exitus exitus komentáře u knih

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Nejzajímavější je na tom nápad. Jinak je to naprosto průměrná romantika, která byla chvílemi až směšná. A vlastně mě to nedojalo, i když (nebo právě proto, že) se to tolik snažilo.

21.04.2013 3 z 5

Ručně vyřezávané rakvičky Ručně vyřezávané rakvičky Truman Capote

Vánoční vzpomínka je nesmírně půvabná.

21.04.2013 3 z 5

Firma Firma John Grisham

Velmi atraktivní a pro mne i neobvyklý příběh, čtivá forma, občas i dost napínavé. Jen je třeba si hrdinu představovat jinak než Toma Cruise :-)

21.04.2013 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

V pubertě čteno několikrát, teď už se mi do ní moc nechce, protože vím, co všechno by mne při čtení čekalo. Při vzpomínce na syrový popis absťáku mi dodnes běhá mráz po zádech. Povinná školní četba.

19.04.2013 5 z 5

Hospoda Jamajka Hospoda Jamajka Daphne du Maurier

Velice netradiční příběh, hodně napínavý s velmi příjemnou hlavní postavou a přitažlivým mužským hrdinou (lotři prostě táhnou). Dramatická linka působivá, v romantické lince je však bohužel dost naivní, hlavně ke konci. Moc pěkně se četla v originále.

19.04.2013 4 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Mám s knihami ten problém, že když mne nebaví, nejsem schopná je dočíst, abych si tak jako tak udělala obrázek. Garpa jsem přečetla celkem v pohodě, v dosti pasážích mne zaujal, ale vlastně nemohu říct, že by se mi kniha líbila. Divná je zvláštní popis pro knihu, sem ale asi patří.

18.04.2013 4 z 5