Fani Fani komentáře u knih

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Spousta lidi zastává názor že druha polovina knihy je až prekomplikovana. Ja nesouhlasim prave to jak to bylo celé zamotane me velmi bavilo a i kdyz sem tusila jak to doopravdy bylo stejne me zaver překvapil. Za me skvělá kniha a těším se na další

12.11.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Další skvělá Lapena ❤ celou dobu sem byla zmatená a absolutně sem do poslední kapitoly netusila jak to bylo.

08.04.2021 5 z 5

An(n)a. An(n)a. Sára Báchorová

Tuhle knížku jsem přečetla jedním dechem, i kdyz sem si dělala mezi kapitolama menší přestávky. Je tu velmi smutny příběh a věřím tomu ze timhle si prochází ne jedna dívka. Trošku me mrzí jak to dopadlo. Podle me by si tuhle knizku měla přečíst každá holka a zamyslet se jestli vsechno tohle stojí za to trápení. Opravdu obdivuji autorku že o tom dokazala napsat.

12.11.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Moje prvni kniha od teto autorky a i kdyz vím že píše jiny druh tohle bylo tak skvělý. Všem doporučuju zhltla sem to na poseszeni a nemohla sem se odtrhnout.

15.10.2020 5 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Bylo to super, stejně jako první kniha, jedine co mi opět vadilo bylo složité vysvětlování různých postupu a odbornosti ale začínám si zvykat.

01.12.2023

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Příběh kdy přesně víte jak to skončí ale bylo tak hezké a miloučké. Měla jsem pocit že jsem snima v Kodani a procházím se městem. Skvěle napsané a přesně typ knihy kterej zahřeje u srdíčka a v téhle době kdy pomalu nikam nemůžete se aspoň v predstavach dostanete pryč. Určitě se vrhnu na další

08.08.2021 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Zase další skvělé dílo Shari Lapeny.
Děj je skvěle zasazeny do hotelu uprostřed ničeho, který je odříznuty od okolniho světa se vším všudy. Do konce knížky jsem netusila kdo je tin vrahem a byla sem napjatá do posledniho slova.

29.01.2021 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

I kdyz sem cekala jak příběh dopadne, tak me vazne prekvapilo ze to tak fakt bylo. Skvele se to cetlo a uz se tesim na další knihu od autorky

19.11.2020 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Tohle se takmi strasne tahlo :( pořádně se zacalo neco dit az na nějaké strane 250. Kdyby byla zkracena ta prvni cast byla by to super kniha. Ikdyz byla trosku predvidatelna.

10.01.2021 2 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Skvělý námět. Cetla sem ji jedním dechem. Absolutně nechapu proč se ta matka tak chovala. Každé dítě občas zlobi ale nemyslim si ze by Bara delala neco až tak špatného. A chovani otce me úplně rozcilovalo. Co to jako ma byt dam decku na prdel jen aby manzelka byla spokojena? Sama jsem matka a tohle bych nikdy nedovolila. Ale chápu že v některých rodinach to takhle bohužel chodi.

16.10.2020 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Na mě trošku pomalejší průběh zvláště v první polovině knihy pak už se to rozjelo a druhou pulku jsem přečetla jedním dechem. Řekla bych takovy klidnější psycho triller. Konec me však úplně dostal

28.09.2020 3 z 5

Až půjdeš, vezmi mě s sebou Až půjdeš, vezmi mě s sebou Jennifer Niven

Ne každý má štěstí na dobre rodiče
Knížka se skvele četla, je napsána formou e-mailu takže to utíkali jedna báseň.

03.12.2023 4 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Kdyby jsem za sebou neměla již pěknou řadu thrilleru tak bych řekla že to bylo skvělé. Ovšem je to dost předvítalené a od začátku víte o čem celá kniha bude. Co je ale plusem je to, že je kniha opravdu hezky napsána a četla se skoro sama. Řekla bych takové dost průměrné čtení, když není po čem jiném sáhnout

08.05.2023 2 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Další Lapena za mnou, nesmírně sem se těšila ale bohužel mě konec trochu zklamal. Celý příběh je napínavý a téměř do konce sem netusila jak to dopadne. Ale prijde mi to, jako by autorka psala,psala psala.. a najednou zjistila ze je to uz moc dlouhe a tak to utla prvni veci co ji napadla. Rozuzleni sem tady cekala jine. Za me asi nejslabsi z jejich del ale urcite na ni nezanevru, protoze az na ten zaver to bylo super

09.07.2021 3 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Konečně jsem se dočkala! A ikdyz za mě tohle byl malinko slabší díl, tak jsem se bavila . Šla jsen do te knihy s tim, ze to bude lehké a nenáročné čtení a také to tak bylo. Hlavní milostna zapletka byla asi nejslabsi ze všech tří dílů ale i tak jsen rada ze sem si ju poridila a precetla. Kromě nových hlavních hrdinů jsem se potkala zase i s těmi z předešlých dílů a bylo to super. Už te těším na další

23.05.2021 4 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Bylo to super jako kazde CoHo jem me desne zajimal vzat manzela se setrou a skoro nic tam nebylo. Treba co bylo v tech dopisech atd.. ale jinak super zachyceny komplikovany vztah matky s dcerou.

26.04.2021 3 z 5

Feministky nenosí růžovou a jiné lži Feministky nenosí růžovou a jiné lži Scarlett Curtis

Ne každému vždy sedne a je sympatický každý člověk. A platilo to i pro tuto knihu. S některými jsem souhlasila s některými ne. Ale bylo to velmi zajímavé čtení a ne jednou sem pri tom mela úsměv na tvari. Tohle asi nebude knížka pro každého. Ale me čtení bavilo a věřím ze se kni nekdy vrátím :)

04.01.2021 4 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Už jen to ze běžne ctu knihu 3dny a ktehle sem se kopala dva tydny neco vypovida. I pres ne dobre recenze sem ju chtela ale zlusit. Ovsem jen se pozvrdilo to, ze knížka je podle mě zbytečně zdlouhava, nic moc se tam nedeje. Vsechno se prostě děsně vleče. Chapu ze autorka chtela asi poukazat na zivot matky ale pochybuju ze nejake takove jsou. Protoze hlavni hrdinka nema zas tak spatny zivot aby si musela zoufat a furt popijet, kazdy vikend vyrazet nekam s prateli. No ktera matka tohle dela? Za me velké zklamani..

11.10.2020 1 z 5

Pod španělským sluncem Pod španělským sluncem Jenny Oliver

Krásné letní čtení, nic náročného. Od začátku sice vite jak příběh skončí ale takovy knížky ze serie Srdcovky jsou. Je to prostee kniha kterou čtete při sluníčku a je vám skvěle. Ja ji zhltla na posezení a nutilo mě to číst stále dál a dál..

18.05.2020 3 z 5

Srdcerváči. Kniha 5 Srdcerváči. Kniha 5 Alice Oseman

Opět miloučký příběh. Já ty kluky proste miluju. Mrzí mě, ze šestým dílem to skončí ale určitě se knim ještě vrátím

13.02.2024 5 z 5