Evule114 Evule114 komentáře u knih

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

Já jsem s Raven byla naprosto spokojená. Skvělé čtení, tak jako Gabriel, nejvíce se mi však líbilo, jak pojal spisovatel vzhled hlavní hrdinky. Konečně je tu postava, která vzhledově není dokonalá, ale přesto je úžasná. Nemůžu se dočkat pokračování téhle upířiny :-) už ať je tady :-)

08.10.2015 5 z 5

Princ Princ Sylvain Reynard

Tahle novela se mi moc líbila, hlavně to propojení s Gabrielem. Akorát mě zarazilo, že se spisovatel o kus vrátil zpět, ale vůbec to nakonec nevadilo, protože jsem si oživila, co jsem četla :-)

08.10.2015 5 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

souhlasím s jajou10. Zajímalo by mě, jak to dopadne s Paulem a taky s jejím malým bratříčkem. Konec byl opravdu dojemný až mi unikla slza. Moc krásná série, lepší než 50 odstínů šedi... zamilovala jsem si jí a už teď čtu prince a vrhnu se na temnou Raven :-)

05.10.2015 5 z 5

Mesačné slzy Mesačné slzy Bettina Belitz

Nevíte, kde bych tento a třetí díl sehnala? Jsem šíleně zvědavá jak to dopadne a vůbec mě neštve, že slovensky neumím :)

04.10.2015

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Člověk po přečtení chce ihned další díl a další díl je prostě skvělý. Opravdová romantika a kdo srovnává s 50 odstíny šedi, tak se mýlí, tahle série je daleko lepší a romantičtější. :-)

30.09.2015 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Tak klobouk dolů na to, že to napsal chlap. Šílená romantika. Děj mě naprosto uchvátil. Tuhle knížku doporučuji všem :-) Já jsem z ní nadšená :-)

26.09.2015 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Tato knížka nebyla špatná, jen jsem prvně četla půlnoční rasu a hodně mi jí to připomínalo, ale každopádně se to dobře četlo, jen mi to přišlo moc hrr ten děj a šíleně se mi pletly jména, každopádně si přečtu následující díl :-)

23.09.2015 4 z 5

Ovládnutá Ovládnutá Portia Da Costa

Já byla spokojena, akorát ten konec mi přišel takový osekaný, ale i přesto jsem spokojená... :-)

16.09.2015 5 z 5

Svedená Svedená Portia Da Costa

Skvělá knížka. Sice mám pocit, že spisovatelky nepíší nic jiného než SM praktiky, ale i přesto jsem nadmíru spokojená.. super oddechové čtení plné sexu..

Nespoutaná Nespoutaná Portia Da Costa

Super pokračování, úplně mě pohtilo

Armageddon Armageddon Thomas Sniegoski

Upřímně jsem se musela chvilka nutit knížku dočíst, některé pasáže bych nejraději přeskočila, ale nakonec jsem knihu dočetla a zamrzelo mě, že už je konec. Tuto sérii jsem si oblíbila i přes kamarádčin špatný názor. Rozhodně bych jí doporučila těm, které bavily i předchozí díly.

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Opravdu konec? Skončilo to tak, že bych klidně snesla ještě jeden díl :-)

07.09.2015 5 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Knížka nebyla špatná, ale chvíli mi to přišlo jako napodobenina 50 odstínů šedi... každopádně jako oddechovka se četla příjemně :-)

12.08.2015 3 z 5

Aerie / Zúčtování Aerie / Zúčtování Thomas Sniegoski

Přesně musím souhlasit. Napínavé jako v prvním díle a s dobrým koncem a to tak dobrým, že už se mi nechce do dalšího dílu.. ale určitě je přečtu :-)

12.08.2015 5 z 5

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

Půjčila jsem si celou sérii v knihovně a upřímě se mi do toho moc nechtělo, ale jakmile jsem se začetla, tak jsem nepřestala číst. Je to úžasná knížka plná smutku, napětí i nějakého toho vtípku. Byla jsem naprosto spokojená, že jsem po ní sáhla.

12.08.2015 5 z 5

Za černými dveřmi Za černými dveřmi Velvet

Knížka se mi četla dobře. Nápad se mi líbil a podle mě vztahy mezi postavami to jen okořenilo, jen je pravda, že ten konec mě zklamal..

12.08.2015 4 z 5

Prokletí Prokletí Claudia Palumbo

Tento příběh mě naprosto uchvátil, i když je to další upířina.. romantický spletenec se smutným zakončením.. naprosto mě dostal.. jen jediné co mě opravdu rozesmálo tak to nepřátelé upírů.. medvědi? Opravdu? :-) ale jinak skvělá kniha..

Temná horečka Temná horečka Karen Marie Moning

Nevím jak ostatní, ale mě tahle kniha nadchla.. přečetla jsem hned všechny tři díly a ani netušíte, jak mě naštvalo, že ty zbývající dva už nevydají :-( zajímá mě, jak to dopadne s Mac a Barronsem..

Julie Julie Anne Fortier

Tuhle knížku jsem četla před nějakou dobou. Musím říci, že jsem jí hltala jedním dechem. Doporučuju jí všem.. já si ji přečtu určitě ještě jednou :-)

06.08.2015 5 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

Bratrstvo jsem nečetla, takže hodnotím kladně. Mě knížka bavila. Nechyběl adrenalín, sex a zápletka.. mě osobně se všechny díly dobře četly, jen doufám, že z originálu přeloží i zbytek. Jen mě překvapilo, že každý díl má jiného hrdinu se svou družkou. Moc mě zajímá, jak to má dopadnout..

30.07.2015 5 z 5