evik_svistik evik_svistik komentáře u knih

Modrá sféra Modrá sféra Jeffery Deaver

Nemám co dodat, J. Deaver ví, co dělá a umí to. Pokud chcete být napnutí až do konce a čtení si užívat, tak jeho knihy jsou jasná volba!

08.01.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Na rozdíl od knihy Někdo cizí v domě na mě Manželé odvedle udělali dojem. Dostavil se na konci wow efekt a já dočetla s otevřenou pusou. Takže Nevítanému hostu musím dát šanci :-)

16.12.2019 5 z 5

Pohřešuje se prezident Pohřešuje se prezident James Patterson

Já jsem z knihy nadšená, napínavé, zajímavé, originální, mezi těmi všemi současnými psychothrillery, které jsou si podobné jak vejce vejci, velmi potěší přečíst si něco z trochu jiného soudku. Politika mi nevadí, takže jsem se rozhodně nenudila.

11.11.2019 5 z 5

Vzorný syn Vzorný syn Čong Judžong

Knihu jsem četla do Čtenářské výzvy, ale měla jsem ji na svém seznamu již předtím. Bravurně vybroušený thriller pohledem psychopata. Nemohla jsem se od čtení odtrhnout.

19.08.2019 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Naprostá pecka, kniha se čte jedním dechem, napětí vás drží od začátku až do konce.

06.05.2024 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Krásná, milá pohádka. Naprosto mě uchvátila. Za mě naprosto perfektní četba před Vánocemi.

18.11.2023 5 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Naprosto senzační psychothriller! Četlo se to samo, velice napínavé, můžu jen doporučit.

18.05.2022 5 z 5

Stínová hůlka Stínová hůlka Laurie Forest

Tak já nevím, nějak mě unavovalo to líčení energetických drah. Kniha by jinak nebyla špatná, ale tady to vidím oproti předchozím dílům, jako strašlivý propad, kniha opravdu YA, na tohle už jsem moc stará. Přitom předchozí díly mě bavily.

13.04.2022 2 z 5

Musíme si promluvit o Kevinovi Musíme si promluvit o Kevinovi Lionel Shriver

Velmi silný příběh, psaný zajímavým způsobem, pro mě trochu předvídatelný konec, ale i tak jsem knihu hltala do poslední stránky.

05.12.2021 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Tak tohle mě moc bavilo, super téma, hlavní postava mi velmi sedla, takové lehké ženské čtení, které mě přimělo ohlédnout se zpátky do minulosti...

20.11.2021 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Kniha je povedená, děj odsýpá, netáhne se, sem tam nějaký zvrat, já jsem spokojená.

17.10.2021 5 z 5

Styl psaní mi spíše nesedl a místy mě to až nebavilo, jinde se mi to četlo lépe, nicméně jsem za přečtení ráda, ale asi nemůžu říct, že bych ji každému doporučila. Ke knize si musí najít cestu ten, koho toto téma zajímá, jinak to nemá smysl...

29.09.2021 3 z 5

Vyprávění pod vrbou Vyprávění pod vrbou Kenneth Grahame

Krásné ilustrace, dětem se knížka moc líbila, já už jsem tolik nadšená nebyla, ale i tak se k ní ještě někdy před spaním s dětmi vrátíme.

19.08.2021 4 z 5

Teď, nebo nikdy Teď, nebo nikdy Harlan Coben

Trochu slabší oproti jiným autorovým knihám, prvních 150-200 stran se zbytečně táhlo, ale celkově to nebylo špatné. Bohužel to nebyl ten typ knihy, co vás chytne na první straně a jedním dechem přečtete a na konci jen vydechnete překvapené wooow...

04.08.2021 4 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Má první kniha od Harlana Cobena a určitě nebude poslední. Začátek byl možná trochu vleklejší, ale jakmile se to rozjelo, mělo to parádní sešup. Napětí by se dalo krájet.

24.05.2021

Nyxia povstává Nyxia povstává Scott Reintgen

Tak tenhle díl se skutečně mooooc povedl. Nechybí napětí a zvraty, za mě absolutně nejčtivější a nejlepší.

11.03.2021 5 z 5

Syn vražedkyně Syn vražedkyně Joy Ellis

Byla to taková průměrná detektivka, četla se dobře, ale na plný počet hvězdiček to nemá, to jsou bohužel i lepší a promyšlenější detektivky.

25.01.2021

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Velmi čtivé, napínavé a docela psycho. Střídání vyprávění pohledem více postav mi vyhovovalo. Konec se povedl!

18.01.2021 5 z 5

Květ železného stromu Květ železného stromu Laurie Forest

Tento díl mě bavil ještě víc než předchozí, těším se na pokračování. Je to sice dost YA, ale i tak se mi to četlo hezky.

10.01.2021 5 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Začátek knihy mě trochu zneklidnil, byl rozvláčný a na mě až moc young adult, ale jakmile kniha začala nabírat na obrátkách, nešla odložit. Těším se na další díl! Za mě skvělé!

28.12.2020 5 z 5