evik75 evik75 komentáře u knih

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Skvělá, nádherná knížka. Už když jsem ji četla poprvé, tak jsem věděla, že si ji určitě přečtu znova a rozhodně to nebylo naposledy. Myslím, že nebude dlouho trvat a opět po ní sáhnu, až si budu chtít přečíst něco vtipného a kouzelně romantického.

16.07.2016 5 z 5

Nahý vikomt Nahý vikomt Sally MacKenzie

Jedním slovem dokonalé. Naprosto skvělý příběh, u kterého jsem se nejednou nahlas zasmála. Nic nebylo navíc, ani nic nechybělo a autorka skvěle zkombinovala romantiku mezi hlavními postavami s napětím, které provázelo hledání skici. A Theo byl prostě nepřekonatelný.

01.02.2021 5 z 5

Dar lásky Dar lásky Julie Garwood

Nádherný příběh, který si určitě v budoucnu přečtu znovu. Sympatičtí hlavní hrdinové i vedlejší postavy, humor, romantika, napětí - pro mě romantický příběh, jak má být. Jen toho biskupa bych ještě sprovodila ze světa.

16.04.2020 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Skvělý napínavý příběh od začátku do konce. Milovníkům detektivek a thrillerů určitě doporučuji. Škoda, že od této autorky u nás vyšla pouze tato kniha.

23.03.2019 5 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Teresa Medeiros

Knížka se mi moc líbila, odvážná chytrá hrdinka jako rovnocenná partnerka mužnému a záhadnému Netvorovi, i když se dalo tušit, kdo se za ním skrývá. Přesto mám tuto autorku moc ráda a její knížky mě nikdy nezklamou.

07.06.2016 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Skvělý příběh s nečekaným koncem. Až do konce jsem netušila, kdo je pachatel a jaký je vlastně jeho motiv. Snad jen autor mohl více rozvést osud Ráchel, Tobiase a jeho rodiny. Určitě si přečtu i další díly série.

27.07.2019 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Skvělý detektivní thriller, který milovníky napínavých příběhů rozhodně nezklame.

23.04.2018 4 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Penelope a Colin prostě patří k sobě a moc jsem jim fandila, jen ten jejich příběh mě ve výsledku nenadchl tak, jak jsem očekávala.

12.03.2021 3 z 5

Dáma v modrém Dáma v modrém Valerie Bowman

Pro mě jednoznačně nejlepší příběh z celé trilogie. A výtka ohledně nedostatečného popisu šatů postav pro názornější vykreslení scén, kterou jsem zmínila u prvního dílu, tady určitě neplatí. I když více takového popisu přibylo ve druhém dílu, v tomto už to bylo bezchybné, snad i proto, že šaty zde hrály nemalou roli.

04.08.2020 4 z 5

Nečekaně vévodkyní Nečekaně vévodkyní Valerie Bowman

Kniha se mi líbila a četla se opravdu dobře. Mám ráda romance s vtipnými dialogy a na tom autorka stavěla, žádná dlouhá myšlenková rozjímání. Co mi ale tak nějak chybělo, byly popisy šatů postav, které autorka uvedla jen v několika situacích. Pro mě osobně by pak vykreslené scény byly bezchybné.

15.05.2020 3 z 5

Moje drahá Caroline Moje drahá Caroline Adele Ashworth

Příběh se mi líbil, i když chvílemi mi to přišlo trochu natahované a pro mě by mohla být kniha trochu kratší. Rozhodně mě překvapilo závěrečné přiznání, které jsem opravdu nečekala.

26.01.2020 3 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Napínavý, strašidelný a zajímavý příběh, pro mě bezva duchařina. Určitě si přečtu další autorčiny knihy.

28.12.2019 4 z 5

Nahý hrabě Nahý hrabě Sally MacKenzie

Příběh se mi líbil a konečně jednou nebyl hlavní hrdina až tak dokonalý. Určitě si přečtu i další díly ze série.

24.08.2019 4 z 5

Dlouhé čekání Dlouhé čekání Bernard Clavel

Přestože je děj spíše smutný, určitě nelituji, že jsem si knihu přečetla.

18.07.2019 3 z 5

Anděl z Vysočiny Anděl z Vysočiny Hannah Howell

Romantika a napětí v jednom. Tento příběh určitě stojí za přečtení.

14.03.2019 3 z 5

Střevíce z lýčí Střevíce z lýčí František Nepil

Milé a vtipné čtení pro příjemně strávený večer.

25.01.2019 3 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Příběh se mi velmi líbil a knihu jsem přečetla jedním dechem. Některé pasáže byly opravdu brutální a stále nemůžu pochopit, že by člověk vydržel při takovém utrpení tak dlouho naživu. Každopádně sáhnu hned po další knize od tohoto autora.

24.03.2018 5 z 5

Na první pohled Na první pohled Rexanne Becnel

Knihu jsem četla už podruhé a příběh mě okouzlil stejně jako poprvé. Určitě jsem po ní nesáhla naposledy.

06.11.2016 4 z 5

Benátská zajatkyně Benátská zajatkyně Lee Stafford

Hezký romantický příběh pro příjemně strávený večer.

12.09.2021 3 z 5

Nevinná lež Nevinná lež Doris Parmett

Příjemná romantika pro odreagování se od každodenních starostí.

17.04.2021 3 z 5