Evule114 Evule114 komentáře u knih

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Tahle série se mi líbila, i když top 1 u mě zůstane nadpozemská. Každopádně Patch byl zajímavý.. ale Scott byl lepší. Jen mě šíleně mrzelo, že na konci se obětuje a umře. To mě hodně zasáhlo..

30.07.2015 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Souhlasím s vámi. Taky jsem fandila Christianovi, ale Tucker je zase má platonická láska, takže jsem ráda za to, jak to dopadlo :-) tahle série mě naprosto pohltila :-)

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Tato trilogie je nejlepší, jakou jsem zatím četla. Možná, že první díl není až tak napínavý, ale je vtipný, kdyžto druhý a třetí mi vyrazil dech. Opravdu skvělé. Uplně jsem se do těch knih zamilovala. Doporučuji všem :-)

Rozdělená srdce Rozdělená srdce Bettina Belitz

Tato kniha mě bavila. Jen mě ze začátku štvalo to, jak hlavní hrdinka pořád usínala a chtěla spát, než jsem pochopila důvod :-) jinak mě zarazil ten konec, takže pokud má pokračování, tak určitě si ho přečtu

Pád Pád Lauren Kate

Myslím si, že celý tento příběh o Lucindě a Danielovi je krásný. Já jsem si oblíbila všechny postavy. Pokud můžu, tak ho doporučuju všem, kteří si ho chystají přecíst. Osobně mě knihy zaujaly a rozhodně jsem se nenudila. Tento přiběh mě zasáhl jako hvězdná střela, protože podle mě by mělo být ještě jedno pokračování, jak to skutečně ze všemi dopadne..

28.06.2015 5 z 5

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Tahle série se mi opravdu líbí. Jedině co mě opravdu zasáhlo, když Neferet zabila Jacka. To jsem to tak obrečela, že už jsem nechtěla číst dál, ale nakonec jsem to překonala a četla... jsem zvědavá na dvanáctý díl :-)

12.06.2015 5 z 5

Tajemství zpívajícího města Tajemství zpívajícího města Christoph Marzi

Tato trilogie mě zaujala. Četla se mi skvěle. Akorát některé pasáže mi připadaly moc zdlouhavé. Každopádně to bylo pro mě zajímavé počtení, od kterého jsem se odtrhla, až když jsem měla všechny tři díly přečtené. Jediné, co mi dělalo trošku problém byly názvy měst, kde všude byli. Ty jsem si nezapamatovala. V určitých chvílích jsem měla i husí kůži. Každopádně je to napínavé od začátku až do konce. Jinak doporučuji všem.

30.04.2015 5 z 5

Ahoj z nebe Ahoj z nebe Laurie Frankel

Mě knížka osobně bavila. Dokonce jsem si u ní i pobrečela. Každopádně je to zajímavé počtení, i když je pravda, že autorka přeskakovala od Sama a Merde k mrtvým dopisům a firmě, tak člověk moc o jejich vztahu nevěděl a ta smrt Merde se mi nelíbila.. konec taky nebyl úplně ono.. to je můj názor..

Strašidlo cantervillské Strašidlo cantervillské Oscar Wilde

Tahle knížka je velmi jednoduchá na čtení a pro mě i velmi zábavná díky ilustracím. Četla jsem ji už 3x a klidně můžu znovu. Nikdy mě totiž neomrzí.

16.04.2015 5 z 5

Annie v plné parádě / Iris a Ruby / Vzpomínáš si? Annie v plné parádě / Iris a Ruby / Vzpomínáš si? Rosie Thomas (p)

Naprosto souhlasím s Red_Fox

16.04.2015 4 z 5

Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Kimberly Pauley

Knížka byla fajn, bavila mě a zas je to něco jiného než jsem četla o upírech, ale jsou lepší knížky..

Čarodějky z East Endu Čarodějky z East Endu Melissa de la Cruz

Popravdě jsem čekala daleko víc. Je pravda, že v některých částech psala odvážněji, ale celkově na mě kniha působila, jak kdyby autorka neměla čas jít víc do hloubky a ke konci už to na mě byla slátanina. Rozhodně mě knížka zklamala.

08.04.2015 3 z 5