Ewwe Ewwe komentáře u knih

Risk Risk Elle Kennedy

Já tuhle autorku zbožňuji! Co kniha, to pecka. Ten její styl psaní je absolutně perfektní, protože okamžitě po pár stránkách jsem vztažena do děje a naplno prožívám příběh s hlavními hrdiny. Tady opět zabodovala, sympatické postavy, humor a prostředí. Víc, víc knih prosím! :)

25.01.2020 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Opět nádherná kniha. Miluji styl psaní Jojo a její příběhy. Louisu jsem si zamilovala od první chvíle a jsem ráda, že její příběh má pokračování. Líbí se mi, že stále se ve vzpomínkách objevuje Will a že to jejich osudové setkání mělo smysl. A opravdu, život máme jen jeden a žijeme ho teď. Je čas ho žít odvážně!

27.12.2018 5 z 5

On On Elle Kennedy

Já mám knihy od Elle prostě ráda. Sedí mi její styl psaní, prostředí a všechno je takové nenucené a postavy k zamilování. U této knihy jsem nečetla anotaci, myslela jsem, že to bude zase klasika - vysoká škola, hokej a láska. Ouha, po pár stránkách jsem hledala tu dívku, co bude hlavní hrdinkou a vykoukl tam na mne kluk! Což bylo zajímavé a o to nové. Příběh hezky plynul, bylo to chlapské a úsměvné.

14.10.2019 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Tohle je další krásná kniha od Collen. Silný příběh, kde od začátku je vám smutno, čím vším si hlavní postavy prochází. Přečteno za odpoledne, nemohla jsem se od té knihy odtrhnout..

18.11.2023 5 z 5

Ghostwriter Ghostwriter Alessandra Torre

Kniha s naprosto silným příběhem, který ve vás zanechá šrám. Příběh, který je plný bolesti, lží a manipulace. Hlavní hrdinku budete nenávidět a milovat, opovrhovat jí ale i fandit. Autorka tady podala naprosto perfektní výkon, kde postavy dokázala detailně pospat a do příběhu vdechnout život, ač byl neskutečně bolestný. Po knize už nejspíše nešáhnu, ale budu si i za pár let pamatovat o čem byla, jako kdybych ji znovu dočetla. Můžu vřele doporučit!

14.11.2020 5 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

To byla tak krásná kniha! Plná emocí, pochopení, síly, bolesti, lásky a odpuštění. První stránky jsou lehce nezáživné, ale nevzdávat to. Děj krásně plyne, prolínání minulosti a přítomnosti je dobře vykreslené a celkově tak kniha nenechá emoce chladné. Vřele doporučuji.

19.02.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Tahle autorka to prostě umí. Co kniha, to nadšení! Krásně barvitě popsané prostředí, postavy vyspělé a celkový příběh je tak fajn, že Vás to nutí pořád číst. Těším se na další knihu, protože tady se vedle prostě nešlápne.

23.01.2022 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Musím říct, že tohle byla zatím nejlepší kniha, co jsem od autorky četla.

18.01.2021 5 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Krásný příběh, který je zasazen do krásného prostředí. Kniha se četla sama a mám ráda, když se přítomnost prolíná s minulostí. Autorka píše opravdu čtivě a umí vše tak do detailu popsat, že jsem si připadala, jako když jsem na pobřeží u hradu s hlavní hrdinkou. Sice mi za začátku vadilo každé ba, ale zase to tomu přidává své kouzlo. Moje první kniha od autorky a určitě ne poslední.

06.09.2020 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Příběh plný bolesti, nenávisti ale i pochopení a odpuštění. Dvě zlomené duše, co si k sobě najdou cestu a společně hledají v sobě oporu.
Krásně s citem napsané a dávám plný počet hvězd. Ta kniha si to zaslouží!

14.08.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Tohle se četlo úplně samo! Krásný příběh, vtipné pasáže a hlavní postavy jsou k zamilování :)

24.05.2020 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Krásný příběh, který je velmi čtivě napsaný. Tolik bolesti, zklamání, ale přesto si k sobě najdou cestu.

08.03.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Krásná kniha plná humoru, fajn postav a hudebního prostředí. Bavilo mne to sourozenecké pošťuchování a to, jak pomalu Gaby a Saša navazovali vztah. Velmi čtivě napsáno a těším se na další knihy od autorky. Jen mi občas trochu vadila ta častá vulgarita. Každopádně i tak dávám plný počet, protože jsem se u knihy vážně bavila.

