Evisis Evisis komentáře u knih

Proroctví Proroctví Rick Riordan

Vzhledem k tomu, že série Percyho Jacksona mě opravdu bavila jsem opravdu ráda za tuto sérii a pohled jiných očí na prostředí Tábora. Velmi čtivá kniha, která mě velmi potěšila. :)

05.03.2018 5 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Opět můžu říct, že mě kniha velice potěšila a snad můžu i s klidným svědomím označit Bitvu o labyrint za zatím nejlepší z celé série. Příběh je velmi hezky a čtivě psaný, vývoj děje i postav se mi také velmi líbil a celkově jsem byla nadšená. Rozhodně doporučuji :).

18.02.2018 5 z 5

První První Kiera Cass

Sice relativně předvídatelná, ale moc pěkná kniha, která se mi četla skoro sama. Vývoj příběhu byl zajímavý a poutavý. Ohledně postav jsem byla opravdu mile potěšena. Výjimkou byla však America, která mi začíná připadat knihu od knihy nesympatičtější.

29.05.2017 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Zajímavý, pěkně zpracovaný příběh. Sice si nemůžu pomoct, ale v knize jsem viděla spoustu prvků, které mi připadaly převzaté z jiných podobných knih. Každopádně jsem si knihu užila a i přes to, že mi občas některé pasáže připadaly zbytečně protahované, jsem se do ní dokázala začíst a náležitě si ji užít.

15.05.2017 4 z 5

Erebos - Počítačová hra, která tě sleduje... Erebos - Počítačová hra, která tě sleduje... Ursula Poznanski

Nejsem sice velkým fanouškem podobných počítačových her, ale i mně Erebos připadal velmi zajímavý a příběh mě upoutal natolik, že jsem knihu stačila přečíst za den. S Nickem jsem se v určitých situacích dokázala ztotožnit a v jiných jsem si říkala: ,,Co to zase vyvádíš". Každopádně mě kniha zaujala a doporučuji (spíš asi teenagerům a podobným :D ) si ji přečíst.

05.05.2017 5 z 5