Evule114 Evule114 komentáře u knih

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Kniha je rozhodně čtivá, i když jsem si říkala ,,zase upíři". Rozhodně má spád a to škorpení Merit s Ethanem mě vážně baví :-). Zase je to trochu jiné.. toto téma se špičáky se neomezí :-)

04.01.2018 5 z 5

V náruči temnoty V náruči temnoty Keri Arthur

Moc mě mrzí, jak to dopadlo s Kellenem, ale třeba kdo ví, tak zas může přijít na řadu Quinn :-) nechám se ráda překvapit a třeba v dalším díle bude zase Kade :-) ten mi byl taky sympatický :-) a k tomu opět nějaké to dobrodružství a budu zase spokojená :-)

17.12.2017 5 z 5

Nebezpečné hry Nebezpečné hry Keri Arthur

Souhlasím s Callou, konečně Gautier padl.. jen se přiznám, že tady jsem musela sva odstavce přeskočit, jak mučili ty ženy na konci, v násilí si opravdu neholduju.. jsem jen zvědavá, jestli se tam ještě objeví Kaden :-) ale mám neblahé tušení, že Quinn bude opět ve hře :-/

Smyslné zlo Smyslné zlo Keri Arthur

Konečně zabili ty svině, pardon za ten výraz, ale nemůžu jinak... Jen ještě zabít Gautiera... a bude klid :-) opět plné akce a sexu :-)

Polibek hříchu Polibek hříchu Keri Arthur

Zase překvapena :-) kožoměnec a koňodlak? No proč ne :-) Kade působí jako velký sympaťák :-) co víc dodat, opět přečteno během chvilky :-)

Volání úplňku Volání úplňku Keri Arthur

Tak z téhle knížky moje srdíčko jásalo. Přesně podle mého gusta, hned jsem si běžela koupit celou sérii. Za mě prostě dokonalé :-)

14.12.2017 5 z 5

Láska bez pravidel Láska bez pravidel M. J. Summers (p)

Zaujala mne obálka a tak jsem si řekla, že si knížku přečtu. Na obálky teda jinak vůbec nejsem a taky vím proč. Jak se říká nesuď kniku podle obalu, tak to platí i zde. Nesnáším, když je kniha psaná ve třetí formě. Takže jsem měla problém se dostat přes začátek. A děj byl celkem normální, nic extra od toho člověk nemůže čekat. Jediné plus se tedy ukázalo, že autorka psala jak se cítili obě postavy, což bylo fajn. Jinak na oddech tato knížka stačí.

14.12.2017 3 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Druhý díl byl naprostá bomba, jestli jsem si Tamlina v prvním díle oblíbila, tak teď ho nenávidím a Rhysanda miluji :-) i když jsem ho v prvním díle nějak moc nemusela a teď to hrozné čekání na třetí díl :-( jsem zvědavá jak Feyre zabije Tamlina a osvobodí svět od krále Hybernu... a jak dopadnou její sestry...

16.11.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Byla jsem blbá, když jsem odkládala přečtení. Moc se mi do toho nechtělo. Musím ale říci, že mě Feyre bavila víc, než skleněný trůn a to je co říct. Prostě Sarah umí psát. Jen tak dál. Tamlina jsem si opravdu v prvním díle oblíbila i Luciena, škoda, jak pak zklame...

16.11.2017 5 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Uf, tak tohle jako ne, proč má o hodně méně stran než předchozí díl a proč je konec tak useknutý? Jo chápu, vyznali si lásku a pak skok, porod a konec? To jako fakt? Krom téhle výtky se mi jinak Ben četl s Lizzy dobře :-)

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Jimmy s Lenou byli opravdu skvělí :-) nemám co k tomu dodat, prostě se to četlo samo..

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Mal i když mi chvilkama přišel opravdu jako blb, tak byl neuvěřitelně zábavný :-) hlavně ta jeho tykvička, takhle mě nazvat můj přítel, tak mu okamžitě něco letí na hlavu, i když by to bral jako něco skvělého :-) líbil se mi víc než David

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Celá tato série se dobře četla, ale musím přiznat, že první díl i když se četl skvěle, tak se mi líbil nejméně. Nicméně jsem se do příběhu ponořila a vychutnala si ho. Rozhodně to není naposled, co bych jí četla :-)

01.11.2017 4 z 5

Osudová náhoda Osudová náhoda S. H. Kolee

Nemůžu si pomoct, ale tyhle knihy miluji... Ano když to vezmu kolem a kolem, je to pořád jedno a to samé, ale mě to prostě baví :-) tyto knihy jsou vždy předvídatelné, možná proto je tak ráda čtu :-) jen minulost Lauren mě trošku překvapila...

22.10.2017 5 z 5

Ona Ona Carey Heywood

První půlka se mi číst nechtěla, ale druhá se četla sama.. ale rozhodně to není něco, co bych si ráda přečetla dvakrát.. každopádně na oddych to stačilo :-)

21.10.2017 4 z 5

On On Carey Heywood

Už tady padl názor, že by to více sedělo náctiletým. Souhlasím, ale jako oddychovka je to dobrá knížka. Sice mi ty skoky z přítomností do minulosti ze začátku vadily, ale nakonec to do sebe prostě sedlo. Mě se nakonec příběh líbil, ale na 100% to opravdu není.

28.09.2017 4 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Naprostá bomba :-) od začátku mě kniha chytla, hlavně proto, že byla z pohledu chlapa, za to jsou určitě body navíc. Jediné, co se mi nelíbilo byl ten zasraný psychopad, ale to by nebyla Marková, aby nám tam něco takového nedala. Jinak sexy, vtipné i napínavé, tak jak to mému srdci lahodí :-) za mě skvělé počtení, od kterého jsem se nemohla odtrhnout... jen se přiznám, z druhého dílu mám trošku obavy, ale určitě jsou zbytečné :-)

26.09.2017 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Tohle byl pro mě nejsilnější příběh celé série a taky nejlepší. Pandora mě naprosto dostala. Celá série byla čtivá, ale poslední díl byl opravdu tou třešní na dortu :-) Za mě má tenhle příběh víc než 100%
P. S. Taky bych chtěla, aby autorka dopsala, jak to dopadlo s jejich dcerou. Ale jak to v happyendech končí, tak určitě dobře ;-)

22.09.2017 5 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Souhlasím s Makulkou1992. Za mě byla knížka opět úžasná. Zase to bylo něco jiného než Remy. Četlo se to samo. Bylo tam vše, co by taková kniha měla mít. Za mě naprostá spokojenost. Akorát ten konec na mě byl krátký, ale i tak skvělý :-)

21.09.2017 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Za mě spokojenost, i když je to opakování děje z jiného pohledu. Líbilo se mi, jak se tam prolíná minulost s přítomností. Za mě Remy byl taková třešinka na dortu :-)

19.09.2017 5 z 5