáře u knih

Muž na odstřel Muž na odstřel Lee Child

Tak tahle kniha byla opravdu super, jako ostatní v sérii, není co vytknout. Taková dobrá akční detektivka. Konec opět napínavý, jak kdybych sledoval akční film.

21.03.2018 5 z 5

Za cenu života Za cenu života Lee Child

Tak tenhle příběh, mě dost zaujal. To rozuzlení bylo opravdu drsné. Jack Reacher je prostě skvělá knižní série.

28.02.2018 5 z 5

Poslední odysea Poslední odysea James Rollins (p)

(SPOILER) Já jsem se začetl rychle, kniha mě bavila. Staré řecké báje mám moc rád. Nápad, že z Homérovy Illias a Odyssey je nejen skutečná Trója, ale i další věci, nebyl špatný. Ale byly tam určité věci, co byly nedomyšlené. Za mě takové slabší 4 hvězdy.

20.06.2023 4 z 5

Čisté zlato Čisté zlato Lee Child

Nebylo to špatné, docela se mi to i líbilo. Chvilku trvalo než se to rozběhlo, ale pak jsem se začetl. Na pět hvězd to není, ale takové čtyři hvězdy si to zaslouží. Za mě na pohodu.

16.10.2022 4 z 5

Smrt lorda Edgwarea Smrt lorda Edgwarea Agatha Christie

Zase opět dobrá detektivka. Bylo to neuvěřitelně zamotané.

19.06.2020 5 z 5

Poirotova pátrání Poirotova pátrání Agatha Christie

Dobré počtení, sice krátké příběhy, ale za to kolikrát zajímavé.

16.11.2019 4 z 5

Vražda na golfovém hřišti Vražda na golfovém hřišti Agatha Christie

Dobrá detektivka, bavila mě.

31.10.2019 5 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Kniha mě bavila. Nemohl jsem se od ní odtrhnout. Mytologie to je moje. Ale dost mě štval hlavní hrdina, kolikrát mu určité souvislosti nedošly.

21.08.2019 4 z 5

Věčný plamen Věčný plamen Daniel Levin

Skvělá kniha, naprosto parádní. Zaslouží si pět hvězd. Z počátku jsem si říkal, jestli bude dobrá, ale hodnocení a komentáře na databázi mě uklidnily. Kniha nemá žádné hluché místo, teda já jsem aspoň na žádné nenarazil. Od začátku do konce mě bavila. Sice tak na dvou místech rozuzlení zápletky trochu pokulhává, ale to se dá odpustit. Jsem naprosto spokojen s knihou. Knihu jsem našel v knihovně ve výprodeji za 5 Kč a rozhodně jsem neprohloupil.

30.06.2019 5 z 5

Myši patří do nebe Myši patří do nebe Iva Procházková

Nejdřív jsem chtěl dát tři hvězdy, ale musím říct, že tato kniha je opravdu pěkná. Sice to není čtení úplně pro mě, ale nakonec se mi líbila. Čteno kvůli výzvě.

13.06.2019 4 z 5

Aprílová škola Aprílová škola Jiří Žáček

Některé básničky byly pěkné a úsměvné, ale našla se jedna taková, která byla pro děti nevhodná. Proto 4 hvězdy. Čteno kvůli výzvě.

13.06.2019 4 z 5

Pět neděl v balónu Pět neděl v balónu Jules Verne

Kniha vcelku skvělá, bavila mě. Ale ten začátek byl hrozný a dlouhý. Tohle číst mladší, tak to nedám. Věřil jsem, že o pár kapitol to bude lepší a nemýlil jsem se.

12.06.2019 4 z 5

Stín krále lebek Stín krále lebek James Rollins (p)

Super kniha, dost mě zaujala.

10.06.2019 5 z 5

Ostrov v Ptačí ulici Ostrov v Ptačí ulici Uri Orlev (p)

Kniha to byla krásná. Četla se skoro sama.

08.06.2019 5 z 5

Srnečka Sisi Srnečka Sisi Josef Prchal

Kniha se mi líbila. Určitě bych ji doporučil dětem, ale těm starším tak od 5. či 6. třídy.

06.06.2019 5 z 5

Legendy z dávných časů Čech a Moravy Legendy z dávných časů Čech a Moravy Jaroslav Mostecký

Pěkná kniha, někdy se mi četla hůř, ale po většinu času mi to rychle ubíhalo. Knihu bych určitě doporučil.

05.06.2019 4 z 5

Štvanice Štvanice James Rollins (p)

Kniha super, četla se skvěle.

05.06.2019 5 z 5

Koruna démonů Koruna démonů James Rollins (p)

Kniha byla zajímavá, bavila mě. Ale pro mě to rozhodně není jedna nejlepších knih od Rollinse. Jiné díly Sigmy mě třeba bavily víc.

05.06.2019 4 z 5

Srna z olšového mlází Srna z olšového mlází Štěpán Neuwirth

Krásná kniha!

26.04.2019 5 z 5

České dějiny očima psa České dějiny očima psa Martina Drijverová

Kniha se snaží být humorná, ale moc jí to nejde. Svému dítěti bych ji určitě nečetl.

23.04.2019 2 z 5