18.03.2021 5 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Kniha, která vás roztrhá. Příběh, ze kterého puká srdce a nadělí více než tisíc slz. Knihu jsem doma měla už delší dobu, ale až teď na ni "uzrál" ten pravý čas. Hned od první stránky si Poppy zamilujete a od další kapitoly už jen tečou slzy. Je to nádherná kniha s pohádkovým příběhem a s hořkosladkým koncem. Dvě souzené duše plné lásky, které si k sobě vždy najdou cestu. Knihu ukládám, znovu číst nebudu ale vím, že si vždy vzpomenu. Život je dar a nesmíme ho jen přežívat.

23.01.2021 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Nemůžu si pomoc, ale knihy od Hawkinse jsou prostě odfláknuté. Přitom vybírá zajímavé prostředí - gastronomie, tetování a Hollywood, ale neumí z toho dostat maximum. Děj byl předvídatelný, což o to, ale opět uspěchaný a spousta otázek ve vzduchu. Bylo to postavené na křivdě z minulosti, díky tomu o svůj vztah přišli a v knize je tomu věnováno pár řádků? Tři čtvrtě knihy plyne, dozvídáme se o tom, co měli k obědu, jaké drinky pili atd, ale konec opět uříznutý jako to bylo u knihy Hvězdný šéf. Ne, od tohoto autora už po případné další knize nesáhnu.

17.10.2019 2 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Příjemné čtení na večer :) Hlavní postavy jsou fajn, hlavně Indigo. Čte se to svižně, děj má spád a prostředí okolo hudebního průmyslu je super.

14.10.2019 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Na tuhle knihu jsem se těšila. Doma jsem jí měla už nějakou dobu, ale čekala jsem na ten pravý čas :) Ten přišel včera večer a knihu už mám přečtenou. Autorka píše tak krásně, že kniha Vás vtáhne do děje hned po první stránce. Hlavní postavy mne bavili, oblíbila jsem si je hned od začátku a žila s nimi jejich příběh. Líbilo se mi prostředí, kde se příběh odehrával a to, jak autorka popisovala pocity Allie, která žila ve zlaté kleci a šrámy na duši si nesla celý život. Knihu hodnotím velice kladně a ráda se k ní někdy vrátím

20.07.2019 5 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Kniha hezky napsaná, hned po pár stránkách jsem se do ní ponořila a měla ji během pár hodin přečtenou. Děj byl předvídatelný, ale prostředí okolo gastronomie mne bavilo. Celkem jsem měla i stále hlad. :) Ale co mne zamrzelo a proto i sundavám hvězdy je to, jak rychle to autor utnul. Přišlo mi to, jako kdyby už to nechtěl psát a musel to rychle ukončit. Zrovna když se to začalo vybarvovat, tak šup a epilog, který měl ještě jen jednu stránku. Za mne škoda, protože z toho mohl vytřískat více. Jak to dopadlo se spuštěním restaurace ve Vegas, jak si vedla Willow a co restaurace Knife? Zbytečně useknuté a znovu už po té knize nesáhnu.

19.07.2019 3 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Zbožňuji knihy od Erin. Má je velmi čtivé, svižné a zábavné. Na tuhle knihu jsem se těšila a nezklamala mne. Děj zajímavý a hezky popsáno, že i celebrity jsou normální lidi :)

14.10.2018 5 z 5

Sedm dopisů z lásky Sedm dopisů z lásky Sinéad Moriarty

(SPOILER) Když jsem brala tuhle knihu, věděla jsem do čeho jdu. Emočně rozložená a kopou kapesníků. No, v noci jsem knihu přečetla a bohužel bez kapesníků. Příběh je to poutavý, nechtěla bych ho zažít na vlastní kůži, postavy jsou fajn. Jenže něco bylo špatně. A to něco byla délka knihy. Ač ze začátku autorka to vzala hezky svižně, mělo to spád a při čtení to ve Vás hrkne, když Sarah zkolabuje. Ale pak to jde z kopce a to postavou Adama. Jeho chování nezná mezí a je to chvílemi až odporné. Proč autorka knihu zbytečně tahala jako žvýkačku, když už v polovině knihy víte, jak to bohužel dopadne? Zbytečně se to táhlo, Sarah se mezitím rozkládala a celkově se to motalo v kruhu. Smutná kniha..

03.03.2021 4 z 5